Перше IPO на ведмежому ринку – публічна пропозиція SONDORS

Перше IPO на ведмежому ринку - публічна пропозиція SONDORS

Вітаю

Досить не очікувано, на ведмежому ринку появилось перше IPO – компанія SONDORS виходить на лістинг на біржі NASDAQ. Зауважу, що вихід компаній на IPO – це дуже хороший знак для ринку узагалі, оскільки у компанії та андерайтерів є впевненість, що вони зможуть залучити інвестиції.

Давайте розглянемо саму компанію. SONDORS (майбутній тікер SODR) виробляє та постачає електричні велосипеди та мотоцикли преміум класу. З 2015 року SONDORS поставила 63 тис. одиниць своєї продукції до 72 країн. Компанія виробляє свою продукцію на потужності сторонніх контрактних виробників у КНР.

Окрім електровелосипедів та мотоциклів?, компанія виробляє квадроцикли та електричні байки для бездоріжжя.

У 2021 році компанія уклала контракт із Costco на продаж деяких моделей електронних велосипедів SONDORS через складські магазини та на сайтах Costco.com та Costconext.com. Це важливо, так як потенційно суттєво збільшуються продажі?.

Також у SONDORS є попереднє замовлення на 10 тис. електромотоциклів MetaCycle, що означає потенційний виторг у розмірі $64 млн.

Щодо продажів, то у 2021 році виторг SONDORS виріс на 37,2%, а за 9 місяців 2022 року зростання показника прискорилося до 49,4%. Тобто фінансово, компанія росте?.

Якщо вам цікаво, з проспектом емісії можете познайомитись на сайті комісії з цінних папері і бірж>>>

Про дане IPO я розповідаю уже по факту, так як воно уже відбулось – брокер чомусь не сповістив✉ про те, що буде нове розміщення, і про нього я взнав випадково, зайшовши на сторінку із розміщеннями. До завершення прийому заявок залишалось кілька годин⏰, тобто для аналізу та опису просто не було часу – тепер я перевіряю сторінку щодня, щоби не пропустити можливості?

Первинне публічне розміщення акцій SONDORS відбулось у четвер, 8 грудня по 8 доларів за акцію. Торгівля акціями компанії розпочалась у п‘ятницю, 9 грудня.

На IPO я виділив 2000 USD (це мінімальний об’єм), та фактично мені дали алокацію …. акцій. Тобто, алокація становить .. % від капіталу. Це не багато, проте, я буду прогрівати рахунок для збільшення алокацій у майбутньому.

Чекати якихось феноменальних результатів?, скоріш усього не варто, так як такі результати у основному у активній фазі росту ринку взагалі. Тобто, навіть якийсь прибуток у цій угоді буде хорошим результатом. Ціль участі у цьому IPO – прогріти♨ рахунок, щоби у майбутньому, на бичачому? ринку, отримувати більш високі алокації, і відповідно більші прибутки.

Після завершення Lock Up періоду (це буде 11 березня 2023) я закрию позицію незалежно від результату. Узагалі, свою стратегію по IPO я описав у дописі ? “Як ефективно вкладати у IPO“, там же є опис, як прогріти рахунок для кращої алокації.

Фактично, це перша компанія із мого спекулятивного портфелю IPO, і як я обіцяв, дані по портфелю будуть публічними. Для цього я створив ?документ із інформацією по всім IPO, у яких я беру участь.

Відео по темі:

Якщо вам цікава ця тема, ви можете слідкувати за оновленнями на телеграм-каналі та ютуб-каналі. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest