Новий Launchpool на Bybit – проект Suia [APR +400%]

Новий Launchpool на Bybit - проект Suia [APR +400%]

Вітаю

Біржа Bybit запускає новий lauchpool для токену проекту SUIA. Самий цікавий момент тут, це високий річний дохід, який початково рівний 400%.

У цьому дописі ми розглянемо як взяти участь у цьому лаунчпулі, що це за такий проект SUIA і чи варто його утримувати, коли буде подія і як ефективно використати цю подію – бо просто вкласти і забути, це не найкращий варіант. Тому, дочитуйте до кінця.

Як взяти участь у Launchpool Bybit

Тут все дуже просто – перший крок, це придбати токен BIT, якщо у вас їх немає. Купити токен можна прямо на біржі у секції споті, думаю, це не проблема ні для кого.

Наступне, заходимо на сторінку лаунчупулу – для цього у верхньому меню заходимо у розділ “Фінанси“, далі “Earn” і у самому низу є розділ “Launchpool” – клікаємо, і переходимо на сторінку події.

Як взяти участь у Launchpool Bybit

І, там де зараз знаходиться кнопка “Скоро буде“, після початку події з’явиться кнопка для участі. Ви її натискаєте, і вносите у стейкінг ваші токени BIT, а за це вам нараховують токени SUIA, і після завершення події, вам повернуть всі ваші токени BIT.

Також, ви у будь-який момент, коли забажаєте, можете зупинити стейкінг у лаунчпулі і повернути усі свої токени BIT без жодних штрафних санкцій, у повній кількості.

Терміни проведення події і як ефективно використати цю подію (а це дуже важливо) – я напишу нижче, а зараз, давайте коротко пройдемось по самому проекту.

Огляд Suia

Suia.io — це соціальний децентралізований застосунок, створений на основі Sui, де ви можете брати участь у різних активностях (що вказує сам проект):

  • брати участь у заходах, організованих спільнотою;
  • збирати твори мистецтва, сувеніри, фотографії, створені творцями;
  • вимагати підтвердження внеску NFT, створений брендом;
  • взаємодіяти із зображенням профілю у комбінований спосіб
  • живіть і демонструйте себе в Suispace
  • соціальна мережа, схожа як у TikTok

Тобто, всього функціоналу багато, але нічого конкретного. У загальному, як я бачу, це щось типу соціальної мережі.

Як ви розумієте, токен SUIA – це службовий токен проекту, але яка узагалі роль його у проекті – не зрозуміло і ніде до ладу не описано.

SUIA Distribution - розподіл токенів

Щодо розподілу токенів, він виглядає так:

  • 7% – програма доступу до спільноти, без блокування (сюди входить і цей лаунчпул)
  • 13% – для ранніх учасників, тут присутнє лінійне розблокування протягом 20 місяців
  • 20% для команди, також лінійне розблокування до 40 місяців
  • 60% для резерву спільноти,  до 50 місяців лінійного розблокування

По залученню у проект – із соціальних мереж у них є тільки твіттер, що насправді дивно. Там у них 54 500 підписників – це не мало, але, я зайшов на TwitterScore і там у них всього 7 балів. Це дуже мало, і скоріш за все, говорить про накрутку твіттер аккаунта.

По фінансам поки нічого не можу сказати, так як немає інформації про ціну лістингу.

Якщо підсумувати, то для себе я бачу так, що це проект просто хоче заробити на популярності проекту Sui Network поки він на слуху. Щоби, поки тема гаряча, просто зібрати вершки – це пояснює назву їх токена і проекту, яка майже повторює SUI, а також досить поверхневий опис проекту і накрутку твіттеру.

Давайте тепер перейдемо до правил даного лаунчпулу і як його використати максимально ефективно.

Launchpool Bybit

Launchpool на байбіт для токена SUIA розпочнеться в 11:00 15 травня 2023 року за київським часом, і буде активним до 06 червня 2023. На лаунчаул виділено 900 000 SUIA , а це, 0,9% від загальної пропозиції токенів.

Так як я вважаю, що цей токен скоріш за все безперспективний, я його утримувати не буду, а буду продавати, і виручені кошти реінвестувати у токен BIT, щоби на майбутнє, у схожих подіях заробляти ще більше.

А для ефективного використання події, необхідно слідкувати за показником річного прибутку (це показник APR) – якщо він стає меншим за показник доходу у токені BIT, це знак, що потрібно завершити стейкінг у лаунчпулі, і просто перейти на стейкінг безпосередньо токена BIT.

Доходність у SUIA із часом буде падати, так як буде підключатись до стейкінгу все більше людей, а також, падіння дохідності напряму залежить від вартості токена. Як правило – SUIA будуть розпродавати, його ціна буде падати і, відповідно, дохідність його стейкінгу буде також падати.

Тому, раз в день, чи раз у два дні заходіть і перевіряйте дохідність по стейкінгу у лаунчпулі, думаю це не проблема.

? Корисні посилання по темі:

? Сторінка Launchpool Bybit>>>
? Отримати до 30 000 USDT бонусами на біржі Bybit за посиланням>>>

Детально  у відео:

Якщо вам цікаво бути вкурсі нових ланчпулів та лаунчпадів, підписуйтесь на телеграм-канал та ютуб-канал. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest