Hashflow [HFT]- добавляю у портфель Capitalizator Ventures

Hashflow [HFT]- добавляю у портфель Capitalizator Ventures

Вітаю вас!

Появився і ще один майбутній учасник портфелю Capitalizator Ventures, а саме Hashflow (тікер HFT). Цей проект стартує на Launchpool біржі Binance, що є хорошим плюсом, так як нам не потрібно викуповувати монети за власні кошти, на Launchpool  вони отримуються за рахунок фармінга.

Проект виходить на біржі Binance, тому farming доступний монетами BNB та BUSD. Лістинг на біржі планується 7 листопада 2022 року, і одразу після лістингу, можливо можна буде фармити і самі монети проекту.

Термін фармінгу – 30 днів (до 30 листопада). Цей весь час я буду утримувати свої монети BNB та BUSD у ньому, щоб отримати як можна більше монет для венчурного портфелю?.

Узагалі, те що проекти починають виходити на Launchpool і Launchpad – це хороший знак?, що криптовалютний ринок починає відновлюватися.

Давайте узагальнено розберемо що це за проект Hashflow, і відповідно, перспективи токена HFT.

Hashflow — це децентралізована біржа, розроблена для сумісності та нульового прослизання. Наразі Hashflow доступний на Ethereum, BNB Chain, Polygon, Avalanche, Arbitrum і Optimism, а з моменту запуску в 2021 році обсяг торгів перевищив 10 мільярдів доларів?.

HFT є рідним токеном для протоколу Hashflow, а також Hashverse, гейміфікованої платформи управління Hashflow. Користувачі можуть використовувати HFT, щоб розблокувати функції управління та винагород в екосистемі Hashflow.

Обмін Hashflow дозволяє користувачам плавно обмінюватися активами між мережами за лічені хвилини без необхідності використання зовнішніх токенів:

  • Усі угоди Hashflow повністю захищені як від прослизання, так і від експлойтів, незалежно від того, чи відбувається угода локально в одному блокчейні, чи між різними блокчейнами.
  • Hashflow використовує гібридний механізм RFQ (Request for Quote) у блокчейні та поза ним для отримання котирувань від маркет-мейкерів, які керують ліквідністю в пулах. Смарт контракти вимагають від маркет-мейкерів криптографічного підпису котирувань, і ці котирування залишаються незмінними протягом угоди. Це гарантує, що ціни, пропоновані користувачам, є гарантованими, і ніхто не зможе їх виставляти на перед котируванням (так званий frontrunning).
  • Hashflow також захищає трейдерів від прослизання, яке виникає, коли з’являється значне коливання ціни між часом, необхідним для перевірки транзакції в вихідному блокчейні, і передачі її в блокчейн призначення.

Щодо аналітики самої біржі – з початку створення в серпні 2021 року до жовтня 2022 року у Hashflow було:

  • понад 10 мільярдів доларів у загальному обсязі торгів
  • понад 150 тисяч унікальних гаманців, що торгують на платформі
  • середній сукупний щоденний обсяг 25-30 млн доларів США
  • в середньому 1800 щоденних активних користувачів
  • понад $1 млрд загального обсягу торгів на Polygon і Avalanche протягом шести місяців

Для актуальної статистики можна в реальному часі подивитись метрики біржі>>>

Тепер, щодо технічної інформації ?. HFT являється токеном типу ERC-20. Максимальна кількість випущених токенів 1,000,000,000 HFT, із них, на Binance Launchpool виставлено 15,000,000 монет, тобто, 1,5% від усіх монет.

Станом на 31 жовтня 2022 року загальна пропозиція HFT становить 1 000 000 000, як написано вище, а пропозиція в обігу після лістингу становитиме 175 229 156 (~17,52% від загальної пропозиції токенів).

Проект зібрав 28,2 млн. доларів США в результаті трьох раундів приватних продажів токенів, при цьому 25% пропозиції токенів було продано за 0,02 доларів США/HFT, 0,10 доларів США/HFT і 0,40 доларів США/HFT.

HFT - хто вклався

Серед інвесторів Hashflow є такі крупні імена, як Alameda Research, Coinbase Ventures, Kraken Ventures, Ledger Prime та інші.

Щодо соціальних мереж:

Інші соціальні мережні не особливо активні.

Якщо узагальнити – проект доволі цікавий і вартий уваги?, є цікаві рішення та увага користувачів. Дуже вжливо, що у проекту уже є діючий продукт, який уже приносить прибуток, тобто, цей проект – точно не примара.

З іншої сторони – у них висококонкурентний бізнес, і досягнуть вони успіху чи підуть на дно, покаже тільки час.

Після завершення фармінгу у лаунчпулі, я добавлю цей проект у портфель Capitalizator Ventures і обновлю дані у документі з проектами.

? Корисні посилання:

? Про мій венчурний портфель>>
? Біржа Binance із 20% знижкою на комісію>>>
? посилання на мій Венчурний портфель>>

Детально  у відео:

Якщо вам цікавий розвиток цієї теми, ви можете слідкувати за оновленнями портфелю на телеграм-каналі та ютуб-каналі. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

Pin It on Pinterest