Розгін депозиту на практиці

Розгін депозиту на практиці - розгін депозиту на ф'ючерсах

Вітаю

Сьогодні ми практично розглянемо підхід до розгону депозит – я розкажу правила, які я використовую, щоби максимально безпечно отримувати надприбутки, і звичайно стратегію із всіма нюансами.

Але це буде не просто сухий перелік якихось правил, я кожне правило буду обґрунтовувати – щоби ви розуміли суть процесу, і якщо навіть десь зі мною не будете згідні – усе одно якісь певні елементи стратегії розгону депозиту вам точно стануть у пригоді.

Буде корисно і цікаво, а саме головне по суті і без води – тому починаємо.

База для розгону депозиту

У попередньому дописі, я розказав про теоретичні передумови розгону депозиту – ви можете пізніше ознайомитись із дописом, в любому випадку, навіть якщо ви не читали, вам все одно буде все повністю зрозуміло, про що я буду писати.

І так, для розгону депозиту я буду використовувати мем коїни – це ідеальний варіант, їх цінність рівна нулю, тому і ціна буде рухатись туди ж.

Торгувати я буду їх на ф’ючерсних контрактах, і звичайно в сторону продажів. Можна в принципі використовувати і маржинальний спот, але це не так зручно і дорожче по витратам.

Я буду торгувати на біржі OKX, там доступні для торгів такі мем коїни – PEPE, FLOKI та AIDOGE. Цим самим, забезпечується часткова диверсифікація. Три інструменти – це не багато, але точно краще за 1 інструмент.

В принципі, із натяжкою можна використовувати ще й DOGE та SHIBA. Це теж меми, але вони є більш сильними. Тому, якщо навіть їх використовувати, то розміри позицій по ним мають бути меншими за основні пари.

На мем коїнах є хороша волатильність, що забезпечить вас хорошим прибутком, а також, на цих парах доступні високі плечі, тобто, можна добряче розвернути об’єми.

Стратегія розгону депозиту

Тепер по стратегії. Почнемо із ризик менеджменту – мій стоп-лосс, це мій депозит. Тобто, на ф’ючерсній секції я буду тримати рівно стільки, скільки згідний втратити.

На рахунок розміру позиції – весь депозит розділяю на три, бо у мене три пари, і виходить, що розмір кожної позиції буде рівний 33% від мого депозиту. Тут ви вже дивіться самі по агресивності вашого підходу.

Для розгону депозиту я буду використовувати індикатор RSI зі стандартними налаштуваннями. Робочий таймфрейм 15 хвилин.

А сама стратегія базується на розробленій мною тактиці часткових профітів. Вона детально описана у дописі “Найкращий метод усереднення позиції – тактика часткового профіту“, рекомендую ознайомитись, для повного розуміння.

На даний момент я удосконалив підхід, і тепер використовую не прості рівні ціни, а сигнали від RSI – так ми отримуємо адаптивність стратегії до самого ринку.

Розглянемо приклад, так простіше зрозуміти цю стратегію. І так, на схемі ви бачите вхід по сигналу від RSI на 15 хвилинному таймфреймі, при переході значень індикатора із зони перекупленості у звичайну зону. Це точка 1 на графіку.

Розгін депозиту на мем коїнах

Далі, ціна падає, і у точці 2 – ми бачимо вихід індикатора RSI із зони перепроданості у нормальну зону – тут можна розвантажити частинку позиції. Тобто ми фіксуємо маленький прибуток, і при цьому зменшуємо навантаження на позицію, так як об’єм зменшився.

Сам розмір розвантаження для себе я ставлю 33% від розміру першої угоди чи докупки. Тут уже самі може підібрати параметри, як ви рахуєте необхідним для себе.

Далі у точці 3 ми бачимо перехід із зони перекупленості у нормальну зону – ту місце допродажу. Але, відстань між розвантаженням і докупкою дуже мала – це не добре, так як втрачається ефективність, тобто середня ціна позиції суттєво не покращується, але навантаження на позицію при цьому росте.

Тому, відстань між розвантаженням і наступним допродажем, і відповідно, між допродажем і розвантаженням, повинно регулюватись і, як мінімум бути позитивним. Я для себе встановив цей рівень у 5% – мем коїни волатильні, тому ці 5% дуже добре підходять до стратегії. Для себе ви уже дивіться самі, як вам підходить.

Далі, у нас у точці 4 і ще один сигнал на допродаж – і тут, ми також зрівнюємо відстань між останньою угодою (розвантаженням чи докупкою) – чи більша вона мінімальну відстань, що ми встановив для себе (ті 5% які я писав вище).

І так далі, у точці 5 знову розвантаження і так поки ви не прийдете до своєї цілі.

А цілі можуть бути різними, наприклад можна поставити ціль 50% на кожну окрему позицію – далі, починається новий цикл по окремій позиції. Саме так я і буду працювати.

А можна поставити ціль по усьому рахунку, наприклад якщо проходить розгін депозиту зі 100 доларів до 1000 – тобто 10 “іксів”, то закриваються всі позиції, далі виводите частину прибутку, і починаєте новий цикл.

Узагалі, я рекомендую постійно виводити частину прибутку – це агресивна стратегія, тому час від часу будуть зливатись депозити – надіюсь ви це розумієте. Тому, для себе я вирішив так, що щотижня я буду виводити 25% від прибутку, поки не виведу тіло депозиту (тобто та сума, що я вклав), а далі – по 10% від прибутку щотижня.

Трішки вернемось безпосередньо до стратегії – її суть у тому, щоби на сигналах на продаж ми добирали об’єм позиції, а на сигналах на купівлю – розвантажували частину позиції.

Тим самим ми постійно фіксуємо частину прибутку і покращуємо при цьому ціну – тобто вбиваємо двох зайців. Це є основна суть стратегії.

Узагалі, ця оновлена тактика часткових профітів – це тема окремого допису, так як її можна використовувати не тільки для розгону, а й узагалі для ефективного усереднення любої стратегії, тому, якщо цікаво – пишіть у коментарях, зроблю детальний опис.

Автоматизація розгону депозиту

Надіюсь ви оцінили, що стратегія реально потужна, але є один нюанс – торгувати її руками не дуже зручно. Потрібно постійно бути в ринку, не говорю уже про сигнали, які виникають вночі.

Тому ідеально, цю ідею автоматизувати. У мене торговий бот уже в роботі, ось як він попередньо виглядає.

як швидко розігнати депозит - торговий бот

Тут є багато налаштувань, але насправді усе просто. Як тільки дороблю бота і протестую, одразу поставлю торгувати на власні кошти, і звичайно, підключу моніторинг, щоби ви бачили результати у реальному часі.

Проте, якщо вам цікаво також мати такого бота – пишіть у коментарях, якщо буде інтерес, то зроблю його доступним для всіх. Звичайно бот буде безкоштовним, і для торгівлі не буде жодних умов і прихованих платежів. Але залежить від вашого інтересу.

? Корисні посилання по темі:

? Біржа Binance із 20% знижкою на комісію>>>
? Біржа OKX із 20% знижкою на комісію>>>
? Біржа Bitget із 20% знижкою на комісію>>>
? Біржа Bybit із бонусами до 30 000 USDT>>>

Детально  у відео:

Якщо вам цікаво бути в курсі нових подій і стратегій, підписуйтесь на телеграм-каналtwitter та ютуб-канал. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest