Hooked Protocol [HOOK] – новий Launchpad на біржі Binance

Hooked Protocol [HOOK] - новий Launchpad на біржі Binance | Capitalizator Ventures

Вітаю вас!

Пропоную розглянути новий Launchpad на біржі Binance – вихід токенів HOOK проекту Hooked Protocol на первинну пропозицію на біржі. Цей токен, як і попередні, після завершення лаунчпаду, буде доданий до портфелю Capitalizator Ventures. До речі, кількість лаунчпадів і лаунчпулів починає рости – це дуже хороший показник до крипто рикну узагалі.

І так, Hooked Protocol – це гейміфікована платформа для соціального навчання технології Web3. Hooked Protocol створює базову платформу для масового впровадження Web3, надаючи індивідуальні продукти Learn & Earn (вчись та заробляй) та інфраструктуру адаптації для користувачів і компаній, щоб увійти в новий світ web3.

Їх перший пілотний продукт, Wild Cash, з досвідом Quiz-to-Earn та іншими ігровими функціями навчання, досяг вражаючого зростання – понад 2 мільйони активних користувачів щомісяця.

Hooked Protocol використовує інноваційну структуру, орієнтовану на єдиний токен (HOOK), доповнену допоміжним токеном HGT (Hooked Gold Token), який використовується тільки в середині екосистеми. Безпосередньо HOOK — це токен для управління екосистемою.

Ціль Hooked Protocol – розвивати спільноту завдяки масовій адаптації користувачів і навчанню web3, і одночасно інтегрувати інфраструктуру для адаптації компаній, які підходять до web3. Його місія полягає в тому, щоб сформувати привабливу екосистему майбутніх економік громади.

Hooked Protocol залучив ~6 мільйонів доларів США в результаті двох раундів приватних продажів токенів на початку цього року. Серед ранніх інвесторі проекту є сам Binance, а також, крупний фонд Sequoia Capital. На приватних продажах було реалізовано 20% загальної пропозиції.

По технічній інформації, HOOK – це токен BEP20, загальна пропозиція токенів 500 000 000 HOOK. На Launchpad виділено 5% від загальної пропозиції, тобто 25 000 000 токенів. Стартова ціна – 10 центів за HOOK. Lockup-up періоду для токена немає – його можна продавати одразу.

Hooked Protocol Token Sale and Economics

Алокація по категоріям:

Emissions and Distribution

Щодо соціальних мереж – у twitter 17,4 тис користувачів, а у телеграм – 5,2 тис користувачів. По іншим – нічого особливого.

У загальному, я не буду глибоко занурюватись у цей проект, так як не зовсім розумію бізнес модель проекту, тобто чому вартість токена повинна рости. Для того щоби токен ріс – необхідно щоби його купували для використання у екосистемі та утримували.

У описі знайшов, що користувачам будуть видавати токени HOOK, але це зворотна сторона – вони будуть їх продавати, і давити ціну вниз.

Я не особливо вірю у перспективи цієї монети, але на таких етапах розвитку проекту, просто не вгадаєш, який із проектів виросте, на старті узагалі неможливо провести повний аналіз, і саме тому, цей проект також після Launchpad  увійде у мій портфель Capitalizator Ventures. А там вже час покаже, чого він вартий.

? Корисні посилання:

? Про мій венчурний портфель>>
? Сторінка Launchpad токена HOOK>>
? посилання на мій Венчурний портфель>>

Детально  у відео:

Якщо вам цікавий розвиток цієї теми, ви можете слідкувати за оновленнями портфелю на телеграм-каналі та ютуб-каналі. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest