Адаптивний конверт на TradingView (Adaptive Envelope)

Адаптивний конверт на TradingView (Adaptive Envelope)

Привіт всім!

Пропоную до вашої уваги динамічний індикатор адаптивний конверт написаний на Pine Script для платформи TradingView (оригінальна назва Adaptive Envelope).

Основна якісна характеристика технічного індикатора – це якраз і є адаптивність. Це означає, що його не потрібно налаштовувати під кожен інструмент. Адаптивний конверт сам динамічно підлаштовується під волатильність кожного окремого інструменту, чи навіть таймфрейму.

А дякуючи широкій кількості налаштувань, індикатор можна настроїти під свої потреби

Adaptive Envelope - Налаштування Адаптивного конверту

Давайте розглянемо приклад використання індикатора у торгівлі.

Технічне завдання для адаптивного конверту

Розглянем приклад стратегії із застосуванням адаптивного конверту. Не обов’язково його застосовувати саме так, але у такому виконанні я бачу цю стратегію найефективніше .

Конверт показує “натяжку” ринку – тобто вихід ціни активу за рамки нормальної волатильності. І саме в таких моментах найбільша ймовірність повернення до середнього. Тобто, для такого сигналу, ми чекаємо вихід за граничну ковзаючу середню, і при поверненні стоп-ордером входимо у напрямі усереднення.

На скріні нижче, овалами позначені місця виходу за рамки нормальної волатильності (“натяжка” ринку), а стрілками – безпосередньо трейди.

Технічне завдання для адаптивного конверту

Інший варіант торгівлі – це покупка на нижньому рівні, а також докупки по лініям конверту. Вихід – по середній лінії конверту (для шорт навпаки) – так ми маємо повну адаптивність стратегії. Повторюсь, що завдяки адаптивності, не буде потреби переналаштовувати при зміні характеристик ринку.

Зразок цієї стратегії на скріні нижче (стрілочкам вказані торгові угоди):

Торговий підхід по динамічному конверту

Якщо вам цікаво подивитись логіку індикатора, то для нього доступний відкритий вихідний код, він написаний на Pine Script, та знаходиться на сайті ?TradingView.

?Якщо ви хочете замовити бота, що використовує цю стратегію чи її елементи, звертайтесь>>>

Огляд індикатора на YouTube?:

Cлідкувати за результатом позиції ви можете на телеграм-каналі та ютуб-каналі.

Дякую за увагу. З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest