Курс інвестування. Вступ

Курс інвестування. Вступ

Мої вітання!

У циклі статей  розкажу вам свій підхід до інвестування із використанням даних, які можна використовувати для інвестування з високою точністю. Довго вагався потрібно публікувати свої напрацювання і досвід, чи не треба цього робити. Справа у тому, що зараз максимальний інтерес до біткоїна та інших криптовалютах, а я на своїх рахунках, окрім криптовалют, інвестую у цілий спектр інструментів – біржові індекси, боргові інструменти, золото, нафта та інші commodities (ресурси). І я не впевнений, що курс інвестування буде всім цікавим.

Але, зараз ринок дуже широкий, і ви можете інвестувати в такі нереальні речі, як навіть, уран чи зброю?. І тому, виглядає просто нерозумним, вкладати тільки у один клас активів, як наприклад, криптовалюти. Тому я все ж таки опублікую свої напрацювання, а кому буде цікаво – той буде використовувати цей підхід, чи якісь його елементи.

Та й загалі, диверсифікація – це основа безпечного інвестиційного портфелю. Інакше, про нормальний і спокійний сон можна забути ?

Почнемо з того, що цей курс – це мої наробітки за весь час моєї роботи на ринку. Він не буде у тому вигляді, що я вам буду щось нав’язувати, буде просто викладений мій досвід, як я використовую його зараз, чи раніше використовував (оскільки є агресивні методики, якими я не користуюсь на даний момент).

Я не буду описувати базові питання інвестування – для цього є багато матеріалів у мережі, буде суто практика. Курс буде без води?, уже з наступного допису ми беремся до роботи, і будемо розглядати тему про інсайдерів. Більш того, я постарався побудувати матеріал у логічній послідовності, щоби спростити розуміння (хоча, у загальному, матеріал не складний для засвоєння).

І перед тим, як почати, обов’язково уточню – ніколи і ніде немає 100% гарантії, яким би сильним не був сигнал, чи серія сигналів – все побудовано тільки на високих ймовірностях⚠. Обов’язково враховуйте це при інвестуванні, особливо в питаннях роботи з ризиками.

Вся інформація, що подається в курсі інвестування – є тільки моїм баченням, не можна її враховувати як істину – вам треба вирішувати, чи вам вона підходить, чи ні. У будь-якому випадку, кожен інвестор самостійно відповідає за свої інвестиційні результати?.

Відео на тему:

Ну, що ж, якщо ви не хочете пропускати нові матеріали по курсу інвестування, ви можете слідкувати за оновленнями на телеграм-каналі та ютуб-каналі. А також, є можливість підписатись по електронній пошті (блок справа), якщо вам так зручніше.

Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних матеріалах.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest