Скільки РЕАЛЬНО можна заробити на інвестуванні у лаунчпади

Вітаю

Сьогодні хочу написати про дуже прибуткову тему – про інвестиції у лаунчпади. Мова йде саме про інвестиції, тобто з утриманням токенів певний період, а не продажу одразу після лістингу.

Для аналізу я, на основі попередніх даних по лаунчападам, провів розрахунки, і виявив високий потенціал такого інвестування і розкажу вам про нього. Також розкажу, як зробити таке інвестування максимально ефективним, тобто, як максимізувати прибуток.

А спочатку, пройдемось по самому розрахунку – це важливо, щоби ви розуміли звідки беруться надприбутки.

Аналіз launchpad

Свої розрахунки я робив по монетам, які виходили на біржі Binance. Суть у тому, що, по-перше, ця біржа найбільш серйозно ставиться до проектів, які виходять у неї на площадці – у неї самий якісний відбір. А по-друге, вона одна із перших почала випускати проекти на лаунчпадах, і у них присутня найповніша історія для аналізу.

По іншим біржам я просто не знайшов повної інформації по лаунчападам, тому вони не попали у аналіз.

Тест я проведу у період бичачого ринку – це самий сприятливий ринок для альткоїнів. Оскільки на ведмежому ринку всі альткоїни падають сильніше ніж біткоїн – тому цей період немає змісту аналізувати – це не час для інвестування, особливо у нові проекти.

І, якщо ви думаєте, що передбачити стан ринку і приблизно точки розвороту неможливо – то це не так. Прочитайте курс інвестування “Розумні Гроші” і ви зміните свою думку.

Для аналізу я взяв попередній бичачий ринок 2019 – 2021 року. А безпосередньо терміни дослідження склали – від 24 березня 2019 року по 14 квітня 2021 року. Узагалі максимум по курсу біткойна був пізніше – 10 листопада 2021 року – але це не був пік бичачого циклу, це був звичайний “відскок” ціни у  першій фазі падіння ринку, так звана пастка для биків. Детально про фази, можете почитати у дописі “Психологія ринку“.

Початок дослідження це – 24 березня 2019 взята не від того, що це було дно ринку, а від того, що цього числа було проведений перший лаунчпад, по якому є повна інформація.

Всі лаунчпади, по яким є повні дані я заніс у таблицю (посилання на таблицю):

Тут є такі поля, “Дата випуску” – це дата, коли проект вийшов, тобто, коли по результатам лаунчпада, інвесторам були нараховані токени.

У полі “Токен” тікер самого токена, по якому ви зможете знайти його на біржі.

У полі “Ціна лістингу” – це ціна, по якій цей токен викуповували учасники лаунчпаду до його лістингу, і по цій же ціні, фактично і був проведений лістинг.

Поле “Купівельна ціна” – це ціна токена, по якій можна придбати токен на біржі після лістингу. Для простоти розрахунку, я брав ціну відкриття другого дня після лістингу.

Наступне поле, це “Ціна на 14/04/2021” – це фактично ціна токена на піку бичачого ринку – тобто там, де ми би у ідеалі вийшли із угоди.

Далі поле “Абсолютний пік” – це суто інформаційне поле, яке вказує максимальну ціну токена. Думаю, ви розумієте, що на піку вийти не можливо, але для оцінки потенціалу токена, дуже навіть цікаво.

І наступні поля – це уже результати по лаунчпадам. У полі “Прибуток (лістинг)” вказується прибуток станом на завершення бичачого циклу.

У полі “Прибуток (купівельний)” – це прибуток по купівельній ціні. Тобто, якщо би ми купили токен після лаунчпаду. Узагалі – це показник якості проектів, що виходять на лаунчападі, так як показує ріст ринковий ціни.

І останнє поле – це “Прибуток піковий“, тобто, скільки максимально можна було заробити на піку – повторюсь, це тільки теоретичний показник.

Висновки по launchpad

І перед тим як перейти до рекомендацій по інвестуванню, давайте зробимо висновки по нашим даним.

Перше що кидається у очі – це те, що виросли всі без виключення токени, що виходили на лаунчпаді бінанса, більше того, вони були у хорошому плюсі. І навіть якщо не вкладатись у лаунчпад, а просто купувати їх по ринковій ціні – результат теж достойний.

Якщо би вийшло отримати алокації по 100 USDT у кожному лаунчпаді, тоді всього за 13 проектів результат би склав не повних 100 000 USDT, це більше 75х на проект усередньому. Звичайно для такої алокації необхідно мати великі запаси BNB, які є далеко не у кожного – але над цим питанням потрібно працювати.

Якщо би просто купувати ці токени після виходу на 100 USDT, то результат склав би 40 000 USDT – теж дуже крутий результат! Середній прибуток при цьому склав би майже 31х.

