Ризики токенів криптобірж

Ризики токенів криптобірж - BNB, MNT і OKB

Привіт

Появились дуже високі ризики для криптобірж і їх токенів. Мова йде про регуляцію і, скоріш за все – “зміна правил гри” для криптовалютного ринку, та його переділ. Постраждати можуть багато проектів, але найвищий рівень ризику саме у криптовалютних бірж.

Хотів записати відео, але це довгий процес, тому відкладу це на трохи пізніше, щоби зробити це детально і якісно. А зараз, так як я всі угоди веду публічно, то я відзвітуюсь, що продав усі свої біржові токени – BNB, OKB і MNT і переливаю усе в BTC.

Перелив BNB у BTC

Продаж MNT за USDT

Продаж OKB до BTC

Як видно по скрінам, я перевів усі токени криптобірж у біткойн. Чому біткойн? Все просто – це сама безпечна монета на крипто валютному ринку.

Узагалі результат по біржовим токенам склав +5,96%. Прибуток копійчаний, але суть не в отриманні прибутку, а в ухиленні від ризику. Посилання на портфель біржових токенів>>>

Заодно я закрив експериментальний венчурний портфель “Capitalizator Crypto Ventures“. Незважаючи на його високу прибутковість, він по об’єму є копійчаним – на момент його закриття активи у ньому складають 32,24 USDT. А враховуючи, що BNB я продав, то нові проекти появлятись не будуть у портфелі, а значить, особливого змісту утримувати його немає.

Тому, я продав цей портфель, і також перелив у біткойн. Результат по портфелю склав +1085,41% , але не зважаючи на великий відсотковий прибуток, у реальних грошах це копійки. Посилання на венчурний портфель>>>

Хочу зауважити, що все що я написав – це тільки мої дії, але аж ніяк не практичні рекомендації. Пишу це, оскільки, все ж таки, є велика ймовірність того, що токени криптобірж можуть суттєво перегнати курс біткойна, особливо, якщо регуляція пройде м’яко.

Але я не хочу опинитись у ситуації як із FTX, тому для себе я вирішив що краще продам всі токени криптобірж, і виведу усі кошти з бірж, які я не використовую.

Також будуть ще деякі цікаві і варті уваги зміни у портфелі, але не термінові – про них я зроблю повноцінний допис з аналізом та відео.

? Корисні посилання по темі:

? Біржа Binance із 20% знижкою на комісію>>>
? Біржа OKX із 20% знижкою на комісію>>>
? Біржа Bitget із 20% знижкою на комісію>>>
? Біржа Bybit із бонусами до 30 000 USDT>>>

Якщо вам цікаво бути в курсі нових подій і стратегій, підписуйтесь на телеграм-каналtwitter та ютуб-канал. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest