Агресивне інвестування або правильний розгін депозиту

Агресивне інвестування або правильний розгін депозиту

Вітаю

Хочу вам розказати про технологію розгону депозиту, або як я це називаю – агресивне інвестування. Тобто, що я маю на увазі – збільшити свій рахунок у рази і у десятки разів є абсолютно реальним, і я розкажу як це зробити.

Більше того – особисто я буду також це робити, при чому публічно, так що ви будете бачити усі результати. У цьому дописі розглянемо технологію розгону депозиту – які не зливати рахунок за рахунком, а робити все правильно – розглянемо необхідні фактори та правила для розгону, і технологію – як зробити все ефективно, і покажу розгін на практичному прикладі з мем коїнами.

І саме цікаве – чи можливо автоматизувати цей процес? І якщо так, то це буде ефективніше чи гірше, за торгівлю руками. Тому, давайте розглянемо все по суті і без води.

Розгін депозиту – правила

Перше, що потрібно знати про розгін – це вибір інструменту та правильна фаза. Тобто, перше, що потрібно для розгону – це трендовість інструменту. Думаю, тут зрозуміло, якщо інструмент рухається у каналі – то розігнати такий інструмент неможливо!

Наступне – це фаза інструменту. Тобто, куди рухається інструмент, активно росте чи падає. Це потрібно для того, щоби знати у яку сторону нам відкривати угоди. Узагалі, невеличка підказка, як показує практика, ціна падає завжди краще ніж росте – тому продажі завжди ефективніші для розгону.

Наступний фактор – це волатильність. У стратегії розгону волатильність підвищує ефективність результату, так як дає можливості знайти хороші точки докупки чи допродажу, і відповідно, часткового розвантаження позиції – про це напишу нижче.

А ще покращує результат доступність торгових плечей – так, це підвищує ризику, але при правильному використанню, це дає можливість суттєво підвищити прибуток. Узагалі, якщо немає плечей, то розгін буде не особливо ефективним.

Далі йде диверсифікація – якщо є можливість, то краще торгувати групу інструментів, а не один. Наприклад, ви по власному прогнозу зробили висновок, що криптовалютний ринок має впасти, тоді, рекомендовано торгувати не тільки один біткойн, а взяти декілька криптовалют. Це згладжує ризики – справа у тому, що кожен конкретний інструмент може йти проти позиції глибоко, але якщо інструментів декілька, то цей ризик розмивається.

Одне із найважливіших питань – це ризики. Тобто, щоби не втратити усе, необхідно встановлювати стоп-лосс. Але, як на мене, самий кращий варіант, це коли ваш стоп-лосс це розмір вашого депозиту. Наприклад, якщо у вас на рахунку 1000 доларів, але ви готові ризикувати тільки сотнею доларів – то залиште на рахунку 100 доларів, а решту просто виведіть. Це дуже зручно, я саме так і роблю. З таким підходом можна спокійно спати, не потрібно проводити жодних додаткових розрахунків розміру стоп лосса і постійно переносити стоп ордера.

Перший вхід робити невеликим об’ємом. Це одна із найбільш поширених помилок – трейдери хочуть одразу бачити великий плюс, але за рахунок навіть невеликих коливань активу йде злив депозиту. У агресивному інвестуванні ріст йде за рахунок ефективних докупок (чи допродажів), а не першого входу. Якщо цей фактор врахуєте, ви збережете цілими дуже багато депозитів.

Докупки – вони можуть бути тільки шляхом пірамідингу. Пірамідинг може бути будь якого типу, головне щоби позиція збільшуватись тільки коли вона в плюсі. Справа у тому, що при докупці у мінусі – ми збільшуємо ризики, а при докупці у плюсі – ми збільшуємо потенціал.

Ось цих правил буде достатньо, щоби ефективно у рази збільшувати свій капітал із помірними ризиками, хоча може “помірні ризики” при розгоні не дуже звучить, але саме так і є. А зараз, переходимо до прикладу розгону депозиту і технології такого розгону.

Розгін депозиту – мем коїни

І так, почну із інструменту. Інструмент може бути любий трендовий, але, щоби не аналізувати конкретні інструменти, можна використовувати універсальні інструменти – і на щастя, такі є.

Найбільша група таких інструментів – це мем коїни, їх є велика кількість, і постійно появляються нові. При чому, знайти їх просто – вони навіть не заперечують, що вони є саме мем коїнами.

А торгувати такі монети потрібно тільки у шорт, тому що, в кінці кінців їх вартість буде наближатись до нуля. Тим самим, у нас уже є готова фаза – це ставка на падіння вартості.

Але не всі токени однаково корисні, нам ідеально підходять всякі проекти типу PEPE, FLOKI, AIDOGE і тому подібні, але такі токени як DOGE і SHIBA – більш ризикові для стратегії. Суть у тому, що за DOGE стоїть Ілон Макс, і його слова і дії, можуть жорстко пропампати монету, а у SHIBA – дуже велика аудиторія (як і доге узагалі), і є якість спроби зробити з нього реально діючий продукт.

Звичайно, як DOGE, так і SHIBA – це однозначно шлакові монети, але всякі пепе – набагато ефективніші у цій стратегії. Тим більше на них є ф’ючерси, тобто можна торгувати в шорт і брати високі плечі.

Також, мем коїни мають, напевно, найбільшу волатильність зі всіх монет. А також, таких мем монет є ціла серія, тому забезпечити диверсифікацію теж не є проблемою.

Тому всі самі базові вимоги виконані, а значить потрібно просто заробляти гроші! Тому переходимо до технології розгону депозиту

Технологія розгону депозиту

І так, я писав вище – мій розмір стоп-лоссу, це мій депозит, тобто, я на ф’ючерсний аккаунт перевожу кошти у такому розмірі, які я готовий втратити.

По розміру першої позиції, то вона сумарно буде варта орієнтовано 25% від капіталу. Але, у мене присутня диверсифікація – тобто, я планую розподілити кошти між 5 токенами, тобто вийде по 5% на токен.

А тепер по стратегії. Першою справою, нам необхідно визначитись як входити у позицію. Варіантів є безліч, але особисто для себе я вибираю індикатор RSI. Це не панацея – пишу одразу, індикатори це завжди запізнююча інформація, але у даному випадку – для мене це прекрасне рішення.

Вхожу я коли індикатор переходить із зони перекупленості у нормальну зону. Я використовую стандартні налаштування, і перший вхід роблю коли RSI переходить із зони вище 70 в зону нижче 70.

Наступне що я використовую – це розвантаження позиції. Я про це не писав у правилах, так як це не обов’язково робити, але для себе я бачу великі переваги використання розвантаження.

Узагалі, що таке розвантаження. Розвантаження, це закриття частини позиції, але обов’язково, щоби таке розвантаження було позитивним для позиції. Таким чином, я отримую два плюса – частково фіксую прибуток, а з іншої сторони – я зменшую навантаження на рахунок.

Розвантаження я проводжу по зворотному сигналу від RSI, тобто коли індикатор показує перехід із зони перепроданості у нормальну зону. Тобто, при стандартних налаштуваннях – коли індикатор виходить із зони нижче 30 у зону вище 30.

Але, використовувати розвантаження чи ні, ви дивіться самі – чи вам підходить.

Наступне важливе питання – це додаткові продажі, за рахунок яких буде проводитись розгін. Узагалі я, докуповую розміром який рівний розміру першого входу у позицію – так, за рахунок пірамідингу буде активно розганятись ріст депозиту. І нагадаю, що додаткові продажі тільки коли позиція у плюсі.

Умови для допродажу такі ж самі, як і перший вхід – коли RSI переходить із зони перекупленості у нормальну зону. До речі, так як я використовую індикатори, то тут є ще один параметр, а саме – таймфрейм, я використовую 15 хвилинний, для мене все що нижче – це ринковий шум, який не несе інформативності.

Ось як це виглядає на скріні:

Технологія розгону депозиту

Як бачите – все просто і ефективно. Єдине що добавлю – при частих сигналах від індикаторів, такі сигналу просто ігнорую.

І останнє питання яке ще не обговорив – це цілі по рахунку. Узагалі я планую рахунок тримати як постійний, тобто, не ставлю ціль що збільшую рахунок у 10 разів, і далі закрити усі позиції.

Я працюю інакше, ставлю фіксовану ціль – наприклад, 50% на окрему позицію, далі її закриваю, і починаю новий цикл у конкретному торговому інструменті. Тобто, весь процес є безперервним.

І ще один момент – я буду щотижня виводити частину прибутку. Я спеціально не писав про це у правилах, так як це не повністю відповідає максимальній ефективності. Так як вивід прибутку, фактично сповільнює процес росту.

Але я прихильник того, щоби, якомога швидше вивести вкладені кошти, щоби обнулити ризики, а також, постійно виводити частинку прибутку, щоби при можливій ліквідації позицій (нагадую, ми маємо справу із агресивною торгівлею), мати ще й якийсь прибуток на руках.

Автоматизація розгону депозиту

І, напевно, найбільш цікаве запитання – чи можна автоматизувати процес розгону депозиту? І відповідь тут – так, однозначно можливо, і більше того, торговий бот буде робити це ефективніше за людину – у бота немає жодних емоцій, хибних рішень та цілодобова робота.

Для себе я буду однозначно буду робити бота, вірніше – він уже в розробці, і я ним буду торгувати, і буду показувати вам свої публічні результати.

Проте, якщо вам цікаво також мати такого бота – пишіть у коментарях, якщо буде інтерес, то зроблю його доступним для всіх. Звичайно бот буде безкоштовним, і для торгівлі не буде жодних умов і прихованих платежів. Але залежить від вашого інтересу.

А якщо буде високий інтерес – то можна буде зробити лінійку різних ботів, і відновити проект Capitalizator Bot Pack. Тобто, зробити алгоритмічний комплекс, який буде постійно оновлюватись і підтримуватись.

? Корисні посилання по темі:

? Біржа Binance із 20% знижкою на комісію>>>
? Біржа OKX із 20% знижкою на комісію>>>
? Біржа Bitget із 20% знижкою на комісію>>>
? Біржа Bybit із бонусами до 30 000 USDT>>>

Детально  у відео:

Якщо вам цікаво бути в курсі нових подій і стратегій, підписуйтесь на телеграм-каналtwitter та ютуб-канал. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest