Maverick Protocol [токен MAV] – новий Lauhchpool від Binance

Maverick Protocol [токен MAV] - новий Lauhchpool від Binance

Вітаю

У цьому дописі ми розглянемо новий Lauhchpool від Binance – проект Maverick Protocol та їх токен MAV, що це за проект та його перспективи, як взяти участь у лаунчпулі та терміни його проведення, і кілька слів про зміни у моєму венчурному криптовалютному портфелі.

На Binance, як правило, майже всі проекти на Launchpool та Launcpad є успішними у довгостроковій перспективі (результати дослідження), тому я беру участь у цьому лаунчпулі. Проте, все одно, давайте коротко розглянемо цей проект (а детальніше у відео внизу сторінки).

Maverick Protocol (токен MAV)

І так, Maverick — це складна децентралізована фінансова інфраструктура, яка дозволяє постачальникам ліквідності досягати високої ефективності капіталу та виконувати бажану стратегію забезпечення ліквідності (LP).

Фактично – це автоматичний маркет-мейкер, який має розширений функціонал. Тобто, є багато гнучких умов для можливості надання ліквідності.

У проект інвестували доволі великі фонди, які вклали в нього у первинних інвестиційних раундах. Сума вкладень інвесторів становить 16,4 млн USD, при середній вартості 0,1 USD за токен.

Якщо взяти, що у загальному буде випущено 2 000 000 000 токенів, то виходить, що стартова вартість проекту 200 млн доларів, що доволі багато.

Щодо безпосередньо токена MAV, то тут уже не так солодко. Токен використовується тільки для управління і голосування, тобто причин утримування токенів інвесторами немає.

Як підсумок – проект однозначно цікавий, і що важливо, він уже працює, і приносить прибутки. Але от токен, не зовсім зрозуміло які у нього перспективи.

Як взяти участь у Launchpool від Binance

Для участі у лаунчпулі від бінанса необхідно зайти у верхнє меню, і вибрати “Earn”, а далі “Launchpad” – саме у цьому розділі знаходяться всі лаунчпули і лаунчпади.

Далі, на сторінці ви побачите фармінг проекту Maverick Protocol – і зможете зробити це вашими токенами BNB або TUSD. Якщо у вас їх немає – ви можете придбати їх на секції спот.

Після початку фармінгу, ви, орієнтовано щогодини будете мати нараховаyі токени MAV, які можна зарахувати на ваш спот рахунок одразу, або по завершенню періоду фармінгу.

Binance Launchpool

Launchpool на бінанс для токена MAV розпочався 13 червня 2023 року, і буде тривати 25 днів. На лаунчаул виділено 30 000 000 MAV , тобто, 1,5% від загальної пропозиції токенів.

На стейкінг у BNB виділено 80% від пулу, і відповідно, на стейкінг у TUSD виділено 20%.

Після завершення фармінгу у лаунчпулі, я добавлю цей проект у портфель Capitalizator Crypto Ventures і обновлю дані у документі з проектами.

І до речі, у портфелі Capitalizator Crypto Ventures проводжу зміни – залишаю проекти тільки від Binance, так як тільки по цій біржі є хороші результати, по всім іншим, судячи із результатів, всі проекти скочуються у вартості до нуля .

? Корисні посилання по темі:

? Про мій венчурний портфель>>
? Біржа Binance із 20% знижкою на комісію>>>
? Посилання на мій Венчурний портфель>>

Повний огляд у відео:

Якщо вам цікаво бути вкурсі нових ланчпулів та лаунчпадів, підписуйтесь на телеграм-каналtwitter та ютуб-канал. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest