Свіжа роздача токенів від біржі Bybit

Свіжа роздача токенів від біржі Bybit - аірдпроп EVER, VRA таPOOLZ

Вітаю

У четвер 2 березня на біржі Bybit пройде 12 раунд ByVotes. У його результаті можна буде безкоштовно отримати токени одного із запропонованих проектів – Everscale (токен EVER), Verasity (токен VRA) та Poolz Finance (токен POOLZ).

Голосування за токени Bybit (ByVotes)

Голосування проводиться стейблкойнами USDT, USDC, USDD, DAI, CUSD, BUSD, і за кожен умовний долар, ви отримуєте 1 голос. І цього разу, біржа Байбіт добавила до голосування свій токен BIT. Це дуже добре як для мене, так як мої токени BIT, які я використовую як вкладення у бізнес-монети, принесуть мені додатковий дохід!

Для збільшення аірдропу, я буду заводити свої стейблокойни із холодного гаманця на Bybit на період голосування, а по завершенню, одразу виведу. Тримати активи на біржах – не рекомендую. Як говориться, не ваші ключі – не ваші гроші.

Останні голосування, щоби уникнути ефекту рулетки, я голосував за всі проекти рівномірно, і отримував гарантований airdrop. Проте, цього разу, я поступлю інакше – я почекаю ближче до кінця голосування, і поставлю гроші на монету, яка лідирує. Так можна буде максимізувати результат.

Важливо – кошти мають бути заведені на рахунок до кінця періоду знімків – у одному із аірдропів я завів у період голосування, і мої кошти не були зараховані при роздачі. Тому, не робіть таку помилку як я.

А тепер, можна коротко оглянути проекти, по яким можна отримати безкоштовні токени аірдропом.

Блокчейн Everscale (токен EVER)

Як заявляють розробники, Everscale — це новий унікальний блокчейн, який пропонує високомасштабовану й децентралізовану мережу в поєднанні з комплексною операційною системою.

Everscale створена на базі платформи EVER OS, яка використовує одну з перших на ринку функціональних багатопотокових технологій зі смарт-контрактами, що завершені за Тьюрінгом (тобто, грубо кажучи – повноцінні смарт-контракти), та децентралізованими користувацькими інтерфейсами.

Які особливості заявляє проект. Everscale має потужні інструменти для розробників, як-от компілятори для Solidity і С++, SDK і API, клієнтські бібліотеки доступні на платформах більш ніж 20 мовами, серія децентралізованих браузерів і гаманців, що розширюють можливості багатьох застосунків у сферах DeFi, NFT, токенізації та управління.

Everscale Network - token EVER

Проект діючий, по даним їх сайту уже проведно 68 мільйонів транзакцій, створено 1,2 мільйони аккаунтів та є 114 валідаторів мережі.

Давайте звіримо із даними соціальних мереж. У твіттері у них – 44,7 тис підписників, у діскорді – 11 тис, у телеграмі – 11,7 тис користувачів, на reddit – 4,7 тис учасників і найбільше на coinmarketcap – там у них 113,6 тис підписників.

Тобто, 1,2 мільйони аккаунтів трохи сумнівно, але все одно, зацікавленість є. Хоча, ще є питання, скільки із тих аккаунтів активні.

Давайте глянемо на параметри токена.

Everscale Network - інформація про токен EVER

Ринкова капіталізація – 170 мільйонів доларів?. Це просто захмарно, як на мене. При чому, ціна зі старту проекту впала більше ніж на 90%, тобто виходить, що базова капіталізація повинна була бути біля 2 мільярди доларів!

Або другий варіант – у них відсутнє обмеження по максимальній кількості токенів. Можливо вони друкують токени великими обсягами, і це, доречі, може пояснити таке падіння ціни з моменту запуску.

По питанню випуску токенів, я на сайті не найшов пряму інформацію, а white paper читати просто немає бажання. Також, відсутня інформація  по токеноміці узагалі, по початковому розподіленню токенів, їх розлоками (якщо вони є) і так далі.

Я навіть не найшов, навіщо інвесторам чи користувачам утримувати токени, що це їм дає (окрім таких банальностей як токен управління чи стейкінг).

Підсумовуючи, можу зазначити, що цей блокчейн йде одразу із інфраструктурою, тобто, він не сирий. А це є зручно як для потенційних розробників, так і користувачів.

Якби він вийшов 3-4 роки тому – це безперечно був би хіт і прекрасна інвестиція. Проте зараз, це надзвичайно конкурентна ніша, і зайде тут хіба щось унікально-революційне – я такого у цьому проекті не бачу.

Узагалі, до Everscale більше запитань, ніж відповідей. І впевненості, що у нього щось вийде, у мене немає. Про те, це є тільки моя думка.

Екосистема Verasity (токен VRA)

Verasity – це екосистема, яка поєднує у собі три галузі – ігри, кіберспорт та блокчейн.

Екосистема Verasity (токен VRA) 

Ця екосистема розділена на декілька підрозділів:

  • VeraEsports – займається розвитком кіберспорту у напрямі блокчейну. Вони уже співрацюють із такими відомими розробниками ігор, як Tencent Games, Athena Gaming, CS:GO та іншими. При чому, вони розробляють свій підхід так, щоби користувач міг заробляти токени не тільки граючи гру, а й дивлячись її.
  • VeraWallet – це універсальний гаманець для крипти та NFT. Його основна ціль – управляти токенами VRA, тобто купувати, продавати, переводити і отримувати їх. Ну і звичайно, стейкінг.
  • VeraViews – це наскрізне рішення стеку реклами, яке поєднує в собі прозорість і підзвітність блокчейну з безпекою запатентованої технології Verasity Proof of View.

І, я вважаю, що саме VeraViews може дати активний ріст проекту, і відповідно їх токена. Так як, тут є пряма проблема і її рішення. Проблема – це накрутка реклами, а вартість цієї проблеми 160 млрд доларів.

Тобто, якщо вони дійсно якісно можуть вирішити проблему, то проект може бути лідером у цій ніші.

На цьому проекті я не знайшов токеноміку – скільки у кого токенів, коли розлоки, по якій ціні зайшли ранні інвестори тощо. Відсутність такої інформації точно не йде на користь прозорості проекту.

І по використанню токена – те ж саме. Стейкінг, виплати за перегляд ігор чи безпосередньо гру – це зрозуміло, але навіщо користувачу утримувати токен на гаманці, а не просто продати їх. Тут відповіді у мене немає.

Нагадаю, що токен проекту – це не частка володіння проекту, це просто токен, який має свою математику, яка формується на основі попиту і пропозиції. Тобто, якщо проект цікавий, то це аж ніяк не означає, що токен буде рости у ціні.

Давайте пройдемось по залученню користувачів. У твіттері у них – 284 тис підписників, у телеграмі – 29,6 тис користувачів, на reddit – 20,9 тис читачів і на coinmarketcap – там у них 153 тис підписників.

Тобто із залученням у них все гаразд. Перейдемо, то аналізу токена:

аналізу токенаVERA

Капіталізація проекту на даний момент 77 мільйонів доларів – це немало, проте, це діючий проект, який працює із 2019 року, і ціна на нього не вкаталась у нуль. А це, на криптовалютному ринку, про щось та й говорить.

У токена є чітка максимальна емісія – це великий плюс, так як не буде безконтрольного випуску і зливу ціни. Але з іншої сторони, у обігу знаходиться всього 9% від усіх токенів, і що буде із ціною, коли вони попадуть у обіг – важко сказати. Тим більше, що інформації по розлокам на сайті немає.

Як висновок, можу сказати що цей проект показав себе на історії, пережив крипто зиму і не обнулився. Більше того, його його ціна знаходиться на позначці у 10 раз вище ніж була при запуску.

Довіра до цього проекту є і що тому, що окрім історії, у нього є діючі продукти і аудиторія. А якщо їм реально вийде вирішити проблему накруток реклами, то вони мають шанс на захмарний ріст?.

Блокчейн-компанія Poolz Finance (токен POOLZ)

Poolz Finance — це блокчейн-компанія, що спеціалізується на технології Web3 і надає доступ до криптопроектів, що тільки зароджуються. Вони підтримують проекти на 11 найпопулярніших блокчейнах.

Фактично, це такий собі лаунчпад для нових проектів, що хочуть продати свої токени. По їх даним, вони профінансували 95 проектів із середнім результатом у 16,77х

Блокчейн-компанія Poolz Finance (токен POOLZ)

Узагалі на сайті дуже слабо із інформацією – нічого чіткого крім рекламних закликів та картинок із захмарними прибутками. Це якось у мене не викликає довіри.

Знизу є інформація, що серед партнерів є імениті інвестори, такі як Gate.io, Huobi incubator та інші, але відсутня інформація скільки у них токенів проекту, по якій ціні вони їх придбали, і коли розлоки у них.

По токеноміці також немає жодної інформації, і по самому токену – також нічого суттєвого не знайшов. Я узагалі не розумі навіщо фінансовій компанії свій токен? Чому не генерувати прибутки у відомих капіталізованих монетах чи стейблкоїнах – це загадка для мене.

До мене приходить у голову тільки одне – щоби постригти інвесторів. Але це тільки моя думка, можливо я просто не розумію їх філософію.

Пройдемось по залученню. У twitter у них 313 тис підписників, у телеграмі – 159 тис користувачів. Тобто, по залученню питань немає, воно дуже високе.

Подивимось по самому токену. Капіталізація проекту – 19 мільйонів, в принципі, не є щось мега роздуте, враховуючи досить високе залучення. Але є інший мінус – відсутній показник максимальної емісії токенів. Тобто, його можуть випускати у будь-якій кількості.

Якось токен POOLZ для мене сумнівно виглядає. Відсутня базова інформація по токену, і з іншої сторони, дуже високе залучення у соціальних мережах (звичайно, якщо це не накрутка).

А ще, галузь лаунчпадів – це висококонкурентне середовище, тому круті проекти, будуть пробувати розміщуватись на популярних криптобіржах, де є високе залучення користувачів одразу, а також, де токен пройде одразу лістинг і отримає ліквідність (наприклад, Binance, Bybit, ОКХ та інші). Тобто, на таких площадках як Poolz Finance будуть розміщуватись, як правило, третьосортні проекти або сками. Але знову ж таки, це тільки моя думка.

Терміни проведення AirDrop

Голосування за проекти почнеться о 5:00 2 березня 2023 р. і буде активним до 5:00 3 березня 2023 р. за київським часом. Далі, будуть підбиватись підсумки по голосуванню, розрахунок розміру роздачі та безпосередньо сам AirDrop.

Безпосередньо торги токеном переможця стартують о 12:00 3 березня 2023 року, він буде розміщений на платформі в розділі «Зона інновацій» .

Особисто я продавати токени не буду, а перевожу їх у свій портфель ?Capitalizator Ventures. (що це – посилання нижче).

В любому випадку, не ігноруйте такі аірдропи, це фактично безкоштовна роздача грошей за невеличку активність на біржі.

? Корисні посилання:

? Сторінка голосування ByVotes>>>
? Що таке венчурний портфель>>
? Посилання на мій венчурний портфель>>

Детально  у відео:

Якщо вам цікаво бути в курсі нових аірдропів, ви можете слідкувати на телеграм-каналі та ютуб-каналі. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest