Подвійний аірдроп від Bybit – ByVotes #15 та ByStarter токена MNT

Подвійний аірдроп від Bybit - ByVotes #15 та ByStarter токена MNT

Вітаю

На цьому тижні виходить аж два airdrop криптовалют. Перший аірдроп – це Bybit ByVotes #15. У цьому голосуванні беруть участь три проекти – токен BEN [Be Everywhere Now], токен PYR [проект Vulcan Forged] і NYM [мікснет Nym].

Цього разу огляд робити не буду по банальній причині – 99% таких проекти скочуться в нуль із часом. Такі аірдропи криптовалюти виконують просту функцію – заробити USDT, тобто, після того, як я отримаю безкоштовні токени – я одразу продам їх.

Щодо термінів – голосування за airdrop розпочнеться о 6:00 6 липня 2023 року (за київським часом) і буде тривати до 5:59 7 липня 2023 року. Якщо ви бажаєте взнати, хто переможе у голосуванні – на youtube у вкладці спільнота о 21:00 6 липня 2023 року я опублікую переможця (щоби не пропустити, підписуйтесь на youtube канал).

І наступна роздача токенів – це вихід токена NMT. Це уже крутий токен, який я буду утримувати і докуповувати. Цей токен виходить на заміну біржового токена BIT, тому, навіть тільки по цій причині – його можна купувати.

І як висновок, просто зауважу – не пропускайте такі події, де можливість заробити є гарантованою. Тим більше, що такі аірдропи крипти не так і часто появляються.

?Корисні посилання по темі:

? Сторінка голосування ByVotes №15>>>
? Сторінка для старту проектів ByStarter>>> 
? Відкрити рахунок на Bybit із бонусами до 30 000 USDT>>>

Детально  у відео:

Якщо вам цікаво дізнаватись про нові аірдропи та схожі події, підписуйтесь на телеграм-каналітвіттері та ютуб-каналі. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest