Секрети Launchpad – як правильно використовувати подію

Секрети Launchpad - як правильно використовувати подію

Привіт

Сьогодні я розповім про нестандартний та самий ефективний метод, як заробити на лаунчпадах. Якщо ви вже брали участь у launchpad, то звертали увагу, що на кожен проект виділяється копійчана алокація, і відповідно, заробітки також не великі (але і їх не ігноруйте).

Мала алокація виходить із-за того, що є дуже багато бажаючих взяти участь у лаунчпаді. І саме цю властивість ми і будемо використовувати для того, щоби відчутно заробити за короткий час – це і є секрет лаунчпадів.

Тому, дочитайте до кінця – ви точно не пожалієте! І перед тим, як перейти безпосередньо до правил стратегії, я опишу вам фізику всього процесу.

Чому так відбувається – знати обов’язково, щоби ви могли бути впевненим у стратегії і розуміли її повністю. Тому, я провів експеримент, і ділюсь результатами із вами – обов’язково уважно прочитайте, а далі одразу поговоримо про реальний потенціал.

Фізика launchpad

І так, я наніс на графік BNB дати проведення лаунчпадів на біржі Binance і подивився як вів себе токен після завершення події:

наніс на графік BNB дати проведення лаунчпадів на біржі Binance

У результаті, виявлена закономірність, що кожного разу, йде падіння курсу BNB після розблокування монет по завершенню події.

Для чистоти експерименту, я провів дослідження таким чином, щоби захопити весь цикл – і цикл росту і ведмежий цикл, тобто із січня 2021 року і по травень 2023 року. І кожного разу ідея спрацьовує – звичайно, є різниця у потенціалі між різними циклами, і я чітко сформулюю її далі, у правилах торгівлі.

Тобто, у нас уже є фундаментальна тенденція, яка підтверджена поведінкою ціни на історії, яка говорить про те, що після лаунчпаду інвестори масово продають свої токени BNB, які вони купували для участі у події.

Але самого факту тенденції замало – необхідно все розрахувати, тому я провів дослідження у реальних цифрах – я пройшовся по лаучнпадах, і виписав усі цифри у таблицю.

Таблиця даних по лаунчпадах на Binance

Тут є такі графи – дата виходу монети на торги – це дата безпосередньо лістингу. Нажаль коли саме було розблокування токена BNB немає, тому приходиться працювати від цієї цифри. Наступне поле – це токен лаунчападу.

У полі “Макс, %” вказано скільки відсотків упав BNB за найближчі дні після лістингу, а у “Макс. днів” – скільки днів потрібно на це падіння.

Далі – те що нас цікавить найбільше – це максимальне падіння за 12 годин – тобто, як раз цей моментум, коли йде масове зливання токена. Саме цей швидкий прибуток – це є потенціал.

Наступне – це просадка за 12 годин. Це є надважливий показник, так як від цього показника я буду рахувати ризики.

І, останній показник – це попередній максимум ціни BNB за період лаунчпаду . Це також цікавий показник, який дозолить збільшити прибуток. Його суть у тому, що курс BNB часто починає падати не на самому лістингу, а трішки раніше, і це можна використати для того, щоби отримати вищий прибуток.

В принципі, можна уже переходити до правил торгівлі стратегії, але ще доповню тим, що я зробив порівняльний тест цієї стратегії на токені BIT після лаунчпадів на біржі Bybit – все працює як годинник.

стратегіz на токені BIT після лаунчпадів на біржі Bybit

Доречі, може виникнути питання – чому ціна токена біржі падає після завершення лаунчпаду, але далеко не завжди росте до початку події. Тут усе просто – інвестори продають токени одразу, так як розуміють, що як зволікати, то продадуть за гіршою ціною.

А немає росту перед launchpad, тому-що купують токени протягом тижня, тобто про лаунчпад оголошують за тиждень до події – і вся ця купівельна маса розтягнута у часі, і не майже не впливає на курс.

Тобто, об’єм на купівлю генерується тиждень, а реалізується протягом кількох годин – ось і вся фізика. А тепер можна перейти до стратегії.

Секретна стратегія Launchpad

І так, почнемо по стратегії. Як і кожна правильна стратегія – ми почнемо від ризику! Згідно таблиці – майже у всіх випадках, окрім декількох виключень, ризик жодного разу не перевищив 2%. Звідси і виходить, що наш стоп лосс ордер буде на відстані 2%.

Дуже важливо – у цій стратегії повинні бути стоп-лосс ордера, це не є інвестиція, це високоризикований трейд, де можна втратити весь депозит, якщо не захиститись.

На рахунок цілей по угоді, то тут потрібно дивитись від фази ринку – якщо це яскраво виражений бичачий ринок – то ціль ставлю 2,5%, а якщо узагалі присутній агресивний ріст BNB у період лаунчаду – то краще узагалі утриматись від трейду.

Якщо ж у нас падаючий ринок, боковий чи навіть плавний ріст ринку (головне не агресивний), тоді я ставлю два тейк профіти – першу половину позиції ставлю на 2,5%, і залишок об’єму ставлю із ціллю на 5%.

При чому, після отримання прибутку у 2,5%, я перенесу стоп-ордер на рівень +1% у прибуток, так, щоби якщо ціна розвернеться, закрити загальну позицію в плюс.

І ще один момент, який можна використати для покращення результату, це додатковий шорт за 1-2 дні до завершення лаунчпаду, за умови, якщо є піки ціни. Для визначення піків можете скористатись будь-якими зручними техніками. Я, наприклад для себе бачу використання ідикатора RSI – коли він виходить із зони перекупленості, буду проводити продаж, а стоп за максимум цього піку.

При чому, об’єм додаткового продажу має бути меншим, за об’єм основної угоди. Піки більше ніж за 2 дні до основної угоди, краще ігнорувати, так як це не фундаментальні сигнали – у цей час інвестори ще докуповують BNB, і точно не продають, так як їх токени все ще беруть участь у події.

І останнє, на що я хочу звернути вашу увагу – це слідкувати, чи біржа не проводить якість події під час нашого трейду. Наприклад, по завершенню лаунчпаду по токену EDU, біржа Binance оголосила про лаунчпул у токені SUI, тим самим біржа привела до того, що більшість інвесторів просто не почала продавати свої BNB, і падіння було копійчаним, зате після завершення події із SUI токен BNB покотився на 10% у нашу сторону.

Тобто це, що я написав вище про подію і, те, що я писав про поточний цикл ринку – якщо це враховувати, то ймовірність спрацювання таких трейдів у плюс буде прямувати до 100%.

Все, ось така проста система. Я описав вам свій підхід, проте, ви можете все побудувати свою стратегію на цих дослідженнях. А надалі, я буду викладати свої трейди із роз’ясненнями, а якщо будуть зміни у стратегії – обов’язково буду ділитись.

? Корисні посилання по темі:

? Біржа Binance із 20% знижкою на комісію>>>
? Біржа OKX із 20% знижкою на комісію>>>
? Біржа Bitget із 20% знижкою на комісію>>>
? Біржа Bybit із бонусами до 30 000 USDT>>>

Детально  у відео:

Якщо вам цікаво бути в курсі нових подій і стратегій, підписуйтесь на телеграм-канал та ютуб-канал. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest