Бот побудований на нейронних мережах для спот Binance

Бот побудований на нейронних мережах для спот Binance

Привіт?

Нова робота у портфоліо. На цей раз – дуже потужний бот, побудований на нейронних мережах. Нажаль, більшу частину інформації по боту не можу відкрити, але що можна – розкажу.

Створенню боту передувало велике дослідження – потрібно було визначити які дані впливають на майбутню ціну активу, і які дані можна використати для оцінки підтвердження ймовірності руху ціни у потрібному напрямі.

Сам бот є багаторівневим. Тобто, спочатку бот навчається на правильних(!) даних і будує якісний прогноз?. Далі підключається фільтрування. Бот має цифрові фільтри (побудовані і оброблені на основі вхідних даних з дослідження), і якщо фільтр підтверджує сигнал – він стає діючим.

А далі уже вступає техніка – бот, по відносно адаптивному індикатору, входить в позицію. І, по вказаним налаштуванням веде позицію. Даже важлива особливість бота – він веде докупки по самій сильній технології – методом часткового профіту.

І ще одна важлива особливість – адаптивний об’єм позиції. Бот визначає стан ринку, і відносно нього виставляє робочий торговий об’єм конкретної позиції.

Остання важлива особливість бота – він налаштований для роботи з великими позиціями. Тобто, у нього немає прослизань цін, високоточні алгоритми контролю позиції та інше.

Хочете власного торгового бота? Звертайтесь, я напишу вам бота, який буде якісно реалізовувати вашу стратегію і проносити вам дохід?.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

Знижка 20% на комісію на біржі Binance>>>

 

Pin It on Pinterest