Про проект

Вітаю вас на сторінці про проект. Давайте познайомимся, мене звати Олександр Янчак. Я – алготрейдер та інвестор. Моя біографія особливо не відрізняється від середньостатистичної людини нашого часу, тому не буду втомлювати вас своєю історією?. Краще розкажу вам, як я став інвестором.

З ринками я познайомився у далекому 2002 році, перейшовши по красивому рекламному баннеру, на якому було написано, що можна легко і багато заробляти – я попав на сайт форекс брокера. Але тільки спустивши на вітер декілька торгових депозитів, прийшло розуміння, що просто не буде)

З алгоритмічним трейдингом я познайомився у 2008 році, але уже більш-менш серйозно з 2010 року. І вже з 2016 по 2021 рік працював провідним спеціалістом у алготрейдинговій компанії.

За весь цей час я торгував чи розробляв продукти на самих різних ринках – форекс, строкові та фондові ринки (Україна, США), криптовалютні ринки (спот, ф’ючерсні контракти, опціони) та інші.

Хочу підкреслити, я не професійний учасник фінансового ринку, я звичайний приватний інвестор і алготрейдер, як і більшість читачів.

Про проект

Про проект CapitalizatorПроект Capitalizator UA – це інформаційний ресурс, що посвячений, в основному, алготрейдингу. З огляду на свій досвід, я можу багато розказати і показати.

На створення проекту мене спонукала відсутність інформації по автоматизації трейдингу на українській мові. Тому, в рамках проекту, я у повній мірі розповім про декілька підходів, від без ризикових до високодохідних –  повному обсязі.

Звичайно, проект повинен мати і джерела для монетизації – для цього служить розділ “Послуги“, де можна замовити розробку продукту, а також реклама на сайті (тільки така, що не зашкодить користувачам).

Приємно вас бачити на сайті, бажаю вдалих інвестицій!

 

Pin It on Pinterest