CTT – новий Laucnhpad на Bybit

CTT - новий Laucnhpad на Bybit

Вітаю

На біржі Bybit новий Laucnhpad – виходить токен CTT. Якщо ви в курсі – я продав усі свої біржові токени, і по ідеї лаунчпад не мав би мене цікавити.

Але на лаунчападах байбіта є лотереї – тобто, можна виграти токени, і у цій активності я візьму участь.

Потрібно утримувати не менше 100 USDT на рахунку, і увага, добавилась нова вимога – потрібен середній торговий оборот від 50 USDT на день за період знімків.

Такий оборот не проблема – просто купити на 26 USDT і продати той же актив на 26 USDT (26 а не 25 – щоби невеличкий запас був).

Також, цього разу появилась можливість отримати кілька квитків, для цього потрібно просто збільшити торговий оборот:

  • при обороті в 200 USDT ви отримаєте +1 квиток
  • при обороті в 400 USDT ви отримаєте іще  +1 квиток
  • при обороті в 1200 USDT ви отримаєте +1 квиток

Тому, при бажанні, такий оборот робиться дуже просто. Але нагадаю – що це все лотерея, і навіть якщо ви отримаєте 4 білета, це не гарантія отримання дропу.

Огляд проекту я не буду робити, так як не бачу змісту його утримувати, а у випадку отримання токенів, я буду продавати одразу на лістингу.

Період знімків починається о 03:00 01 вересня 2023 року за київським часом, і буде тривати 5 днів. А лістинг проекту буде о 15:00 05 вересня 2023 року.

Тому, вирішуйте, цікаво вам, чи ні.

? Сторінка CTT Launchpad>>>
? Відкрити рахунок на і отримати бонус до 30 000 USDT>>>

Якщо вам цікаво бути в курсі нових подій і стратегій, підписуйтесь на телеграм-каналtwitter та ютуб-канал. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest