Проект SUI на OKX Jumpstart

Проект SUI на OKX Jumpstart

Вітаю

На біржі OKX вже рік не будо ніяких проектів, і ось нарешті, появився свіжачок на OKX Jumpstart. Якщо ви ще не працювали з OKX, то поясню, Jumpstart на OKX це теж саме що Launchpad на інших біржах.

Давайте спочатку розглянемо правила участі у OKX Jumpstart, а потім коротко пройдемось по проекту і термінам проведення аірдропу.

Правила участі у OKX Jumpstart

Для участі у  проекті, вам потрібно утримувати токени OKB на своєму рахунку – не важливо, на торговому рахунку, рахунку фінансування чи навіть на пасивному доході (я тримаю саме тут).

Роздача токенів SUI буде у вигляді лотереї. Тобто, за кожен токен OKB на вашому рахунку буде доступно 4 квитка лотереї, а при виграші вашого квитка, ви отримаєте 100 токенів.

Максимально можна отримати 100 квитків на одну людину. Загальна кількість токенів, виділена для OKX, рівна 225 000 000 SUI, тобто, 2,25 млн квитків. Тобто шанси отримати своїх токенів досить високі.

Для України цей Jumpstart доступний, проте, обов’язково необхідно пройти верифікацію (KYC2). Якщо ви ще не верифіковані на біржі, то рекомендую не відтягувати це, так як чим ближче до Jumpstart, тим більше запитів буде, і затвердження верифікації буде займати більше часу.

Токен SUI

Про проект уже є багато оглядів, і проект точно сильний, тому якийсь детальний огляд робити немає змісту, тому огляну проект коротко.

Sui Network – це блокчейн першого рівня, розроблений з нуля, щоб дозволити творцям і розробникам створювати продукти, і який буде обслуговувати мільярди нових користувачів у web3.

Sui є горизонтально масштабованим для підтримки широкого діапазону розробки dApp (децентралізованих застосунків) з високою швидкістю за низькою вартістю транзакцій. Перша у своєму роді платформа надає користувачам блокчейн загального призначення з високою пропускною спроможністю, миттєвою швидкістю розрахунків та зручними веб3 інтерфейсом.

Токен має такий розподіл:

Token distribution - розподіл токенів SUI

  • 50% – на потреби спільноти
  • 20% – раннім учасникам
  • 14% – інвестори
  • 10% – скарбниця Mysten Labs (це розробник SUI Network)
  • 6% – програма доступу до спільноти та тестувальники додатків

Узагалі, щодо інвесторів, у проект на ранніх стадіях вони вклали 330 мільйонів доларів. Це є надзвичайно велика інвестиція.

Щодо залучення, у twitter у них 470 тис підписників, а у discord – 750 тис учасників. Тобто залучення у них перевищує багатьох діючих лідерів крипторинку.

У загальному, проект має дуже високі перспективи!

OKX Jumpstart

Jumpstart на OKX для токена SUI розпочнеться 19 квітня 2023 року – у цей період почнеться етап знімків балансу OKB.

23 квітня 2023 почнеться жеребкування, із визначенням, які квитки виграють, і вже 24 квітня 2023 будуть оголошені результати, та цього ж дня, токени SUI будуть зараховані учасникам, які виграють у лотереї.

На Jumpstart виділено 2,25% від усіх доступних токенів (загальна пропозиція 10 мільярдів токенів).

Хочу зауважити, що, одразу будуть доступні тільки 7,7% токенів, а всі інші будуть замкнені, і будуть розмикатись щомісяця по 7,7% протягом року.

SUI Network розлок токенів

Це доречі хороший знак, так як не буде тиску на ціну, і токен може одразу почати рости.

Я також чув, що SUI заявило що не будуть роздавати токени безкоштовно для спільноти, а дадуть можливість викупити їх – це хороший плюс, не буде зливу ціни, бо не буде масової роздачі.

В будь-якому випадку, після завершення Jumpstart, я добавлю токен SUI Network у свій портфель Capitalizator Crypto Ventures і обновлю дані у документі з проектами.

? Корисні посилання по темі:

? Сторінка проекту OKX Jumpstart>>>
? Зареєструватись на OKX та отримати пожиттєво 20% знижки на комісію>>>
? Про мій венчурний портфель>>
? Посилання на мій Венчурний портфель>>

Детально  у відео:

Якщо вам цікаво бути вкурсі нових аірдропів, підписуйтесь на телеграм-канал, твіттер та ютуб-канал. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest