Розгін депозиту на автоматі

Розгін депозиту на автоматі

Вітаю

Сьогодні я покажу, як я розганяю свій торговий рахунок за допомогою торгового бота. Я покажу нюанси практичного розгорну, розкажу як отримати бота і роз’яснюю свої налаштування – чому вони саме такі, і як ви можете перелаштувати їх під себе.

Почну з торгового бота. Як я і обіцяв, торговий бот буде доступний для всіх бажаючих. Я зараз вже завершаю адаптацію для загального доступу, і найближчим часом бот буде доступний усім трейдерам.

Тому, можете уже реєструватись за посиланням на біржі OKX – це дасть можливість отримати знижку 20% на торгову комісію, а також, всі трейдери, які зареєструються за моїм посиланням будуть добавлені у закритий чат, де можна буде отримати підтримку по боту, а також поспілкуватись із іншими трейдерами.

Але, в будь-якому випадку, бот буде доступний для кожного трейдера! Бот не буде перевіряти чи ви зареєстровані по партнерці, чи ні. Тому даний допис буде актуальним для всіх бажаючих розганяти депозит.

У цьому дописі я не буду розказувати про функціонал торгового бота, а тільки про його роботу у сторону розгону депозиту, а повний огляд функціоналу буде уже, скоріш за все, у наступному дописі.

І так, налаштування бота виглядають так:

Налаштування торгового бота

У налаштуваннях торгового бота ви бачите три пари – це є безпосередньо три мем коїни які я торгую. Але у торгівлі тільки один, по іншим стоїть “тільки вихід”.

Тут справа у тому, що потрібно не допустити лишнього навантаження на рахунок. Справа у тому, що коли весь ринок росте, то і мем коїни в певній мірі також будуть рости, так як є кореляція між різними криптовалютами.

Тобто, на такому рості, нас може просто ліквідувати, якщо ми зайдемо у не сприятливий момент, так як сумарно я відкриваю позиції на 100% капіталу, і при рості ціни в два рази, буде ліквідація.

А коли відкрита одна позиція, тобто на 33% від депозиту, то для ліквідації потрібен ріст у 6 “іксів” – тобто, різниця дуже відчутна.

І щоби не допустити цього ризику, торгові пари треба запускати поступово. Тобто, запускаю одну пару, коли по ній буде прибуток у +10%, то запускаю другу, а коли по другій буде уже +10%, тоді запускаю третю.

Таким чином, ризик розподілений уже по часу, і навіть, як буде відкат, то це не буде так страшно, так як є накопичений прибуток.

Далі видно, що бот працює тільки у сторону продажів. Наступне, це таймфрейм 15 хвилин. Таймфрейм ви дивіться як вам підходить – якщо ви хочете більш агресивно, то ставте менший таймфрейм, а якщо хочете більш рідкісні угоди, але більш точні – установлюйте вищі таймфрейми.

Далі йде вибір індикатора RSI і його налаштування. По цьому індикатору буде вхід у позицію, а також, докупки і допродажі.

Мінімальна відстань між угодами 5% – ціль цього налаштування забезпечити захист від накопичення позиції у діапазоні, а також, для того, щоби часткове розвантаження було у плюсі.

Детально про це і наступні налаштування розкажу уже у огляді бота.

Єдине що хочу звернути увагу – це об’єм першої угоди – це 33%. Тобто, те що я і говорив, що на розгін буде виділено весь депозит.

І відповідно, докупки на 50% від першої угоди, і на розвантаження позиції йде 33%.

Це первинні налаштування, по факту трейдингу, уже буду аналізувати і вносити зміни, якщо було потрібно.

Ну а також, я зробив публічний моніторинг, щоби ви при бажанні, могли дивитись за результатами експерименту.

? Корисні посилання по темі:

? Біржа Binance із 20% знижкою на комісію>>>
? Біржа OKX із 20% знижкою на комісію>>>
? Біржа Bitget із 20% знижкою на комісію>>>
? Біржа Bybit із бонусами до 30 000 USDT>>>

Детально  у відео:

Якщо вам цікаво бути в курсі нових подій і стратегій, підписуйтесь на телеграм-каналtwitter та ютуб-канал. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest