Правила

Загальні положення

Правила - загальні положенняКористуючись послугами сайту ви погоджуєтесь з поточними правилами. Якщо ви не згідні з правилами, будь-ласка, залиште сайт.

Вся інформація представлена на сайті носить суто інформаційний характер. Я не являюсь професійним учасником фінансових ринків, тому вся інформація є моїм баченням, а не істиною, не рекомендацією та не інструкцією до дії.

Залишаю за собою право в односторонньому порядку на зміни в правила.

Ризики

Капіталізатор - ризикиТоргівля на фінансових ринках супроводжуються ризиками втрати коштів. Використовуючи інформацію, послуги чи продукти, представлені на сайті, користувач бере на себе всю відповідальність та можливі ризики.

Попередні результати торгівлі та інвестування не гарантують отримання прибутків у майбутньому.

Кожен трейдер чи інвестор бере на себе всі прибутки та втрати, що отримав унаслідок використання інформації, послуг чи продуктів, що наявні на сайті.

Проект не несе відповідальність за роботу бірж, брокерів, рекламодавців чи інших учасників, що представлені на сайті.

Інформація на сайті

Інформація на сайті - Олександр ЯнчакЗабороняється повна чи часткова перепублікація інформації, що опублікована на сайті. Також, забороняється рерайт і переклад на інші мови. Виключенням може бути публікація з дозволу автора, та зворотнім посиланням на оригінал.

Capitalizator (Капіталізатор) – є зареєстрованою торговою маркою (свідоцтво №286288 від 20.11.2020). Права захищені.

Правила замовлення продуктів

Замовити торгового робота - АлгоТрейдингПравила замовлення продуктів – є типовим зразком договору на написання алготрейдингових продуктів на замовлення. На потребу замовника може бути складений та підписаний договір.

Вартість проведення робіт визначається виконавцем після затвердження технічного завдання. Валюта розрахунку вартості – українська гривня. За повноту та однозначність (без двоякого трактування) технічного завдання відповідає замовник.

Робота проводиться тільки по факту 100% передоплати вартості замовлення (для робіт вартістю 100 000 грн і вище, можлива розбивка на етапи).

Якщо під час розробки необхідно внести корективи в технічне завдання, це окремо обговорюється, так як може збільшувати трудомісткість задачі.

На кожне замовлення йде гарантія 30 днів з моменту передачі, тобто всі помилки виправляються, безкоштовно (за виключенням незалежних від нас подій, форс мажор).

Інтерфейс програми на українській мові, якщо потрібна інша мова – необхідно вказати у технічному завданні.

Інтелектуальна власність замовного продукта належить замовнику, коди належать розробнику. Якщо необхідні вихідні коди, необхідно вказати у технічному завданні. Залишаю за собою право виставити скрін бота та невеликий опис продукта (без детальної логіки) у портфоліо (якщо зворотнє не вказане у технічному завданні).

Повна інформація щодо замовлення знаходиться у договорі публічної оферти.

 

Pin It on Pinterest