Axim Biotechnologies – Компанія на +1000%

Axim Biotechnologies - Компанія на +1000%

Привіт

Наступив новий тиждень і можна брати нову компанію у портфель Capitalizator Stock Ventures. Я перелопатив зо три десятки компаній по угодам інсайдерів, і все ж таки найшов ту, що відповідає вимогам портфелю.

Я зупинився на компанії Axim Biotechnologies, це компанія із мого улюбленого сектору біотехнологій. Із сектору, де є найбільша ймовірність швидкого росту на сотні і тисячі відсотків. Тож, перейдемо до аналізу.

Axim Biotechnologies – тікер AXIM, торгується на ринку OTCQB, тобто, вона здає звіти у SEC, і ці звіти проходять аудит, тобто результати по компанії відповідають реальності.

Окрім цього, інсайдери провели “об’ємні” покупки акцій компанії Axim Biotechnologies – це дуже хороший сигнал.

Графічно – ціна компанії підійшла до своїх цінових мінімумів, торгується у вузькому діапазоні та на підвищених об’ємах. Це часто означає, що акція може почати ріст.

На рахунок діяльності компанії – у неї готові продукти, а також лінійка дуже перспективних досліджень.

Я купую акції у портфель по ціні 0,02 долара за акцію. Проте як завжди – якщо ордер довго не буде виконуватись, то буду його підтягувати.

Повний і детальний аналіз у відео:

? Корисні посилання по темі:

? Брокер для доступу на OTC Interactive Brokers>>>
? Що таке Capitalizator Stock Ventures>>>
? Всі акції портфелю Capitalizator Stock Ventures>>>

Якщо вам цікаво бути в курсі стратегії інвестування на позабіржовому ринку OTC та її результатів, ви можете слідкувати за оновленнями на телеграм-каналі та ютуб-каналі. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest