Ідеальний трейд – TERRA LUNA

Ідеальний трейд - TERRA LUNA

Мої вітання!

Про TERRA LUNA непевно не говорив тільки лінивий, але зараз, я хочу розказати про цю монету із іншої сторони.

У LUNA все неоднозначно, всі проблеми я не буду повторювати, так як ви вже все чули, але є і багато плюсів, що можуть дати високий потенціал росту. Узагалі, де є неоднозначність – там є можливості.

І саме тому, купівля LUNA – це ідеальний трейд? Ризик у ньому становить 100% вкладених у монету коштів, а потенціал – у сотні разів вище.

Хочу одразу попередити – це тільки мій погляд, і мої дії, і я нікого не спонукаю так діяти. Кожен сам відповідає за свої кошти.

І так, на падінні LUNA я провів 3 трейда дві покупки на і один на :

3 трейда дві покупки на FTX і один на Binance

Суммарно, взяв об’єм на 45 доларів – сума не велика, тому що це гроші, які можна безболісно втратити. Середня ціна угоди вийшла 0,000145 USD/LUNA.

Моя ціль заробити 10 000 “іксів”, тобто з 45 доларів зробити 450 000 доларів (вирости у 10 000 разів). Звучить фантастично, але давайте подивимось наскільки це можливо.

Відштовхуючись від середньої ціни, для досягнення цієї мети необхідно, щоби LUNA досягла рівня 1,45 USD за LUNA. І якщо подивитись на графік, то при попередньому максимумі у 120 доларів, здається що повернутись до 1,45 долара це дрібниця.

графік TERRA LUNA до USD (доллар США)

Але все не так солодко. Річ у тому, що під час падіння LUNA, із-за умов контракту по UST (стейблкоїн від LUNA), було надрукована гігантська кількість LUNA, і за рахунок цього, капіталізація монети не впала так, як її ціна.

графік TERRA LUNA до USD (доллар США)

Як видно із графіку капіталізації, при середній ціні покупки 0,000145 долара за LUNA, капіталізація приблизно рівною 1 млрд. USD, а на максимумі ціни – капіталізація  була трохи більше 40 млрд. $. Тобто, щоби повернутись до попередньої капіталізації треба вирости у 40 разів. Але, різниця між 40х і 10 000х дуже суттєва.

Давайте порахуємо, яка капіталізація повинна бути при рості ЛУНА на 10 000 “іксів”. Множимо 1 млрд. USD на 10 000 і отримуємо капіталізацію 10 трлн. доларів?. Давайте зрівняємо:

Капіталізація біткоїна та криптовалют у загальному

Якщо поглянути на біткоїн, то його капіталізація трохи більше 550 млрд. доларів, а весь ринок криптовалют, це – 1,28 трлн. дол. Різниця між потрібною капіталізацією та реальністю – просто нереальна. Звичайно, по ходу роста сприйняття криптовалют, капіталізація будет суттєво рости, але це повільно, і зараз не про це.

Мінуси переглянули, а тепер переходимо до плюсів. У TERRA LUNA просто гігантська аудиторія, яка підтримує проект (тільки у твіттер 1 млн. користувачів). Тобто ї технологія просто необхідна. Звичайно, це не гарантія, але це знак – що проект буде розвиватися, що є основою для потенціалу роста.

Наступне – це спалювання монет. Нижче на скріні, ви можете побачити, що практично кожної хвилини йде спалювання? певної кількості монет:

Спалювання монет LUNA

Спалювання не несе прямий вплив на ціну, зате суттєво зменшує капіталізацію?.

А ще, LUNA має свої активи (?посилання) і на момент написання, активи були на рівні біля 300 млн долл. Це не так мало насправді, якщо врахувати, що загальна капіталізація TERRA LUNA – 1,2 млрд. дол. (на момент написання), тобто 25% від усієї капіталізації.

Якщо разом із спалюванням проводити зворотній викуп монет, то процес відновлення ціни буде значно швидшим. Доречі, викуп і спалювання  – це одна із ідей, яку розглядають як спосіб врятувати LUNA. Як тільки буде суттєвий прогрес у цьому напрямку, до луни повернеться довіра і масово почне заходити капітал.

Наступний момент, це те, що LUNA не просто лежить на гаманці, а вкладена в маржинальне кредитування на біржі . Таким чином, мені вже не потрібно буде висока ціна, щоби взяти 10 000 “іксів” у доларах, так як буде рости кількість монет.

На даний момент відсоток від кредитування у LUNA не значний, але доходило до 3650% річних, тобто 10% у добу – а це вже відчутно!

Узагалі, цей трейд не короткостроковий, можуть пройти місяці, або навіть роки, поки я досягну цілі. По факту успіхів у трейді, я буду вас повідомляти і розкривати проміжкові результати?.

Для мене, це рідкісна і хороша можливість трейду з високим відношенням профіту до ризику! Напишіть у коментарях, що ви думаєте на рахунок стратегії.

Відео по темі “Ідеальний трейд – TERRA LUNA”:

Cлідкувати за експериментом ви можете на телеграм-каналі та ютуб-каналі.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest