Так ви ще не аналізували Bitcoin

Біткойн під іншим кутом - ТАК ВИ ЩЕ АНАЛІЗУВАЛИ КУРС БІТКОЙНА - Аналіз Bitcoin з розумними грошима

Вітаю вас!

Сьогодні ми проведемо аналіз перспектив ціни на біткойн по даним розумних грошей. Для початку нанесемо усі дані на графік.

Перше – наносимо дані по хеджерам (тобто індекс СОТ), стандартно ставимо період 19, і наносимо зони покупок і продажів. Жовтим нанесені зони покупок, а червоним – зони продажів.

Наступне – наносимо дані інсайдерів. Перелік інсайдерів я підібрав у дописі “Детально про інсайдерів“. Беремо тільки великі угоди, умовно – покупки від 80-100 тисяч доларів, а продажі – від 400-500 тис доларів і більше.

Стрілочки вверх – це покупки інсайдерів, а стрілочки вниз – це продажі. А під чи над стрілочкою пише тікер компанії, у якій інсайдер купив чи продав.

І останнє – наносимо дані по криптовалютному індексу жадності і страху (Crypto Fear & Greed Index). Причому наносимо тільки екстремальні значення ⬆ жадності (значення 90-100) і ⬇страху (значення 0-10).

Синім еліпсом показана зона екстремального страху?. Зони максимальної жадності на цей графік не попала, так як останній раз вона була в кінці лютого 2021 року біля максимумів ринкової ціни.

Усі ці дані нанесені на графік, і зображені нижче. А тепер, перейдемо до висновків.

Курс біткойна з розумними грошима

Отож, саме на цих рівнях ціни – навколо 20 000 доларів йде синергія? усіх сигналів. Тобто, є зони покупок від хеджерів, є масові покупки інсайдерами а також присутній екстремальний страх а інвесторів.

Тобто, саме зараз дуже хороший момент для спекулятивних та інвестиційних покупок біткойна. У мене спекулятивний портфель на американській фондовій біржі, тому я торгую фонд BITO [тікер на біржі NYSE] – ProShares Bitcoin Strategy ETF .

Я уже в позиції, і доволі давно, я почав накопичувати позицію ще на перших сигналах від розумних грошей, і зараз у позиції.

І ще відповім на два основні питання – до якої ціни піде біткойн і чи може ціна впасти ще нижче?

Куди дійде ринок – цього ніхто не знає. Тому, можу впевнено сказати, що спекулятивну позицію буду тримати до того часу, поки не буде знову синергетичних сигналів від розумних грошей.

І чи може ціна впасти нижче – звичайно, ніяких гарантій на фінансових ринках не існує, але у любому випадку, уже зараз хороша ціна щоби набирати позицію.

Відео на тему:

Якщо вам цікавий аналіз активів оснований на діях “Розумних Грошей”, ви можете слідкувати за оновленнями на телеграм-каналі та ютуб-каналі.

Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних матеріалах.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest