TypeIt (токен TYPE) – лаунчпад на біржі Bitget

TypeIt (токен TYPE) - лаунчпад на біржі Bitget

Вітаю

У цьому дописі я розповім вам, чому вигідно взяти учать у лаунчпаді токена TYPE, чим варта уваги біржа Bitget зі сторони лаунчпадів і лаунчпулів, оглянемо безпосередньо проект TypeIt, покажу як взяти участь у цьому launchpad та розкажу як можна суттєво збільшити свої прибутки від лаунчпаду.

Я доволі давно приглядався до біржі Bitget та їх лаунчпадів, лаунчпулів і різного типу дропів, які там, до речі, регулярні, але не поспішав відкривати там рахунок, так як мені потрібна була статистика.

І, на даний момент, ця статистика вже є. Якщо взяти до уваги лаунчпади які відбулися від часу, коли біржа увійшла в топ найбільших криптобірж, то середній прибуток від лаунчпадів становить більше 80 “іксів”. Тобто, навіть при невеликій алокації можна отримати відчутний прибуток.

Якщо ви не в курсі, то алокація – це максимальна кількість токенів, які виділила для вас біржа, і які ви маєте право викупити. Саме право, не обов’язок – тобто, ви можете викупити і менше, або узагалі відмовитись.

Окрім високого потенціалу прибутку, лаунчпади на Bitget супроводжуються різними акціями, наприклад, цього разу для учасників виділено дроп у сумі 40 000 BGB – це також додатковий прибуток. Враховуйте це!

TypeIt (токен TYPE)

Давайте для початку коротко оглянемо проект TypeIt і його токен TYPE. Чому коротко? Тому що я не планую залишати собі їх токени, а одразу як буде можливість – буду продавати, щоби забрати свій прибуток, так як 99% таких проектів з часом просто вкатуються в дно, а потім делістяться із біржі.

І так, суть проекту TypeIt – це type-to-earn, тобто – набирай текст, щоби заробляти.

Як вони заявляють, TypeIt – це нова революційна клавіатура, яка дозволяє користувачам отримувати пасивний дохід, просто використовуючи її для щоденного набору тексту.

Тобто, коли ви набираєте текст на смартфоні, переписується, пишете якийсь допис чи будь-що інше, при цьому користуєтесь їх клавіатурою, то вам нараховуються токени TYPE.

Нічого схожого я ще не бачив, і ідея цікава – із елементами ігор, присутні соціальні фішки, є також NFT і маркетплейс, і навіть свій гаманець.

Але є один нюанс. Токен не має застосування – так, ви можете заробити його пишучи текст, і можете продати. Але навіщо він узагалі? Яку роль він відіграє у проекті? Невідомо.

Я веду до того, що щоби ціна на токен росла необхідно, щоби токен хтось купував і утримував, але якщо застосування немає, то ціна буде постійно падати.

Я не полінувався переглянути весь їх сайт і навіть переглянув white paper, але ніде немає жодної згадки навіщо токен у екосистемі проекту.

Давайте ще по соціальним мережам – у твіттері у них 52,7 тис підписників, у телеграм – 19,1 тис підписників. У інших соціальних мережах теж є підписники, але суттєво менше.

Узагалі, по соціальному залученню у них точно все добре, хоча я перевірив їх через TwitterScore, і виявилось, що у них всього 2 бали:

Перевірка TYPE через TwitterScore

Не хочу робити поспішних висновків, але найчастіше це вказує, що аккаунт накручений.

Як висновок, на мою думку, нічого позитивного від проекту очікувати не варто. Але це не проблема, ми тут не за інвестиціями, а за тим, щоби заробити на лаунпаді.

Деталі луанчпаду токена TYPE

Давайте спочатку поглянем, що важливо знати про цей лаунчпад, а далі пройдемось – як взяти участь у ньому, і розкажу, як можна максимально заробити на цій події.

Деталі луанчпаду токена TYPE

На лаунчпад виділено 20 000 000 токенів, це є 2% від загальної пропозиції. Не всі токени будуть одразу доступні для продажу, є 5 етапів – 20% будуть одразу доступні, а інші будуть розблоковуватись по 20% кожного місяця починаючи із 5 жовтня 2023.

І, до речі, довгі розлоки – це не завжди погано, ми фактично на порозі бичачого ринку, тому ми можемо навіть виграти від цього.

Участь у лаунчпаді TypeIt

Ну і безпосередньо перейдемо до того, як взяти участь у лаунчпаді. Для початку, якщо у вас ще немає рахунку на Bitget, то ви можете відкрити його за посиланням – по цьому посиланню у вас буде пожиттєва знижка на торгову комісію 20%, це максимальне що дає біржа. А комісії, це не така вже і мала стаття витрат, думаю ви вже самі у цьому не раз переконались.

Поповнити рахунок можете перевівши крипту із свого гаманця чи іншої біржі, через P2P обмін чи навіть карткою (до речі, зараз це зручно, так як відсутні комісії).

Далі купуєте токени BGB і просто тримаєте на спотовому рахунку. Поріг входу у лаунчпад низький, від 50 BGB, що на даний момент рівне приблизно 25 доларів. Ну, але звичайно, чим більше – тим краще, так як алокація буде залежати саме від кількості BGB на балансі.

Біржа Bitget буде робити знімки балансу – тобто періодично фіксувати скільки у вас токенів (це робиться щоби ніхто не махлював) і такі знімки будуть тривати до 4 липня 2023 року.

У цей період від вас непотрібно ніяких дій, знімки балансу біржа проводить у автоматичному режимі.

А з 22:00 4 липня 2023 року за київським часом по 08:00 05 липня 2023 року – йде період інвестування – в цей проміжок часу вам просто потрібно зайти на біржу, і визначити скільки максимально ви хочете інвестувати – і вказана вами сума BGB буде тимчасово заблокована.

Я буду вказувати повну суму BGB, яка є на балансі, так як невідомо, скільки біржа зможе виділити на алокацію.

Далі починається розрахунок – біржа рівномірно розподіляє токени відповідно до алокації, і вже з 9:30 по 12:00 цього ж дня – токени TYPE будуть зараховані на ваш рахунок.

Майте на увазі, токени TYPE не роздаються дропом, а автоматично викуповуються із ваших BGB, які ви заблокували на суму, на яку вам виділили алокацію.

Торги токеном TYPE розпочнуться о 15:00 – не прогавте! Так як для максимальної вигоди, продавати потрібно одразу – як правило, найкращі ціни у першу хвилину торгів.

Як я писав вище – я не буду утримувати токен TYPE, а буду продавати їх одразу по можливостям. А прибуток я реінвестую у біржовий токен BGB. Це забезпечить мені більші алокації у майбутньому, а також, цей токен має великі перспективи росту – він має чітко зрозуміле застосування у екосистемі біржі.

Узагалі, якщо вам цікаво – я можу зробити детальний огляд цього токена, про нього і про його перспективи є що розказати! Тому якщо вам цікаво – пишіть у коментарях.

Максимальні прибутки

І ще цікава фішка, на якій можна добре заробити. Справа у тому, що після лаунчаду багато трейдерів і інвесторів будуть продавати токени BGB, так як левова доля учасників лаунчпаду, купували токени BGB тільки для участі у ньому.

Тому, це майже завжди призводить до падіння ціни біржового токена – і це можна використати. Тобто, уже зранку 5 липня 2023 (саме в цей час починаються розлоки BGB), або навіть із вечора 4 липня відкривати продажі на ф’ючерсному аккаунті.

Але не забуваємо про ризики, бо це вже трейдинг. Звичайно, результат має високу ймовірність прибутку, проте ризик менеджмент ніхто не відміняв.

Узагалі детально про цю стратегію я описав у дописі “Секрети Launchpad – як правильно використовувати подію” рекомендую прочитати, щоби розуміти всю фізику і бачити статистику.

І як висновок, просто зауважу – не пропускайте такі події, де можливість заробити є майже гарантованою. Тим більше, що такі лаунчпади не так і часто появляються.

? Корисні посилання по темі:

? Сторінка Launchpad токена TYPE>>
? Знижка 20% на торгову комісію Bitget>>

Детально  у відео:

Якщо вам цікавий розвиток цієї теми, ви можете слідкувати за оновленнями портфелю на телеграм-каналітвіттері та ютуб-каналі. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest