LUNC – ідеальний трейд, уже +200%

LUNC - ідеальний трейд, уже +200%

Привіт

Давно не було новин по інвестиційному експерименту “Ідеальний трейд“, причина цьому проста – було жодного вагомого руху котирувань, але зараз усе помінялось. LUNC почала свій ріст.

Ми починали свій експеримент із монетою LUNA, а зараз маємо справу із LUNC. Нагадаю, після зливу ціни, було вирішено перейменувати у LUNA CLASSIC (LUNC),  а новій монеті передали ім’я LUNA (LUNA 2.0).

На даний момент, по моїм активам цього експерименту ситуація така:

LUNC та LUNA на раххунку

Як ви бачите, сама LUNC виросла більше ніж на 100%, а також у нас є ще дві монети – LUNA2 і LUNA2_LOCKED. Це є нова монета луни, яку видали всім тримачам попередньої LUNA як компенсацію, а дві монети тому, одна частина монет доступна для продажу одразу, а друга – заблокована на два роки.

По моєму портфелю кількість монет вже давно не міняється, так як нажаль, біржа FTX зупинила торги по цій парі, і прибутків від маржинальних позик уже немає. Але тим не менше, для чистоти експерименту, я не буду переводити цю крипту на іншу біржу.

Почнемо із графіку Terra Luna Classic – він показаний на першому скріні. Як ви бачите, на графіку видно ділянки росту та накопичення LUNA. Причому, у цей же час, курс біткойна знаходиться у боковому русі.

Тепер давайте пройдемся по перспективам Terra Luna – як Luna Classic, так і Luna 2.0. Я не розділяю їх, для мене – це один трейд.

Почнемо з того, що кількість послідовників LUNA у твіттер виросла на 10%, з 1 млн. у травні, до 1,1 млн у вересні 2022, тобто незважаючи на крах, активність аудиторії росте – це дуже важливий фактор.

Але узагалі, сама важлива новина, це планування спалювання 1,2% луна:

Планується ввести так званий податок 1,2% на транзакції між гаманцями, оплату в смарт-контрактах та інше ончейн операції. Але це не буде стосуватись централізованих бірж, дуже шкода, так як саме там самий крупний торговий оборот.

Єдине, що можливо біржі самостійно підтримають цей податок, у такому випадку, швидкий ріст буде гарантований. Деякі біржі уже ввели його, наприклад біржа MEXC уже ввела спалювання 1,2% – вони зробили це таким чином, що на парах з LUNA зробили торгову комісію 1,2%, і вона уся йде на спалювання (джерело).

І я маю досить високу впевненість, що це переросте в тренд, і більшість бірж почнуть підтримувати спалювання 1,2%.

Щодо прогнозів трейдерів, то очікування ціни переважно від 1 цента до 1 долара, хоча є такі фантастичні як 100 доларів США (джерело).

Так що, на даний момент, усе іде по плану – експеримент продовжую!

Відео по темі:

Cлідкувати за експериментом ви можете на телеграм-каналі та ютуб-каналі.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest