Розумні гроші вказують на ріст ринку

Розумні гроші вказують на ріст ринку

Вітаю

На даний момент появились потужні сигнали від розумних грошей на те, що ринок, та відповідно і біржові індекси будуть рости. Давайте по порядку.

Почнемо із інсайдерів – різко упали сумарні продажі інсайдерів, і так само різко виросли покупки:

покупки та продажі інсайдерів

Наступний сильний сигнал появився від індексу жадності і страху (Fear & Greed Index) – цей індикатор показує поточні значення настроїв інвесторів, як екстремальний страх:

індексу жадності і страху - Fear & Greed Index

Я наніс ці індикатори на графік, щоби їх можна було візуально побачити:

Розумні гроші нанесені на графік SP500

Тут, сині стрілочки вверх – сигнали інсайдерів на покупку, а сині стрілочки вниз – це сигнали на продаж від інсайдерів. Зелені стрілочки – це сигнал на покупку по індексу жадності і страху, а червоні стрілки – сигнали на продаж від цього індексу.

На цьому ж скріні, кружками позначені синергетичні сигнали – тобто, коли співпадають сигнали від інсайдерів та індексу жадності і страху. Такі синергетичні сигнали, значно сильніші за окремі сигнали, оскільки об’єднують результати від незалежних джерел інформації.

До речі, ще один індикатор – а саме угоди хеджерів по СОТ поки не показують поки сигнал на покупку. Проте, цей індикатор запізнюється, тобто ми почимо реальне значення тільки у суботу.

Інсайдери та індекс жадності і страху – це основа для прийняття рішення, але є і додаткові сигнали, які підтверджують основні сигнали.

Наприклад, індекс Армса (TRIN) підтверджує сигнал. Кілька днів тому, був сигнал на покупку.

Сигнал від Індекс Армса (TRIN) 

TRIN – це ринковий індикатор, він доволі точний, але як правило, він дає трішки випереджуючі сигнали.

Наступний підтверджуючиq інидкатор це – опитування настроїв інвесторів AAII (The AAII Investor Sentiment Survey).

опитування настроїв інвесторів AAII (The AAII Investor Sentiment Survey)

Свій пік (різниця між настроями на падіння і продаж більше 20) він показав ще 1 березня, і надалі є перевага негативних ринкових настроїв.

І навіть користуючись дослідженням сезонності ринку, саме у середині березня, як правило, є річний мінімум по індексу SP500.

S&P 500 Index Seasonal Chart - сезонність індексу СП500

Звичайно, сезонність – це є усереднені дані, і аж ніяк не випереджуючий індикатор, проте, сезонність все одно, з деякими нюансами, працює.

Як аналізувати активи по розумним грошам – ви можете прочитати у базі знань (розділ “Курс інвестування “Розумні Гроші”).

Думаю, що по теорія достатньо. А тепер, перейду до практичних дій.

По-перше, я закриваю свій короткий продаж біржового індексу SP500. Я робив продаж, через покупку плечового інверсного фонду Direxion Daily S&P 500 Bear 3X Shares [тікер SPXS на NYSE] – детально все було у дописі “Увага! Можлива корекція по SP500“.

На момент написання, незафіксований результат по угоді складає приблизно +20%, тому вважаю, що угода себе відпрацювала.

Наступне що я зроблю, це проведу спекулятивну угоду на покупку SP500. Купувати я буду плечовим фондом ProShares UltraPro S&P500 [тікер UPRO на NYSE] – у цьому фонді, плече рівне 3х. Тому, хочу відмітити що цей інструмент можна використовувати для спекуляцій, проте аж ніяк не для інвестування.

Входити буду не ринковим ордером, а Stop-ордером по середній лінії Adaptive Envelope (адаптивний конверт) – це моя власна розробка, вона є із відкритим кодом на TradingVeiw.

Adaptive Envelope - Адаптивний конверт

Як правило, пробій цього рівня, після даних по розумним грошам, означає, що почався тренд. Нагадаю, що навіть після виходу таких синергетичних даних по розумним грошам, нерідко бувають інерційні рухи ціни у сторону поточного тренду, тобто, розворот у сторону сигналу може бути не одразу.

Хочу зауважити, що без аналізу розумних грошей, адаптивний конверт не має жодних переваг, як і будь-який інший технічний індикатор.

Добавлено після проведення угод.

Закрив угоду по SPXS із результатом +14,03%:

Закрив угоду по SPXS

Я купив у Interactive Brokers 10 акцій UPRO:

купив у Interactive Brokers 10 акцій UPRO

А також, у Freedom Finance придбав 5 акцій SPXL (це також 3х ETF на S&P500)

у Freedom Finance придбав 5 акцій SPXL

Корисні посилання:

? Безкоштовний курс інвестування “Розумні Гроші”>>>
? Мій брокер для спекуляцій №1 Interactive Brokers>>>
? Мій брокер для спекуляцій №2 Freedom Finance>>>

Відео по темі:

Підписуйтесь на телеграм-канал та ютуб-канал, і ви не пропустите нові матеріали по спекуляціям та інвестуванню.

Дякую вам, що дочитали до кінця, і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest