Вітаю
Біржа Binance запустила новий Launchpool на токен RDNT від проекту Radiant Capital. До речі, останнім часом почали частіше появлятись лаунчпули та лаунчпади – це знак, що ринок “виздоровлює”, і незабаром ми зможемо побачити повноцінний бичачий ринок.
Особисто я беру учать у цьому Launchpool, так як для цього непотрібно нести жодних затрат, а просто застейкати власні BNB або TUSD. Свої BNB я успішно завів у цей Launchpool, проте TUSD у мене немає, і я вирішив перевести на час лаунчпулу перевести свої стейбли у TUSD, щоби не втрачати можливість отримати безкоштовні токени.
На Binance, в принципі, майже всі проекти на Launchpool та Launcpad є успішними у довгостроковій перспективі (про це, до речі, незабаром буде круте дослідження), тому я беру участь у лаунчпулі. Проте, все одно, давайте розглянемо цей проект детальніше.
Огляд Radiant Capital (токен RDNT)
Ітак, Radiant Capital – це проект, що створює децентралізований фінансовий ринок, орієнтований на безшовну взаємодію різних блокчейнів. На даний момент заблоковані в DeFi протоколах активи дуже фрагментовані через те, що розміщені на різних блокчейн-ланцюжках, і користувачі, обравши один блокчейн, по суті, замкнені в ньому. Як раз цю проблему планує вирішити Radiant Capital.
А RDNT – це їх власний токен проекту (ERC20), який працює у мережі другого рівня Arbitrum.
Як вони показують свою місію:
- Уніфікація – об’єднати всю фрагментовану ліквідність на грошових ринках Web3 за допомогою одного безпечного, зручного для користувача та ефективного протоколу для використання капіталу.
- Спрощення – безперешкодно вносіть депозити та запозичуйте крос-чейн, отримуючи стабільні доходи від протоколу.
- Інновації – підхід Radiant до DeFi 3.0 сприяє створенню сталої та адаптивної екосистеми. Взаємозамінні токени Omnichain, мости LayerZero та динамічне надання ліквідності відрізняють цей проект від інших.
Для тримачів токена, які замкнуть його у протоколі доступні такі переваги:
- Отримуйте дохід від відсотків і комісії за швидкі кредити
- Доступ до підвищеної емісії RDNT, за рахунок активного кредитування
- Накопичення токенів “голубих фішок”, таких як BTC, ETH, BNB і стейблкойни
- Управління проектом. Кожен замкнутий токен дає право голосу
Для кредиторів та позичальників існують такі переваги:
- Можливість дати у позику заставу від наданого кредиту – суттєве підвищення потенціалу прибутку
- Позика незалежно від протоколу – тобто, можливість кросс-чейн кредитування
- Позики з плечем – можливість перепозичати заставу до 5 разів, щоб отримати вищі відсотки
Логіка проекту і проблематика – зрозумілі, це велика перевага. Поглянемо токеноміку RDNT:
- 54% виділено як стимули для учасників проекту, які заблокували токени і позичальників, та будуть вивільнені протягом п’ятирічного періоду
- 20% для команди, і будуть випускатися протягом п’яти років
- 14% зарезервовано на потреби Radiant DAO
- 7% виділено радникам і консультантам, ці токени будуть випущені в обіг протягом півтора року
- 3% зарезервовано для казначейства та постачання ліквідності
- 2% випущено для ранніх постачальників пулу ліквідності
Нічого незвичайного, видно що проект побудований для ведення справ, а не вимивання коштів у інвесторів.
Давайте поглянемо графік розлоків токена:
На даний момент у циркуляції трохи більше 20% токенів, більша частина появиться на ринку до кінця року, а 80% – на протязі трьох років. Перший час може бути невелике навантаження на ціну, проте, якщо зараз почнеться бичачий ринок, то ці розлоки будуть просто невідчутні на ціні.
Давайте тепер по залученню користувачів – у twitter у них 62,5 підписників, у discord у них 18,8 учасників і у телеграм – 6,2 користувачів. Не є щось захмарне, проте, для проекту який стартує точно все гаразд.
Подивимось по фінансовим даним токена.
Тут все гаразд, єдине що, повна ринкова капіталізація проекту уже майже 400 мільйонів доларів – це дуже багато. Тобто, щоби вирости у 10 разів, їх повна капіталізація повинна варувати уже 4 мільярди доларів… хоча, в принципі, це також повністю реально.
Якщо підвести підсумок, то скажу, що проект Radiant Capital мені подобається. По перше – доступна вся повнота даних, особливо стосується токеноміки і розлоків. У проекті все прораховано до деталей.
Екосистема проекту – повноцінна і збалансована, чітко зрозуміло навіщо токен, і навіщо учасникам проекту його утримувати. А далі, справа за командою – правильно реалізувати ідею, та просувати її, щоби якомога більше користувачів користувались їх продуктом – саме це запорука їх успіху
А тепер, пройдемось безпосередньо по деталям лаунчпулу.
Binance Launchpool
Launchpool на бінанс для токена RDNT розпочався 31 березня 2023 року, і буде тривати 40 днів (до 10 травня 2023). На лаунчаул виділено 15 000 000 RDNT, тобто, 1,5% від загальної пропозиції токенів.
На стейкінг у BNB виділено 80% від пулу, і відповідно, на стейкінг у TUSD виділено 20%.
Після завершення фармінгу у лаунчпулі, я добавлю цей проект у портфель Capitalizator Crypto Ventures і обновлю дані у документі з проектами.
? Корисні посилання по темі:
? Про мій венчурний портфель>>
? Біржа Binance із 20% знижкою на комісію>>>
? Посилання на мій Венчурний портфель>>
Детально у відео:
Якщо вам цікаво бути вкурсі нових ланчпулів та лаунчпадів, підписуйтесь на телеграм-канал та ютуб-канал. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.
З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.