Послуги

Можливості фінансових ринків

Фінансові ринки надають хороші можливості зберегти та примножити свій капітал. Проте, у багатьох випадках ми зіштовхуємся з тим, що неможливо виконувати стратегію руками, і причин на це багато – складність розрахунків та їх частота, потреба в постійній присутності, нездатність людей (узагалі) безумовно виконувати торгові правила, помилки, що виникають із-за емоцій, тощо.

Це я веду до того, що ефективно торгувати руками просто не можливо (звичайно, якщо це не середньострокові чи довгострокові стратегії). І саме для цього і необхідно максимально автоматизувати стратегію, щоб виключити абсолютно людський фактор.

Що я можу запропонувати

АлгоТрейдинг - моя пропозиціяТому, я пропоную скористатися моїми послугами програміста торгових роботів, індикаторів, сканерів та іншого програмного забезпечення (послуги з алготрейдингу), що пов’язане с алгоритмічною торгівлею – наприклад, заказати торговий бот. Мій досвід, саме як алготрейдера розпочався ще у 2008 році, професійно – (у алготрейдинговій компанії) – з 2016. Є досвід написання торгових ботів під самі різні ринки та платформи.

На даний момент, я готовий взяти замовлення по таких напрямках:

  • Криптовалютні ринки – ф’ючерсна секція OKX, Binance та FTX (є дуже широкий досвід з іншими біржами EXMO, Poloniex, Bittrex, Bitfinex, Huobi, Bitmex, Bybit та багато інших);
  • Американський ринок – під брокера InteractiveBrokers (також є досвід для ThinkOrSwim (thinkScript), ActiveTick API, Fusion/Blackwood Pro, ROX та Sterling Trader);
  • Український ринок – поки немає можливостей на ринку (є досвід по QUIK);
  • Forex – на даний момент, не беру замовлення (є досвід MQL4 та MQL5).

Крім самих платформ, є досвід розробки практично усіх видів стратегій – трендові, відбійні, канальні, індикаторні, по торговим паттернам, скальпери, ринково-нейтральні (включаючи арбітраж), машинне навчання, нейронні мережі та інші. Тому ви, як результат отримаєте якісний торговий продукт, який буде працювати без помилок та збоїв, і виконувати ваші торгові правила.

На даний момент я можу для вас написати криптовалютного бота тільки для ф’ючерсних секцій бірж Binance, Bybit, OKX чи Bitget. Якщо бажаєте замовити криптобот для інших бірж – уточніть у мене.

Чому замовляти саме у мене

  1. Чому замовити торгового бота у менеВеликий досвід торгівлі на багатьох ринках та площадках – від акцій до ф’ючерсних контрактів на криптовалюти;
  2. Досвід програмування – за час своєї діяльності я створим більше сотні продуктів, пов’язаних з трейдингом;
  3. Підтримка замовників після завершення роботі, допомога в установленні та налаштуванні робота;
  4. Поради із власного досвіду по реалізації ваших ідей, поправки в технічне завдання, для збільшення ефективності;
  5. Доступна вартість, знижки постійним замовникам;
  6. Стабільність та ефективність продуктів – максимальна швидкість, оптимальне навантаження на ресурси, обробка всіх можливих помилок, відсутність зависань та інші важливі моменти

Приклади деяких виконаних робіт ви можете подивитись у розділі “Портфоліо“. Якщо у вас не має ідей – ви можете ознайомитись з розділом “Технічне завдання“, де є перелік вартих уваг торгових ідей.

Також, ви можете ознайомитись із відгуками>>>

Як замовити

Як замовити торгового ботаЗамовити бота чи інший продукт доволі просто – ви надаєте мені технічне завдання, я оцінюю його по термінах та вартості, і якщо вас влаштовує – берусь за замовлення. До змісту технічного завдання немає особливих вимого, головне, щоби воно було повним і не двозначним. Якщо необхідно, я допоможу написати тех завдання.

Додаткова інформація по замовленню є на сторінці “Правила“. Всі замовлення виконуються згідно договору публічної оферти.

 

Pin It on Pinterest