Знижки від партнерів

Наші партнери надаюсь відчутні знижки для користувачів проекту Capitalizator UA.

Серед наших партнерів, тільки найкращі компанії та лідери ринку.

Важливо розуміти, що всі кошти, які ви заощадили – це ваш чистий прибуток. Тому, у довгостроковому періоді ці суми будуть відчутними.

Та окрім усього, реєструючись за цими посиланнями, ви підтримуєте розвиток проекту Capitalizator UA.

 

Криптовалютний ринок

Знижка 20% на торгову комісію біржі OKX

Для отримання знижки на біржі OKX, та бонусів для нових трейдерів, пройдіть реєстрацію за посиланням https://www.okx.com/join/2345913886 . Торгова знижка OKX надається пожиттєво.

 

Знижка 20% на торгову комісію біржі Binance

Для отримання знижки на біржі Binance, пройдіть реєстрацію за посиланням https://accounts.binance.com/uk-UA/register?ref=HMAQQCM5 . Торгова знижка Binance надається пожиттєво.

 

Знижка 20% на торгову комісію біржі Bitget

Для отримання знижки на біржі Bitget, пройдіть реєстрацію за посиланням https://partner.bitget.com/bg/sjxh61921700640488529 . Торгова знижка Bitget надається пожиттєво.

 

Бонуси від біржі Bybit

Біржа Bybit за реєстрацію нових трейдерів надає суттєві бонуси. Для отримання цих бонусів на біржі Bybit, пройдіть реєстрацію за посиланням https://www.bybit.com/register?affiliate_id=13946 .

 

Фондовий ринок

Брокер Interactive Brokers

Брокер №1 у світі. Я особисто використовую для інвестицій на американському фондовому ринку, включаючи OTC Markets. Для реєстрації, та щоби отримання бонус Interactive Brokers до 1000 USD на комісію, пройдіть реєстрацію за посиланням https://ibkr.com/referral/oleksandr9461 .

 

Брокер Freedom Finance

Це мій брокер №2. Я використовую його як альтернативного брокера (для диверсифікації) та для інвестування в IPO. Зареєструватись ви можете за посиланням https://tradernet.com/invite?utm_campaign=pfu1892105 .

 

Якщо ви надаєте послуги, які тематично підходять для користувачам нашого проекту, я можу розглянути вашу пропозицію на цій сторінці зі знижками. Звертайтесь за контактами.

 

Pin It on Pinterest