Технічне завдання для бота

Технічне завдання для торгового бота криптобіржі OKX

Вітаю вас на другому занятті по написанню торгового бота.

Зараз ми займемося складанням технічного завдання для нашого торгового бота. Технічне завдання – це важливий елемент для створення бота. Так як, при неповному чи неточному технічному завданні, бот може бути неправильно спроектовано, і він може не відповідати необхідним вимогам.

Технічне завдання повинне повністю описувати логіку бота та всі вимоги до нього (такі як необхідні налаштування, вихідна інформація, зовнішній вигляд та ін). Технічне завдання повинне бути однозначним, щоби виключити двозначне трактування.

Давайте перейдемо до технічного завдання для нашого бота.

Технічне завдання

Бот складається для торгівлі на спот секції криптобіржі OKX.

Логіка бота заснована на перетині ковзаючих середніх. Тобто, якщо коротка ковзаюча середня перетинає знизу уверх довгу ковзаючу середню – бот проводить покупку вказаним об’ємом. А коли коротка ковзаюча середня перетинає довгу зверху вниз – продаємо актив.

Стратегія для торгового бота

У боті має бути можливість налаштування торгової пари (зі списку доступних пар), вибору таймфрейму (із доступних на біржі), введення періоду короткої та довгої ковзаючої середньої і об’єм позиції (у валюті котирування). Має підтримуватись торгівля кількох торгових пар із індивідуальними налаштуваннями для кожної пари. При цьому врахувати можливість добавляти чи видаляти налаштування.

У боті повинен бути інтуїтивно зрозумілий інтерфейс?. Присутній блок для введення відкритого і закритого ключа та паролю для ключів, а також – кнопка підключення, яка перевіряє коректність ключів, а також зберігає їх для подальшого використання. Після підключення, бот повинен завантажити налаштування алгоритму.

Блок управління має складатись із кнопок “Старт” і “Стоп“?. Кнопка “Старт” – зберігає налаштування і запускає торговий алгоритм. Кнопка “Стоп” – зупиняє торговий алгоритм, і дає можливість вводити коригування налаштувань.

Також, у боті повинні бути доступними блоки для логування✍ – вивід і збереження інформації, що робить торговий бот в даний момент. А, також, окремо необхідно зробити вивід інформації по стану депозиту по кожній монеті.

Бот повинен працювати під управлінням операційної системи Windows, як на локальному комп’ютері, так і на віддаленому сервері.

Бот повинен забезпечувати безвідмовну круглодобову роботу♻ без втручання трейдера. Тобто, включена обробка помилок та різних екстремальних ситуацій, стійкість до втрати зв’язку (і автоматичним поновленням роботи, коли зв’язок з’явиться), відсутність “зависань”, тощо.

Ось так виглядає технічне завдання для нашого першого бота. А уже в наступному занятті, я покажу як встановити Visual Studio для безпосереднього процесу розробки.

Відео по темі:

Ну, що ж, якщо ви не хочете пропускати нові матеріали курсу по написанню торгових ботів, ви можете слідкувати за оновленнями на телеграм-каналі та ютуб-каналі.

Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних матеріалах по написанню торгових ботів.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest