Кандидат на +1000% – Liberty Star Uranium & Metals Corp

Кандидат на +1000% - Liberty Star Uranium & Metals Corp

Вітаю

На минулому тижні появилась і ще одна компанія на ОТС, де були угоди по інсайдерам. І це компанія Liberty Star Uranium & Metals Corp із секції OTCQB, яка являється моїм наступним кандидатом на 1000%.

Це компанія із сектору видобутку золота та інших металів. Вони володіють золотоносними площами в США, і на даний момент, проводять геологічну розвідку.

Як вище вказано, компанія знайдена по інсайдерам – на попередньому тижні була угода, а також, попереднього року була серія покупок акцій інсайдерами.

По графіку ціна акції знаходиться на історичних мінімумах, та торгується у боковику. Окрім цього, на історії декілька раз був присутній ріст на 1000% і вище. Тобто, графічно є всі умови.

По фінансам компанія ніяка – на даний момент компанія не проводить діяльність, яка може принести прибуток. Фактично, на даному етапі, це повністю венчурна компанія.

Я ставлю ордер на покупку акцій у портфель по ціні 0,05 долара за акцію. Проте як завжди – якщо ордер довго не буде виконуватись, то буду його підтягувати.

Ціль у цій угоді ставлю 1000%, так як тут немає смарт інсайдерів (тобто таких, де на історії їх звітів видно, що їх угоди ефективні).

Повний і детальний аналіз у відео:

? Корисні посилання по темі:

? Брокер для доступу на OTC Interactive Brokers>>>
? Що таке Capitalizator Stock Ventures>>>
? Всі акції портфелю Capitalizator Stock Ventures>>>

Якщо вам цікаво бути в курсі стратегії інвестування на позабіржовому ринку OTC та її результатів, ви можете слідкувати за оновленнями на телеграм-каналіtwitter та ютуб-каналі. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest