Найкращий час купувати індекс S&P500

Найкращий час купувати індекс S&P500

Привіт!

Хочу поділитися з вами власним аналізом по індексу SP500. Він базується на даних випереджуючих індикаторів. Для аналізу я використав три індикатори – індекс COT (commitment of traders, звіт трейдерів по відкритим позиціям) від CFTC (Commodity Futures Trading Commission, комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами), дані по покупкам інсайдерів форма 4 SEC (Securities and Exchange Commission, Комісія з цінних паперів і бірж США) та індекс жадності та страху (Fear & Greed Index) від CNN Business.

Для індексу СОТ я використовую період 19 – це середнє значення між 13 (квартал) та 26 (півріччя). Як показує практика – це самий оптимальний період (не тільки для SP500, але й для інших фінансових інструментів). На графіку дуже гарно видно як якісно відпрацьовуються сигнали СОТ.

На даний момент по індексу СОТ ми ще не зайшли в зону купівлі?, але справа у тому, що дані нам поступають із затримкою (тиждень), і на момент публікації ми вже можем бути у зоні покупки. Але все ж таки, на графіку аналізу я вказав можливість падіння до рівня 3600 – саме там була попередня зона об’єму.

По даним покупок інсайдерів чітко видно зростання попиту. Як правило, при показнику більше 150 покупок за день, появляється сильний сигнал на ріст ціни активу. Я наніс на графік дані (пеший скрін у статті), і стрілками⬆ показав ці місця на графіку S&P500 – чітко видно ріст після сигналу від інсайдерів.

На даний момент, рівень сигналу досяг 180 – що є достатньо високим показником. Ознайомитись із даними по покупками інсайдерів ви можете за ?посиланням.

І останній індикатор, яким я скористався – це індекс жадності та страху (Fear & Greed Index). Узагалі, це один із самих потужних випереджуючих індикаторів. Потужний сигнал на покупку поступає коли індекс опускається нижче 15, а якщо значення ниже 10 – це ознака довгого тренду.

Зараз індекс знаходиться у межах 7-15 – що означає подальший довгий ріст індексу S&P500. Ознайомитись із даними по індексу жадності і страху ви можете за ?посиланням.

Цілі, куди дійде ринок, я вказувати не буду, оскільки це мені не відомо – ми їх побачимо по цим-же випереджуючим ринковим індикаторам?. І коли ми досягнем цілі, я зроблю додаткову публікацію.

Виходячи із вищевказаного, зараз дуже хороший момент для покупки. Я так і роблю, але якщо ви також хочете входити у позицію, ви повинні розуміти, що за ваші гроші відповідаєте тільки ви самі.

Весь ринок звичайно скуповувати не потрібно, бо це великі гроші, а от ETF – підійдуть ідеально, так як можна взяти весь індекс S&P500 за доступні кошти?.

Для інвесторів найкраще підійдуть ETF фонд SPY, VOO. Якщо ви спекулянт, і бажаєте отримати підвищений прибуток, то вам найкраще підійдуть плечові (leveraged⚖) ETF, наприклад –  SPXL або UPRO.

Якщо вам не хочеться відкривати у брокера акцій США, то ви можете впевнено скористатись послугами криптобіржі FTX. Там є токенізовані акції, серед яких є і SPY. Що може бути цікавим, особливо для початкових інвесторів – на цій біржі можна купувати навіть 0,01 акції (тобто це менше 4 доларів США).

До речі, по токенізованим акціям і фондам виплати дивідендів проводяться так само, як і у фондового брокера. Більше того, цей інструмент можна добавити у маржинальне кредитування, і заробляти додаткові кошти?.

Як говориться, свой прогноз необхідно підтверджувати грошима, інакше, він не має жодної ваги. Тому нижче показую вам два скріна, перший із спекулятивного рахунку – купив для спекуляції UPRO та DIA (це “тіло” рахунку, про це напишу у окремому записі):

Покупка ETF UPRO та DIA у брокера Freedom Finance

І другий скрін з інвестиційного рахунку, тут я купив фонд VOO:

Покупка ETF VOO у брокера Interactive Brokers (CapTrader)

Посилання на ідею на TradingView>>>

Якщо вам цікаво дізнатись більше про аналіз по випереджуючим індикаторам – напишіть про це у коментарях✍. Як буде зацікавленість у вас, я зроблю на сайті детальний курс аналізу (звичайно безкоштовний), та запишу у відео форматі на YouTube.

Відео по темі “Найкращий час купувати індекс SP500”:

Cлідкувати за результатом позиції ви можете на телеграм-каналі та ютуб-каналі.

Дякую вам за увагу та вдалих вкладень! З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest