EVmo, Inc. – нова високодохідна інвестиція

EVmo, Inc. - нова високодохідна інвестиція

Вітаю

Наступив новий тиждень, і можна брати нову компанію у портфель Capitalizator Stock Ventures. На цей раз, це компанія EMvo із секції Pink Current Information ринку OTC Markets.

Хочу зауважити, щоби почати розбиратись у темі, дивіться ці відео із розборами до кінця, так ви зможете швидше зрозуміти підхід, і почати вибирати свої компанії, по власним ідеям. І з іншої сторони, пишіть у коментарях свої думки на рахунок вибраних компаній, можливо ви не згідні зі мною, чи маєте що добавити.

Почну з того, що компанію я знайшов не через скрінер ОТС, а через інсайдерів. Я вирішив переглянути, чи є на ОТС інсайдери, і виявилось що є. Більше того, є дуже круті кейси.

Оглядаючи останні угоди, я наткнувся на компанію EMvo, по інсайдерам в останній час з’явились активні покупки:

Інсайдери у YayYo Inc

При чому такі покупки є за всю історію компанії – це знак, що інсайдери упевнені у своїй компанії, і у тому, що її акції будуть рости. Були і продажі інсайдерів, і були вони коли акції полетіли у ціні – тобто, це якісні інсайдери, і за ними можна слідувати.

По тікеру у них також є нюанси. Компанія має тікер YAYO, а сама компанія, по даним OTC Markets, називається YayYo, Inc. Проте, десь у минулому компанія провела ребрендинг, і тепер називається EVmo, Inc. (цю інформацію я знайшов на yahoo finance).

До речі, старий бренд YayYo інколи зустрічається у їхній діяльності. Компанія займається наданням послуг оренди та лізингу електромобілів. Вони мають свої автомобілі, а також працюють із партнерами.

І судячи по звітності, а також по аналізу сайту – компанія має діючий та прибутковий бізнес. Компанія має активну діяльність, про що, можна побачити у новинах.

Я поставив ордер по ціні 10 центів, проте, якщо ордер не буде виконуватись довго, я буду підтягувати її.

Детальний аналіз у відео:

? Корисні посилання по темі:

? Брокер для доступу на OTC Interactive Brokers>>>
? Сайт майданчика OTC Markets>>>
? Що таке Capitalizator Stock Ventures>>>
? Всі акції портфелю Capitalizator Stock Ventures>>>

Якщо вам цікаво бути в курсі стратегії інвестування на позабіржовому ринку OTC та її результатів, ви можете слідкувати за оновленнями на телеграм-каналі та ютуб-каналі. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest