Bitmex Token [BMEX] – новий токен портфелю Capitalizator Ventures

Bitmex Token [BMEX] - новий токен портфелю Capitalizator Ventures

Вітаю

Представляю до вашої уваги новий проект для портфелю Capitalizator Ventures. Ну як новий, це токен проекту, який працює ще з 2014 року. Як ви зрозуміли із назви, мова йде про токен BMEX біржі Bitmex.

Цей токен майже випадково попав у портфель?, у мене доволі давно є діючий рахунок на Bitmex, і біржа кинула мені airdrop’ом 25 монет, а звернув увагу, так як монета почала торгуватись, і має вже свою вартість:

BMEX token airdrop - Bitmex

Ну, і як бачите по скріну, закинув усе у стейкінг. На даний момент ставка стейкінгу 5% річних – це не щось захмарне, але у будь-якому випадку краще, ніж буде просто лежати.

Давайте спочатку про біржу. Біржа Bitmex – це один із старожилів криптовалютного ринку, і, якщо я не помиляюсь, перша біржа ф’ючерсів на крипторинку (якщо не перша, то одна із перших). На той час, самий популярний сьогодні Binance, навіть у планах не був ?

На даний момент біржа знаходиться на 11 місці по ф’ючерсним ринкам згідно даних CoinMarketCap:

Bitmex на CoinMarketCap

Нажаль, торгові обороти у біржі падають, і вона плавно опускається? в рейтингу бірж – це точно не добре. Також, біржа була замішана у скандалах зв’язаних із відмиванням коштів, а по попередньому генеральному директору ідуть суди. Проте, незважаючи на це, біржа продовжує працювати у штатному режимі?.

А тепер по позитивному?. Біржа не зупиняється на досягнутому, а продовжує розвиватись – за останній рік регулярно збільшується перелік контрактів, добавили спот секцію до біржі, добавлена секція Earn? (заробіток), добавлена можливість купити криптовалюту за фіатні гроші.

Тобто, біржа створює весь функціонал, який присутній в усіх сучасних криптобіржах. І логічна частина цієї екосистеми – це їхній токен BMEX. Звичайно, це потрібно було починати робити раніше, але добре що хоч зараз почали.

До речі, у Bitmex є рібейти на лімітні ордера, тобто за добавляння ліквідності біржа доплачує +0,01%. Це, напевно, остання біржа, яка змогла зберегти рібейти – мені як алготрейдеру і розробнику торгових ботів, це просто ракета.?

І не так давно, вони зробили нульову комісію на спот. Це не назавжди – вони так і пишуть, це скоріше маркетинговий хід, щоби отримати більше користувачів ?.

Щодо безпеки, ще особливо важливо у зв’язку із останніми подіями з FTX – у Bitmex жодних проблем із виводом коштів ніколи не було, також, біржа ні разу не була зламана.

Тобто, у загальному – біржа доганяє все що вони упустили, і як на мене, має шанси догнати. Тим більше, що біржа старожил на ринку, і має довіру від користувачів. І вона має шанси повернутись на верхні лінійки рейтингу по оборотам.

А тепер давайте про токен біржі – BMEX. BMEX — це токен ERC-20, на даний момент накарбована максимальна кількість токенів – 450 мільйонів штук. Більша частина монет зараз не доступна, lock-up період становить до 5 років. Тут важливо, що токени не карбуються безкінечно, а є обмежена емісія.

На даний момент у циркуляції знаходиться 36 000 000 токенів, що при ціні на сьогодні, становить капіталізацію у 22,5 мільйона доларів:

Капіталізація BMEX

Розглянемо алокацію токенів:

Алокація токенів - BMEX token allocation

По алокації:

5% – це приватні продажі монет та аірдропи (airdrops) на біржі
20% – продукти та ліквідність (підтримка ліквідності на споті, підтримка резервного фонду, винагороди для пулу ліквідності)
20% – стимулювання працівників (заохочення працівників і винагороди за продуктивність) – ця стаття мені дуже не подобається, дуже великий об’єм токенів просто сумнівно вимивається з проекту
30% – ріст екосистеми (для розвитку партнерства, маркетингу тощо)
25% – довгостроковий резерв (резерв на 2-5 років для майбутнього розвитку екосистеми)

Давайте тепер розглянемо, що дає цей токен для користувачів біржі, навіщо ці токени купувати і утримувати учасникам екосистеми біржі:

Staking BMEX

Утримання токенів BMEX дає трейдерам такі переваги:

  • Знижки на торгову комісію
  • Відшкодування комісії за зняття коштів
  • Привілеї BitMEX, досвід, доступ до спільноти і товари (VIP сервіс, ранній доступ до продуктів та інше)
  • Підвищені винагороди за стейкінг – у розділі “EARN” (заробити)

Також, скоро будуть добавлені такі переваги утримання BMEX:

  • Доступ до IEO (початкова пропозиція на біржі)
  • Використання токена BMEX для застави

Екосистема поставлена так, що чим більше токенів BMEX у стейкінгу, тим більший розмір бонусів та винагород від біржі.

Окрім цього, до кінця 2022 року BitMEX буде запускати механізм щомісячного спалювання? токенів для стимулювання зростання екосистеми BMEX.

Як висновок, можу сказати, що Bitmex – це великий діючий бізнес, з великим торговим оборотом і клієнтською базою, тобто це на 100% не шлак! Також, біржа почала розвиватись, є хороший потенціал для того, щоби учасники екосистеми біржі купували і утримували свої токени BMEX.

З іншої сторони – це не гарантія росту токена, ріст токена буде у випадку коли біржа буде підтримувати і нарощувати торговий об’єм і кількість користувачів. Тоді ріст ціни токена буде гарантований, так як буде створюватись дефіцит монет.

На даний момент, це один із найперспективніших проектів портфелю Capitalizator Ventures.

Попри досить непоганий потенціал, я не буду докуповувати нові монети, а ті що знаходяться на балансі, я поставив у стейкінг під 5% річних – не є висока ставка, але краще так, ніж буде просто на балансі лежати.

? Корисні посилання:

? Про мій венчурний портфель>>
? Біржа BitMEX із 10% знижкою на комісію>>>
? посилання на мій Венчурний портфель>>

Детально  у відео:

Якщо вам цікавий розвиток цієї теми, ви можете слідкувати за оновленнями портфелю на телеграм-каналі та ютуб-каналі. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest