Capitalizator Stock Ventures – новий фінансовий експеримент

Capitalizator Stock Ventures - новий фінансовий експеримент

Вітаю

Найближчим часом, я буду починати ще один інвестиційний експеримент. Я найшов нішу, не зв’язану із криптовалютами, де прибутки можуть сягати тисячі відсотків.

Тому, такою можливістю просто необхідно скористатися, як мінімум – протестувати її (чим я і буду займатися) і зробити відповідні висновки – чи можна працювати по ній, чи краще відмовитися.

А також, цей експеримент розбавить нудне інвестування та спекулювання на основних активах, таких як золото, біржові індекси, біткойн та інше. Нажаль, будні інвестора достатньо нудні, і нічого веселого чи емоційного в них немає.

Це є узагальнений вступний допис, проте він важливий для повного розуміння, про що цей експеримент та його філософію. Тому я наполегливо рекомендую прочитати його до кінця, як ви замітили, води у моїх дописах немає узагалі, тому, вони і короткі – я ціную ваш час.

Стратегія побудована на вкладення у акції, які мають потенціал у тисячі відсотків – так, ви все вірно прочитали, саме у тисячі, хоча буває і десятки тисяч. Проте, за таким потенціалом росту завжди ховається великий ризик.

Важливо зазначити – що у цій стратегії я працюю тільки в сторону покупки, тому максимальний ризик складає 100% (тобто розмір моєї інвестиції), а от потенціал – необмежений. Із розрахунків виходить, що при потенціалі в 1000%, мені достатньо щоби 1 акція із 9 закрилась із прибутком, щоби стратегія працювала в плюс, це – включаючи всі комісії та збори.

А щоби знаходити такі компанії, із потенціалом та високою ймовірністю росту, буде проводитись відбір та аналіз компаній. Це доволі обширна тема, і я напишу окремий допис, де розкрию усі деталі і важливі моменти, на яким я буду приділяти увагу.

Але, на даний момент є питання, де можна знайти такі компанії? Звичайно, географічно мова йде виключно про компанії із США – там найбільше ринків і бірж, і саме там найбільше емітентів, серед яких можна шукати якісь можливості.

Проте, у цьому експерименті я не буду використовувати такі популярні біржі як NYSE чи NASDAQ, я узагалі не буду використовувати біржі. Так, там бувають акції які ростуть на 1000%, проте, це ближче до виключення, ніж до нормального ходу дій.

Тому, для стратегії я буду використовувати ринок позалістингових цінних паперів, так званий ринок ОТС (англ. Out the counter, поза лістингом).

ринок ОТС (англ. Out the counter, поза лістингом) - OTC Markets

Такі цінні папери можна торгувати на майданчику OTC Markets, на якому через систему дилерів та брокерів, можна купувати чи продавати позабіржові акції.

Що таке ринки OTC, у чому різниця між біржою та ринком, як проводити угоди на цьому ринку – все це, у деталях, я опишу у наступному дописі із серії Capitalizator Stock Ventures. Буде дуже цікаво – не пропустіть, підписуйтесь на телеграм канал проекту, там буде анонс!

Давайте розповім про сам експеримент. Я буду відбирати акції у портфель і купувати їх, при чому, в портфель будуть обиратись акції із потенціалом росту не менше 1000%.

Сам портфель буде розділений так, щоби взяти 50 акцій на депозит, тобто, по 2% від депозиту. Проте, результати по ефективності стратегії, я буду розраховувати по 100 таким компаніям – щоби не було випадкових результатів.

100 компаній вийде взяти, так як якісь компанії будуть закриватись по прибутку, а також, я частково дозволю собі використовувати маржу. Все ж таки – це експериментальний портфель, і можна дозволити собі невеличкі додаткові ризики.

Узагалі, цей експеримент я планував зробити паперовим – тобто, не проводити реальні угоди, а записувати ціни по яким би я купував акції, і слідкувати у такому форматі.

Проте я передумав, і вирішив працювати на реальних грошах. Справа у тому, що паперова торгівля і реальна (навіть на невеликі суми) – це дуже велика різниця!

До паперової торгівлі автоматично йде несерйозне відношення – відсутні ризики втратити, тобто відсутні всі емоції, які є в реальних торгах, і відповідно, появляється різниця у результатах. Та й на паперовий експеримент можна просто “забити”, а з реальними грошима так не вийде, тут уже автоматично буде серйозний підхід.

А окрім цього, і технічні питання – по якій реальній ціні можливо зайти і вийти з позиції, питання виконання ордерів, питання ліквідності та інше. На папері це неможливо врахувати.

Саме тому, я вирішив інвестувати реальні гроші у цей фінансовий експеримент. Звичайно, сума не буде великою (в першу чергу із погляду на ризики), проте все одно це справжні гроші.

Хочу зауважити, якщо вам подобається такий експеримент – я наполегливо рекомендую не залітати у нього, почекайте хоча би попередні результати. А якщо уже нетерпець, то почніть крихітним об’ємом – вкладайте у цю, чи будь-яку іншу ризиковану стратегію, суму, яку не шкода втратити.

Уже по результатам експерименту я буду вирішувати, чи продовжувати інвестування таким чином, але уже більш ґрунтовно, тобто, більшим об’ємом та прискіпливішим аналізом, чи викинути цю стратегію на звалище непрацюючих стратегій.

Оцінювати результат буду просто, якщо при заповнені портфелю, результат буде перевищувати динаміку біржового індексу SP500 хоча би у 3 рази, то буду рахувати, що цей експеримент вдалий.

Чому саме у 3 рази? Все просто, бо можна просто придбати плечовий 3х ETF на SP500, і не займатись відбором акцій, слідкуванням за ними і т.п. Тобто, не буде причини витрачати час на цю стратегію.

До речі, сильна сторона цієї стратегії – це повна відсутній кореляції із біржовими індексами чи іншими інструментами. Це нереально крутий плюс!

І на кінець, я покажу вам декілька скрінів із такими акціями та результатами. Перша компанія, це SPYR inc, яка за 3 роки зробила майже 311 000%. Тобто, на 100 вкладених доларів, можна було забрати 311 000 доларів на піку:

SPYR inc - високодохідні інвестиції

Компанія Business Warrior Corporation (тікер BZWR) +14 700%:

Компанія Business Warrior Corporation (тікер BZWR) +14 700%

Компанія Real Brands, Inc. (тікер RLBD) – ріст 3700% за два місяця:

Компанія Real Brands, Inc. (тікер RLBD) - ріст 3700% за два місяця:

Компанія GreenGro Technologies, Inc. (тікер GRNH) +3600% за 5 місяців:

Компанія GreenGro Technologies, Inc. (тікер GRNH) +3600% за 5 місяців

Компанія GOLDEN TRIANGLE VENTURES INC. (тікер GTVH) показала ріст +58 900%:

Компанія GOLDEN TRIANGLE VENTURES INC. (тікер GTVH) показала ріст +58 900%:

І таких прикладів є безкінечно багато. Звичайно на історії завжди все круто, і тому, щоби перевірити реальність, я і започаткував експеримент Capitalizator Stock Ventures.

Детально  у відео:

Якщо вам цікаво бути в курсі цієї високо прибуткової стратегії та її результатів, ви можете слідкувати за оновленнями на телеграм-каналі та ютуб-каналі. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest