Мої результати

На даній сторінці представлені мої результати активного та пасивного інвестування по власним рахункам. Усі стратегії та фінансові експерименти я провожу на реальних грошах, тому все що ви тут бачите – це на 100% реальний результат.

По кожній стратегії чи фінансовому експерименту є посилання ні їх опис. Ціль цієї сторінки – поділитися результатами різних стратегій, а також – вести свій щоденник.

Ця сторінка зручна для аналізу, так як на одній сторінці сконцентровані усі результати по усім інвестиціям.

 

Відкриті угоди та стратегії

У цьому розділі знаходяться результати по активним стратегіям та інвестиціям. Результат зафіксований станом на 1 квітня 2024 року (за І квартал 2024).

 

Стратегія Грошового Потоку

Це мій довгостроковий портфель, ціль якого – нарощувати грошовий потік. Детально про портфель, як він формується та інші деталі ви можете прочитати у дописі “Стратегія грошового потоку на фондовому ринку“.

На графіку нижче показаний чистий грошовий потік від дивідендів (по кварталам). Перша ціль – вийти на 1000 доларів США середньомісячного доходу.

 

Купівля VGLT

Це спекулятивна угода по довгостроковим бондам США, яка виникла із даних СОТ по хеджерам. Детальніше у дописі “Сама безпечна інвестиція – довгострокові бонди США“.

UnRealized PnL: -6,74% 

 

Купівля TMF

Це спекулятивна угода по довгостроковим бондам США, із виконанням стратегії по 3х плечовому фонду. Детальніше у дописі “Спекуляція на довгострокових облігаціях США“.

UnRealized PnL: -10.71% 

 

Купівля DUST

Угода на продаж золота у вигляді покупки плечового фонду на компанії, які займаються видобутком золота. Для підвищеного прибутку використовується 3х плечовий ETF. Детальніше у дописі “Результати 2023 року і плани на 2024“.

16.04.2024 – Докупив акції фонду.

UnRealized PnL: -17.99% 

 

Закриті угоди

У цьому розділі вказані результати по завершеним угодам. Всі мої угоди, які я публічно відкривав, після завершення переходять у це розділ.

 

Купівля GUSH

Угода на покупку нафти у вигляді фонду на нафтогазові компанії, через купівлю 3х плечового ETF.

Закрив угоду на купівлю нафти через ETF фонд GUSH

Realized PnL: +46,55% 

 

 

Pin It on Pinterest