Торговий бот для трикутного арбітражу (трикутний арбітраж)

Торговий бот для трикутного арбітража (трикутний арбітраж)

Бот виконаний по технічному завданню “Активний триногий (трикутний) арбітраж” для біржі Bybit.

Торговий робот повністю автономний – його потрібно тільки налаштувати “під себе” і запустити стратегію. Далі бот буде працювати поки його не зупинити, на повному автоматі – від сканування ринку до проведення торгових операцій.

Пройдемся по структурі бота. В блоці “Налаштування з’єднання” трейдер вводить API ключі від рахунку на біржі, і вибирає зручну мову. Далі, натискає кнопку “З’єднатись с біржою” –  бот перевірить правильність ключів і, якщо все добре, відкриє доступ до функціоналу бота.

В блоці “Налаштування торгової стратегії” трейдер вводить налаштування стратегії. У полі “Об’єм позиції в USDT” вводиться об’єм торгової угоди в USDT. У полі “Мін. розходження, %” – мінімальне розходження, коли бот починає торгувати арбітражний ланцюжок.

Якщо поставити галочку “Тільки розрахунки“, бот не буде відкривати позиції, а тільки показувати розрахунки, фактично працюючи в режимі сканера. А якщо поставити галку “Записувати розходження” – торговий бот буде записувати розходження у файл, і з цими даними можна проводити більш глибокий аналіз.

Для запуску торгового робота потрібно натиснути кнопку “Запуск стратегії“, а для зупинки “Зупинка стратегії“. Для повернення усього депозиту у початковий стран присутня кнопка “Звести депозити до USDT“.

Наступний блок – “Журнал виконання стратегії“, у ньому трейдер може бачити всі дії бота. А у блоці “Знайдені арбітражні ланцюги” бот виводить дані по ланцюгам та їх теоретичній дохідності.

Бот стійкий до помилок “спілкування” з біржою, не боїться не якісного зв’язку чи відсутності інтернету. Не зависає, не злітає – абсолютно надійний.

Бот працює на ОС Windows, і адаптований як для роботи на локальному комп’ютері, так і на віддаленому сервері.

Якщо вас цікавить такий бот для іншої біржі чи з іншим функціоналом – звертайтесь. Потенційно цікаві біржі – це Binance (велика кількість інструментів, низькі комісії, за посиланням 20% знижка на комісію пожиттєво) та FTX (велика кількість класів інструментів, можливі рібейти за трейди, за посиланням 10% знижка на комісію пожиттєво).

З повагою, Олександр Янчак, Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest