Medieval Empires [токен MEE] – новий Launchpad на біржі Bybit

Medieval Empires [токен MEE] - новий Launchpad на біржі Bybit

Привіт!

Лаунчпади повертаються на біржі – не так давно закінчився лаунчпад Galaxy Arena [ESNC] на біржі Bybit, як уже появилась нова пропозиція – проект Medieval Empires буде робити первинний лістинг на біржі.

А узагалі, дуже добре, що появляються свіжі лаунчпади на біржах, це значить, що команди та біржі вірять у те, що уже можна залучати кошти від інвесторів. Тобто, весь криптовалютний ринок або вже пройшов свій мінімум, або десь біля самого дна.

Що таке Medieval Empires

Medieval Empires — це розрахована на багато користувачів онлайн-стратегія з механізмом Play-to-Own (грай, щоби володіти).

Ця гра, заснована на блокчейні, вона гра дає гравцям можливість побудувати свою імперію та керувати своїми силами, щоб стати наймогутнішою імперією в середньовічному світі.

Гра розгортається в 13 столітті. Гравці починають як герої середньовічної війни, які очолюють маленьке село. Поки ви будуєте своє місто, створюєте власну армію та тренуєте нових героїв, ваша земля піддається різноманітним вторгненням, від яких вам доведеться відбиватися. Вам доведеться бути обережними, оскільки воєначальники, варвари та фракції борються за контроль над регіоном. Завдяки стратегічному геймплею гравці можуть створювати альянси та завойовувати землі та купувати обмежені земельні NFT, щоб стати землевласниками чи лідерами кланів.

Як гравець, ваші щоденні завдання полягають у боротьбі з загарбниками, заволодінні ресурсами, виробництві предметів, зокрема NFT, торгівлі, виконанні щоденних місій і модернізації будівель низького рівня. Деякі щоденні місії можуть включати вбивство п’яти загарбників, відправку армії для розслідування проблеми або керовані квести. Кінцева мета гри полягає в тому, щоб зрештою керувати успішним кланом, який забезпечує високий дохід, велику кількість лояльних підписників, що відіграє значну роль у відповідних подіях тощо.

Ігрові активи складаються із різних NFT:

 • Земельні NFT – їх можна купувати, продавати і навіть здавати в оренду повністю чи частинами
 • Герой NFT – можна буде створювати, розвивати чи купувати и продавати героя
 • NFT спадщина – щось зв’язане із героєм, але я так і не зрозумів про що мова
 • NFT родоводу – це якісь спеціальні характеристики героя
 • Фізичні та цифрові NFT – тобто, можна буде отримувати і реальні (фізичні) винагороди.

Як основний токен гри, MEE можна використовувати в таких сферах:

 • Голосування: гравці можуть брати участь у голосуванні щодо майбутніх функцій гри Medieval Empires
 • Airdrops: отримайте ексклюзивний доступ до airdrops
 • Торгівля на ринковому майданчику: можна купувати та продавати NFT, ігрові предмети та ресурси на ринковому майданчику NFT

Технічна інформація по токену MEE

MEE – це токен на блокчейні POLYGON. Загальна кількість випущених токенів рівна 3,000,000,000 MEE. На лаунчапад на біржі виділено 30 мільйонів монет (тобто 1%).

Стартова ціна – 0,01 USD/MEE. Таким чином, загальна капіталізація токенів виходить 30 мільйонів доларів, як на мене, вартість дуже роздута. Проте, враховуючи, що багато монет будуть залочені?, а інша частина не буде в циркуляції, то можливо, що потенціал росту буде.

Токеноміка проекту виглядає так:

Токеноміка Medieval Empires [токен MEE]

 • 29% (870 мільйонів) виділено в казначейство (розробники, операційна діяльність, маркетинг і аірдропи)
 • 20% (600 мільйонів) відкладено на аспект гри «грай і володій».
 • 15% (450 мільйонів) команді
 • 14% (420 мільйонів) для початкового раунду
 • 7% (210 млн) для приватного продажу
 • 5% (150 мільйонів) для підтримки ліквідності
 • 5% (150 мільйонів) радникам
 • 4% (120 млн) на публічний продаж
 • 1% (30 мільйонів) на соціальні проекти

По токеноміці ніяких зауважень не маю. Тепер давайте для переглянемо залучення користувачів до проекту (на час написання):

Залучення користувачів дуже високе, навіть дивно, наскільки воно високе, враховуючи те, що робочої версії гри ще немає.

Інформація по Launchpad MEE

Лаунчпад проходить на біржі Bybit, посилання на сторінку лаунчпаду>>>

Початок знімків кількості токена BIT на аккаунті стартує 2022-12-14 00:00 UTC (по Київу це 2 ночі буде 14 грудня). Безпосередньо розподіл монет буде проводитись 2022-12-19 03:30 UTC (05-30 по Київу), і безпосередньо торги почнуться 2022-12-19 12:00 UTC (14-00 за київським часом).

Для участі у Launchpad необхідно мати на рахунку не менше 50 токенів BIT, або 100 USDT?, якщо ви хочете взяти учать у лотереї.

Висновки по MEE

Є кілька явних мінусів, які кидаються у очі:

По-перше – не дуже добре, але гра буде доступна для користувачів тільки у другому кварталі 2023 року, тобто побачити перспективи токена MEE можна буде тільки після запуску.

По-друге. Це фактично, один із представників GameFi проектів. Їх пік був у попередньому циклі, проте, якісні ігри зможуть набирати популярність. Побачимо уже по реалізації.

По-третє. Дуже слабке використання токена в екосистемі гри. Я не бачу причин, чому інвестори чи гравці не будуть продавати токени, а будуть їх утримувати. Жодної інформації про стейкінг, спалювання чи інші методи утримання та зростання ціни немає. Можливо, цей механізм ще не придуманий – одним словом, час покаже.

Але є і плюс – це хороше залучення користувачів (звичайно, якщо це не накрутка), тобто перспективи є, головне, щоби команда якісно реалізувала гру і до неї був інтерес, а не розчарування.

Як і з попередніми проектами, після завершення лаунчпаду, я добавлю цей проект у портфель Capitalizator Ventures і обновлю дані у документі з проектами.

? Корисні посилання:

? Відео про мій венчурний портфель>>
? Біржа Bybit>>>
? Посилання на мій Венчурний портфель>>

Детально  у відео:

Якщо вам цікавий розвиток цієї теми, ви можете слідкувати за оновленнями портфелю на телеграм-каналі та ютуб-каналі. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest