Торговий бот

Усі торгові боти, що присутні на даній сторінці –  абсолютно безкоштовні! Чому ці боти безкоштовні? Тут немає ніякої магії або прихованих комісій – все прозоро. Давайте я вам поясню – усе працює за правилом WIN-WIN-WIN:

  • Трейдер отримує безкоштовного торгового робота і отримує прибуток від торгівлі
  • Біржа отримує прибуток у вигляді комісійних від торгових операцій трейдерів
  • Проект криптобот отримує частину торгової комісії від біржі (партнерські програми)

Тепер вам не потрібно витрачати гроші на купівлю торгового бота, оскільки ви можете отримати хорошого і якісного торгового бота безкоштовно!

Для кожного бота є детальна інструкція. Якщо ви зареєстровані за моїм посиланням на біржі і маєте пройдений KYC – то при наявності запитань по боту, можете написати мені (за умови, що ви торгуєте саме на цьому рахунку).

 

ПЕРЕЛІК ТОРГОВИХ БОТІВ ДЛЯ OKX

Торговий бот Capitalizator Bot Pack

Торговий бот OKX - Capitalizator Bot Pack

Capitalizator Bot Pack – це універсальна платформа для торгових алгоритмів, у цей безкоштовний торговий робот, планується постійно добавляти торгові стратегії та модифікувати існуючі. Торговий бот створений під криптобіржу OKX і торгує ф’ючерсних контрактах (USDC та USDT-контракти).

На даний момент бот підтримує такі стратегії:

 

Завантажити торгового бота

ПЕРЕЛІК ТОРГОВИХ БОТІВ ДЛЯ BYBIT

Торговий бот “Крипто Спекулянт”

Торговий бот “Крипто Спекулянт” для спот та USDT ф’ючерсів криптобіржі Bybit у своїй стратегії використовує стратегію усереднення (чи інакше сітки ордерів). Торговий бот може працювати як на секції спот, так і на USDT ф’ючерсах.

Для ефективної роботи бот використовує широкий спектр налаштувань, таким чином, кожен трейдер може налаштувати бота під власні потреби.

Усі деталі на сторінці торгового бота Крипто Спекулянт>>>

Завантажити торгового бота

 

Корисні посилання по темі:

 

Pin It on Pinterest