А, якщо взяти вихід по піку ціни – звичайно, це тільки теоретичний показник, то результат склав би 469 000 USDT, при вкладенні по 100 USDT у кожен проект на період лаунчпаду.

Тобто результати, говорять самі за себе – інвестувати у лаунчпади набагато вигідніше, ніж продавати одразу після виходу, як це робить більшість.

І, доречі, я також провів невеличке дослідження по лаунчпулах Бінанса (це коли ви фармите свої токени і отримуєте токени нових проектів) – тут результат скромніший, але також всі токени у плюсі. Тому не пропускайте і ці події, тим більше, що токени за фармінг зараховуються безкоштовно.

Ефективність стратегії launchpad

А тепер саме цікаве – поговоримо про ефективність стратегії, а саме, як отримати максимальний прибуток від інвестування у лаунчпади.

Перше що я бачу – це по можливості накопичувати біржові токени, щоби отримувати більшу алокацію на лаунчпадах і більші дропи, якщо беремо участь у лаунчпулах.

Наступне – це виділити конкретну суму під кожен проект. Наприклад, ви виділили по 100 USDT на кожен проект, тим самим ми отримаємо частину токенів за участь у лаунчпаді, наприклад, на 5 USDT, а на залишок – 95 USDT ми докупимо уже по ринковій ціні після лістингу.

Це дозволить нам набрати позицію, і одночасно середня ціна позиції буде кращою за купівельну ціну. Тобто, по результату, ми набираємо повний об’єм позиції, але при цьому ціну отримаємо кращу, ніж просто при покупці.

Наступне, для збільшення прибутку ставте позицію у стейкінг чи інший вид пасивного доходу – це збільшить об’єм позиції за час утримання токена. Немає змісту просто тримати токени у гаманці, якщо можна їх примножити.

Ще є можливість проводити докупки. Справа у тому, що ціна токена після листингу, коли проходить хайп лаунчпаду, часто падає у ціні, тому можна докупити по кращій ціні. Тим самим ми ще покращуємо ціну.

Але докуповувати потрібно не агресивно, наприклад, по 10% від об’єму позиції на кожні 20% падіння. Справа у тому, що токени не зобов’язані рости, навіть якщо на історії все росло, і щоби не вийшло, що ми влили весь капітал у скам, докуповувати потрібно по трішки. Ніколи не забуваємо про ризики!

І останнє – слідкуйте за ринком. Якщо випереджуючі індикатори показують на пік, значить потрібно закривати всі позиції. Про це гарно показують індекс жадності і страху, наявність надмірного альтсезону, коли росте весь шлак, а також інші є індикатори. В любому випадку, як буде такий стан ринку, я дам знати.

Ну і звичайно терпіння – за період очікування, ціни на такі токени будуть літати вверх-вниз, тому, потрібно витримка, щоби дочекатись до завершення фази росту, щоби зафіксувати умовно максимальний прибуток.

У мене також є такий портфель, він називається Capitalizator Crypto Ventures – туди я набираю токени із лаунчпадів та лаунчпулів. А як закінчиться поточний бичачий цикл, я продам усі активи і опублікую результати – буде цікаво.

Які активи уже у портфелі, ви можете подивитись у документі, цей документ постійно оновлюється. Тому, ви точно побачите реальний поточний стан справ і потенціал кожного токена, і портфеля узагалі.

 Корисні посилання по темі:

 Біржа Binance із 20% знижкою на комісію>>>
 Біржа OKX із 20% знижкою на комісію>>>
 Біржа Bitget із 20% знижкою на комісію>>>
 Біржа Bybit із бонусами до 30 000 USDT>>>

Детально  у відео:

Якщо вам цікаво бути в курсі нових подій і стратегій, підписуйтесь на телеграм-канал та ютуб-канал. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Олександр Янчак

Recent Posts

Біткойн вмирає?

Я згідний, доволі дивна назва для допису, коли біткойн обновлює свої історичні максимуми, але давайте…

1 день ago

Краще за Magnificent 7! У Європі?

Європейські акції доволі часто недооцінюють, порівняно із американськими – я не виключення, але виявляється, що…

1 тиждень ago

Воррен Баффет попереджує нас: «Забирайтеся Геть»

Думаю що багато із вас чули, що Воррен Баффет масово продає акції, і має на…

2 тижні ago

Проводите економічний аналіз? Спробуйте ці 4 набори даних!

У цьому дописі ми розглянемо 4 важливих набори економічних індикаторів США, які варто використовувати для…

3 тижні ago

Пасивне інвестування – це афера?

Нажаль, переважна більшість інвесторів сліпо довіряє теорії пасивного інвестування, яке часто базується просто на довгостроковому…

4 тижні ago

Це ЗАВЖДИ відбувається перед ОБВАЛОМ ринку

У цьому дописі пропоную розглянути два самі актуальні на даний момент інструменти – біржовий індекс…

1 місяць ago