Попередній аналіз по кредитуванню і хеджуванню

Попередній аналіз по кредитуванню і хеджуванню

Вітаю

Хочу поділитися з вами попередніми результатами по вкладенням у токенах і монетах із підвищеною дохідністю через кредитування і хеджування.

Навіщо вкладати у монетах? Все просто – там в рази більша дохідність (а іноді і в десятки разів). А через кредитування або хеджування є можливість зафіксувати ціну монети, щоби не втрачати на курсі.

Якщо коротко, то при кредитуванні ми даємо у завдаток свої стейблкойни, а взамін отримуємо необхідну монету (під певний відсоток). Тобто, ціна монети не бере участь в угоді – ми взяли монети і потім віддаємо її.

Тут важливий фактор – це ставка кредитування, вона повинна бути меншою за ставку, яку ми очікуємо від певної події (лаунчпул, лаунчпад і т.п.).

Хеджування інакше працює. Ми купуємо монету на спот, але щоби не залежати від зміни ціни – ми на ту ж суму відкриваємо шорт позицію (продаж) на ф’ючерсах.

Тут важливий фактор – це комісії за торгові угоди, різниця між цінами угод (вона хоч і не велика, але буває), а також ставка фінансування.

Детально уже розпишу у окремому дописі і зроблю детальне відео, але спочатку візьму у декількох подіях, щоби було більше даних.

Першою була угода по лаунчпаду на Binance (детально я уже писав у телеграм каналі) – по цій угоді я взяв хедж по BNB. Тобто, на споті купив BNB, а на фючерсах відкрив коротку позицію.

По завершенню цієї події у мене вийшов мінус. Тобто, винагорода не перекрила витрати.

Наступна угода по хеджу - це була участь у PoolX на Bitget

Наступна угода по хеджу – це була участь у PoolX на Bitget із початковою дохідністю 126%. Я купив 140 ONG і на цей же об’єм відкрив коротку позицію на ф’ючерсах. А куплені токени вклав у пул:

була участь у PoolX на Bitget

Давайте підсумуємо. По споту вийшло угодам вийшло -9,01 USDT, а також, 0,21 USDT комісії, тобто сумарно -9,22 USDT

о споту вийшло угодам вийшло

По ф’ючерсам вийшло +8,64 USDT чистими (включаючи комісію і ставку фінансування):

По ф'ючерсам вийшло +8,64 USDT чистими

Розшифровка угоди

А тепер по прибуткам. Сумарно вийшло заробити 1,33 USDT.

ONG -сумарно продано

Тобто, сумарно -9,22 USDT + 8,64 USDT + 1,33 USDT = 0,75 USDT чистого прибутку. Порахуємо реальну дохідність.

На 140 ONG вкладено 84,51 USDT, але і на завдаток для ф’ючерсів також потрібно виділяти кошти, я переказав для цього 36 USDT, тобто, 120,51 USDT.

Виходить, що чистий прибуток склав 0,62% за 8 днів моєї участі, тобто 28% річних. В принципі, дохідність непогана, але далеко не 126% стартових, і навіть не 75%, які були у кінці.

Який висновок можна зробити і цих двох подій? Через хеджування варто брати у подіях, де початкова дохідність складає не менше 50%.

І, ще одна подія яку я тестував – це участь у події із позикою у біткойні (також PoolX):

PoolX Bitget на токен GBTC

Ідея в тому, щоби отримати дохідність у пулі більшу ніж при кредитуванні. В даному випадку 17,6% в пулі проти 1,6% у кредитуванні.

В даному випадку 17,6% в пулі проти 1,6% у кредитуванні.

А тепер давайте порахуємо фактичний прибуток. Чистими отримано прибутку 0,49 USDT

Прибуток від стейкінгу GBTC

Із витрат були тільки відсотки за позику у розмірі 0,00000122 ВТС, що становить 7 центів.

Із витрат були тільки відсотки за позику у розмірі 0,00000122 ВТС, що становить 7 центів

Таким чином, чистий дохід рівний 0,42 USDT. Для кредиту я поставив у завдаток 350 USDT, тобто дохідність за 8 днів становить 0,12%, або 5,5% річних. Не дуже хороший результат.

На даний момент, я бачу варіант такого застосування при дохідності не менше 30-40% (щоби чистими отримувати не менше 15%). Це зв’язано з тим, що та дохідність, що показується у активності не зовсім відповідає реальності (скоріш за все із-за зміни курсів та комісії при продажі).

На найближчий час хочу спробувати ще кредитування по Launchpad і Launchpool на активностях Bybit. І вже по результатам можна буде робити висновки, наскільки такі дії актуальні.

Відповідно, зроблю повне відео із інструкцією, і звичайно допис. Якщо вам цікава така тематика, підписуйтесь на телеграм-канал та ютуб-канал.

? ТОП криптобіржі, якими я користуюсь:

? Біржа Binance із 20% знижкою на комісію>>>
? Біржа OKX із 20% знижкою на комісію>>>
? Біржа Bitget із 20% знижкою на комісію>>>
? Відкрити рахунок на Bybit із бонусами до 30 000 USDT>>>

? Брокер фондового ринку №1 в світі:

? Interactive Brokers із бонусом до 1000$ >>>

Реєструючись за цими посиланнями, ви не тільки отримуєте знижки і бонуси, але і підтримуєте розвиток проекту Capitalizator UA!

Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних дописах. З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest