Безкоштовний торговий бот Capitalizator Bot Pack для ф’ючерсних контрактів OKX

Безкоштовний торговий бот Capitalizator Bot Pack для ф'ючерсних контрактів OKX

Вітаю вас!

Розповім вам про Capitalizator Bot Pack – що це за програма, як її використовувати, її можливості і як її завантажити.

Capitalizator Bot Pack – це універсальна платформа для торгових алгоритмів, у цей безкоштовний торговий робот, планується постійно добавляти торгові стратегії та модифікувати існуючі. Торговий бот створений під криптобіржу OKX і торгує ф’ючерсних контрактах (USDC та USDT-контракти).

Як ви зрозуміли, це бот є повністю безкоштовний. Тут немає ніякої магії, біржа платить частину торгової комісії, за операції бота. І, випереджуючи питання, пишу одразу – вам не збільшується комісія, і не береться жодна додаткова плата.

Налаштування торгового бота

Для початку роботи необхідно завантажити торговий бот (посилання на архів із торговим ботом внизу запису). Завантажуєте архів, і розпаковуєте всі файли у одну папку.

Торговий бот OKX працює під управлінням ОС Windows – запускати його можна як на локальному комп’ютері (Windows 7 SP2 та всі новіші версії) або на віддаленому сервері (Windows 2012 та всі новіші версії).

Криптовалютний бот торгує через використання API ключів. Тобто, ви створюєте API ключі на сайті біржі OKX, (якщо ви не знаєте як створити, інструкція буде нижче), і вводите у відповідні поля – відкритий ключ, закритий ключ та пароль для ключів.

Важливо – у ключах повинен бути дозвіл на торгівлю (інакше бот не зможе торгувати), а також, задля безпеки, забороніть вивід коштів – бот шифрує ключі, але краще убезпечитись максимально.

Далі виберіть стратегію, яку ви хочете торгувати. Опис доступних стратегій/ботів буде нижче (розділ доступні торгові стратегії).

Нижче, ви вибираєте перемикачем, зберігати ключі чи ні. Ключі шифруються, але якщо ви бажаєте, щоби вони не зберігались, то вимкніть цей перемикач, і після ініціалізації у боті, ключи будуть видалені.

Далі тиснете на кнопку “Під’єднатися” і запускається вікно з налаштування вибраної вами стратегії.

Нижче, ви бачите два посилання. Перше, це партнерське посилання OKX, якщо ви ще не маєте відкритого рахунку, скористайтесь посиланням – ви отримаєте пожиттєво знижку 20% на комісію та щедрі бонуси від біржі, а також допоможете мені розвивати Capitalizator Bot Pack.

І, саме останнє посилання – це посилання на інструкцію (ця сторінка), де ви можете отримати всі відповіді на запитання. А якщо не знайдете, то звертайтесь.

Як завантажити торговий робот вказано внизу сторінки.

Доступні торгові стратегії

Бот для торгівлі по сигналам TradingView. Даний криптобот транслює любі стратегії із платформи TradingView на ваш торговий рахунок OKX.

Для доступу до стратегії, у переліку меню “Виберіть бота/стратегію” виберіть пункт “Бот для сигналів TradingView“.

Детальний опис стратегії на сторінці стратегії>>> 

Бот по тактиці часткових профітів. Даний торговий робот OKX торгує по найкращій стратегії по усередненні часткового профіту.

Для доступу до стратегії, у переліку меню “Виберіть бота/стратегію” виберіть пункт “Бот по тактиці часткових профітів“.

Детальний опис стратегії на сторінці стратегії>>> 

 

Як створити API ключі на криптобіржі OKX

Для того, щоби отримати API ключі, необхідно увійти в свій кабінет на біржі OKX, та зайти у розділ “API”:

API ключі - торговий бот Capitalizator Bot Pack

А, далі, вибираємо вкладку “+Створити ключ API V5

Торговий бот - Створити ключ API V5

І заповнюємо поля. У полі “Назва API” вводимо любу назву для ваших ключів. У полі “Passpharse” вводимо пароль для ключів – записуємо його, так як цей пароль використовується у парі з ключами (і вноситься в бота у поле “Passpharse для API“).

Поле “IP-адреса” можна залишити порожнім, але при бажанні, можете ввести IP адреси, з яких буде дозвіл на ключі.

У полі “Дозволи” дозвіл “Читати” стоїть по замовчуванню, дозвіл “Вивестине має бути відміченим, а дозвіл “Торгівля” має бути встановлений. Дозволи повинні бути як на скріні.

Нижче підтверджуєте поштою і смс відкриття API, і тисніть кнопку “Підтвердити“. Далі, появляється таке вікно:

Ключі API - Capitalizator Bot Pack

Тут у полі “Ключ API” знаходиться відкритий ключ, записуємо його у поле “Відкритий API ключ” бота. Нижче, знаходиться поле “Секретний ключ“, записуємо його у поле “Секретний API ключ” бота.

Далі тиснемо кнопку “Підтвердити” – все ключі готові! Тепер вносите дані ключів у бота, і можете торгувати.

Відео на тему:

Торговий робот скачати можна з телеграм каналу @CapitalizatorBotPack . У цьому каналі будуть публікуватися всі обновлення торгового бота.

Для роботи торговий робот OKX необхідно розархівувати його, із архіву напряму бот не буде працювати!

Корисні посилання:

?Якщо у вас ще немає рахунку на OKX, зареєструйтесь за партнерським посиланням проекту – ви отримаєте знижку 20% на торгову комісію бонуси від біржі, отримуєте доступ в чат підтримки та трейдерів, а також, цим ви підтримуєте проект і його подальший розвиток.
?Cлідкувати за новинками стратегій та торгових ботів ви можете на телеграм-каналі та ютуб-каналі.
? Перевірений якісний і недорогий сервер для бота>>>

Важливо! Антивіруси та схоже ПЗ може лаятись на криптовалютний робот – це пов’язане із тим, що програма завантажена із інтернету, а Capitalizator UA є невідомим для них видавцем. Тому, якщо не довіряєте торговому боту, запускайте його на віддаленому сервері (я узагалі рекомендую працювати виключно на віддаленому сервері).

Якщо у вас є запитання по торговому боту чи поспілкуватись із іншими трейдерами – звертайтесь в чат підтримки. Деталі по чату підтримки тут>>>

Дякую вам за увагу. З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest