Проект Pendle [токен PENDLE] – новий Lauhchpool від Binance

Проект Pendle [токен PENDLE] – новий Lauhchpool від Binance

Вітаю

У цьому дописі ми розглянемо, що собою являє проект Pendle – переглянемо характеристики проекту, проведемо аналіз токена і зробимо висновок – чи варто утримувати цей токен, чи краще одразу його продавати.

Це доречі, вже другий аірдроп, оголошений цього тижня – це дуже позитивний знак для росту криптовалютного ринку узагалі, так як проекти виходять тільки тоді, коли вірять в ріст – їм точно не треба, щоби після запуска їх вартість падала.

Проект Pendle [токен PENDLE]

Pendle — це протокол торгівлі доходами без дозволу, за допомогою якого користувачі можуть виконувати різні стратегії керування доходами.

Проект займається такими фінансовими течіями – надання ліквідності та автоматичний маркет мейкінг.

По залученню у проект – воно є у середньому 20-50 тисяч підписників, при чому перевірив через twitterscore – аккаунт не накручений.

По капіталізації проекту є роздуття, тобто проект із оборотом у 350 млн вартує 214 млн доларів.

Binance Launchpool

Launchpool на бінанс для токена PENDLE розпочався 04 липня 2023 року, і буде тривати 25 днів. На лаунчаул виділено5 000 000 PENDLE, тобто, приблизно 2% від загальної пропозиції токенів.

На стейкінг у BNB виділено 80% від пулу, і відповідно, на стейкінг у TUSD виділено 20%.

Після завершення фармінгу у лаунчпулі, я добавлю цей проект у портфель Capitalizator Crypto Ventures і обновлю дані у документі з проектами.

? Корисні посилання по темі:

? Про мій венчурний портфель>>
? Біржа Binance із 20% знижкою на комісію>>>
? Посилання на мій Венчурний портфель>>

Повний огляд у відео:

Якщо вам цікаво бути вкурсі нових ланчпулів та лаунчпадів, підписуйтесь на телеграм-каналtwitter та ютуб-канал. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest