Capitalizator Ventures

Capitalizator Ventures

Привіт!

Я вирішив почати і ще один фінансовий експеримент – я запускаю проект “Capitalizator Ventures“. Це є портфель венчурних інвестицій на крипто проектах.

Чому він венчурний? Справа у тому, що більша частина з проектів, що будуть у цьому портфелі будуть збитковими або узагалі збанкротують чи зіскамляться.

Я не буду шукати якісь монети, аналізувати і купувати їх, я піду іншим шляхом?. Ідея у іншому – брати монети на лаунчпадах, але не продавати їх одразу, а чекати як вони покажуть себе на довгому періоді часу.

Що таке Launchpad думаю всі розуміють, не буду зупинятись на цьому, інформації? по темі є багато. Більше того, думаю більшість з вас користувались цим інструментом, але по іншому – а саме, продавали одразу після виходу монети в торгівлю.

Для Launchpad? я використовую такі біржі:

Бірж, які мають лаунчпади є значно більше, але як ви напевно знаєте, для доступу на лаунчапади бірж необхідно тримати монети біржі, при чому, у великих кількостях, щоби отримати відчутну алокацію.

Тобто, необхідно довіряти біржі, і вірити у перспективи, власне, монети біржі – щоби ще й по ним була перспектива росту (чи як мінімум не падали у ціні). Інакше, ми можемо втратити більше на вкладені кошти у монети біржі, ніж заробимо на наших венчурних інвестиціях?.

А окрім цього, необхідно щоби зі сторони бірж була селекція проектів на Launchpad, щоби відвертий шлак ⛔ не проходив через відбір. Тому, тут є довіра до крупних бірж, вони дорожать своєю репутацією, і будуть якісно робити свою роботу по відбраківці проектів.

Яка ціль проекту? Справа у тому, що при активному рості ринку, після ведмежого ринку, як правило найкращі результати показують нові проекти. Окрім цього, деякі лідери по капіталізації випадають із рейтингів, а їх місце посідають саме нові проекти. І у цьому є ціль венчурного портфелю – взяти серію нових проектів, в очікуванні, що деякі із них дадуть високу результативність і сумарний портфель значно перевищить середньоринкові показники.

Ціль по утриманню проектів – тримати і набирати проекти до закінчення наступного булл рана, і по його закінченню продати всі монети. Звичайно, це умовність, так як важко знайти якісь точні точки розвороту, але узагалі ціль саме така.

Хочу одразу попередити – повторювати за мною не рекомендую, так як немає гарантії, що із цього щось позитивне вийде – зараз це більше як експеримент. Звичайно, якщо результат буде достойним, на наступний Bull Run? я підійду до цього питання більш серйозно.

Але, щоби і ви могли слідкувати за результатами?, я роблю цей проект повністю публічним. Я буду робити скріни із портфелю CoinMarketCap, де буду вести статистику – нажаль, там немає можливості зробити цей портфель публічним.

Проте додатково, я буду вести вести портфель у Google таблицях. Тут ви можете у любий момент переглянути портфель, а саме, дату потрапляння в портфель, назву монети із посиланням на графік, біржу на якій пройшов лаунчпад, ціну та об’єм угоди.

Окрім цього, при добавленні нових проектів, я буду тримати вас у курсі, буду робити огляди і власний аналіз?.

Але важливо розуміти, що аналіз таких проектів – це дуже суб’єктивно, так як всі проекти є на старті свого розвитку, тобто найкращі можуть піти на дно, а найгірші проекти навпаки – дати високі результати.

Суть аналізу –  просто розуміти із чим ми маємо справу, яка діяльність проекту, який стан справ зараз і які перспективи проекту (знову ж таки, умовно).

На даний момент у портфелі вже є один проект – PUMLx. Лаунчпад цього проекту пройшов на біржі Bybit 7 жовтня 2022. Моя доля 4.3386 PUMLX, при стартовій ціні 0,07 USDT за монету.

Об’єм копійчаний – справа у тому, що на той момент у мене була дуже мала кількість монет BIT (монета біржі Bybit) для участі у Launchpad. Але, тепер я буду накопичувати монетки BIT, рівно як BNB (біржа Binance), FTT (біржа FTX) і OKB (біржа OKX), щоби отримувати кращі алокації по проектам.

Вернемось до проекту PUMLx. PUMLx – це проект із сектору MoveFi (формату Move-to-Earn). Проект включає програму, яка мотивує вас залишатися активними, винагороджуючи вас монетами PUMLx, коли ви берете участь у різних фітнес-задачах. Монети можна обміняти на фітнес-продукти, подарункові картки, криптовалюту або навіть пожертвувати на благодійність.

Основне завдання проекту, заявлене проектом — покращити здоров’я та самопочуття користувачів завдяки заохоченням, залученню до активності, ігровому середовищу та спілкуванню одне з одним.

PUMLx створений на базі Ethereum. Також, він включає у себе функціонал NFT площадки з можливістю випуску Digital Wearable NFT (цифровий одяг) і Athlete NFT (атлетичні нагороди), щоб зміцнити екосистему та дозволити користувачам отримати більше можливостей, PUMLx виступатиме як спосіб для інвесторів купувати зазначені NFT.

З фінансової сторони PUMLx буде включати такі можливості

  • Стейкінг
  • Ігри у метавсесвіті з винагородами у PUMLx
  • Stadiverse – це спеціальний фітнес-метавсесвіт для любителів спортивних брендів, ігор і фітнесу, які можуть приєднатися до змагань у фітнес-метавсесвіті
  • Marketplace – майданчик для покупки, продажу і обміну як NFT, так і предметів у реальному світі
  • Challenges з реальною винагородою – можна заробляти NFT, коди знижок, сувеніри та монети PUMLx

Максимальна пропозиція складає 500 000 000 монет, і на момент написання, капіталізація складає 23 мільйона доларів США. Капіталізація середня, і не завищена суттєво, рости є куди, звичайно, за умови, що проект буде цікавим для користувачів.

Пройдемся по залученню користувачів до проекту PUMLx. На момент написання, у твіттері проекту 108 тис підписників, а у телеграмі 190 тис підписників. І що саме важливе – аудиторія активна (тобто підписники реальні, не накручені). У фейсбук, інстаграмі, діскорд, медіум та ютуб підписників значно менше – хоча сумарно більше 50 000.

Як висновок – доволі хороше залучення потенційних користувачів, як для початкового проекту.

Але узагалі, саме для себе, я особливо революційного нічого не бачу, проектів такого типу є багато. Проте, цей проект має шанс зайняти високе місце у ніші Move-to-Earn.

Отож, старт венчурного портфелю започаткований, будемо набирати нові проекти і слідкувати за результатами.

Детально  у відео:

Якщо вам цікавий розвиток цієї теми, ви можете слідкувати за оновленнями портфелю на телеграм-каналі та ютуб-каналі. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest