Інсайдери вкладають у ліки від старіння

Інсайдери вкладають у ліки від старіння - ProtoKinetix, Inc

Привіт!

Знайшов наступну цікаву компанію із високим потенціалом – не менше 1000%. Ця компанія називається ProtoKinetix, Inc із тікером PKTX на OTCQB. Це компанія із мого улюбленого сектора – біотехнології.

Сектор біотехнологічних компаній самий цікавий зі сторони швидкого росту – дозвіл на випуск ліків чи вдалі результати досліджень, можуть за кілька днів чи тижнів підняти вартість компанії у десятки разів. Були випадки, де ріст складав більш ніж 1000 “іксів? – крипта нервово курить у сторонці ?.

Повернемось до компанії – як і попередню (EVmo, Inc), я знайшов її через угоди інсайдерів. Узагалі, я на найближчі тижні планую відбирати акції саме із інсайдерів, поки не використаю усі цікаві варіанти, а коли таких не буде – повернусь до скрінера.

І так, ProtoKinetix — це науково-дослідна компанія, яка працює по рішеннях для виживання клітин.

У них є продукт AAGP, це запатентована “сполука” проти старіння, яка є революційним відкриттям з неймовірною можливістю сформувати майбутнє офтальмології, дерматології, підтримки трансплантації та біо-виробництва.

На основі молекули, знайденої в природі та використаної дослідницькою групою компанії та партнерів, ця винайдена сполука, запобігає старінню, підтримує довше життя більшої кількості клітин.

Він використовує ті самі властивості, які допомагають тваринам виживати в арктичних температурах, і він має здатність назавжди змінити регенеративну медицину.

Тобто спектр потенціалу реально крутий! А продукт реально існує, так як уже є зареєстрований патент., а її сполука знаходиться у розробці:

ProtoKinetix, Inc - PKTX - Pipeline

Коротко про переваги:

  • Проект має красивий і наповнений сайт, регулярно веде свій twitter та facebook.
  • Активно публікує новини
  • Компанія здає звіти у SEC і вони проходять аудит

Щодо фінансів – вони майже не мають значення, тут головне результат дослідження. У разі успіху гроші будуть литися рікою – виробники ліків і великі фармацевтичні гіганти будуть стояти в черзі за дозволом виробляти такі ліки.

Ставлю ордер на покупку по 2 центи, але якщо угода довго не буде виконуватись, то буду підтягувати вище, щоби не втратити цю компанію – тим більше, угоди інсайдерів були по значно вищим цінам.

Повний і детальний аналіз у відео:

? Корисні посилання по темі:

? Брокер для доступу на OTC Interactive Brokers>>>
? Що таке Capitalizator Stock Ventures>>>
? Всі акції портфелю Capitalizator Stock Ventures>>>

Якщо вам цікаво бути в курсі стратегії інвестування на позабіржовому ринку OTC та її результатів, ви можете слідкувати за оновленнями на телеграм-каналі та ютуб-каналі. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest