Новий airdprop від Bybit. Не пропусти!

Новий airdprop від Bybit. Не пропусти!

Привіт

Біржа Bybit оголосила про 13 раунд ByVotes – це безкоштовний airdrop! Цього разу, ви можете безкоштовно отримати токени одного із проектів – MARBLEX (токен MBX), Mass Vehicle Ledger (токен MVL) чи Tamadoge (токен TAMA).

А саме важливе – у цьому дописі, я розкажу, як гарантовано отримати свої токени, не розпиляючи голоси поміж усіх проектів. Але спочатку коротко нагадаю правила.

Голосування за токени Bybit (ByVotes)

Голосування проводиться стейблкойнами USDT, USDC, USDD, DAI, CUSD, BUSD та біржовим токеном BIT, і за кожен умовний долар, ви отримуєте 1 голос. Тому, для отримання максимального дропу, можна на період голосування завести свої стейбликоїни, а, після отримання своїх токенів, просто вивести їх.

Важливо – кошти мають бути заведені на рахунок до кінця періоду знімків – у одному із аірдропів я завів у період голосування, і мої кошти не були зараховані при роздачі. Тому, не робіть таку помилку як я.

А тепер, можна коротко оглянути проекти, по яким можна отримати безкоштовні токени аірдропом.

Проект MARBLEX (токен MBX)

MARBLEX — це ігрова екосистема Web3, тобто це не безпосередньо гра, а саме платформа для ігор. В даний час платформа включає три ігри, і ще одна гра готується до запуску.

Зі сторони фінансів MARBLEX включає свій гаманець, децентралізовану біржу в екосистемі MBX, NFT-маркетплейс, лаунчпад, стейкінг, фармінг та оглядач блоків.

По залученню користувачів. У твіттері у них – 135 тис підписників, у телеграмі – 36 тис користувачів, у discord – 84,7 тис підписників.

І по аналізу токена:

Проект MARBLEX (токен MBX)

Тут якийсь сюрреалізм – повна ринкова капіталізація перевищує 3 мільярди доларів. Це жах, навіть по токенам у циркуляції – 135 мільйонів доларів, також, нереально завищена капіталізація.

А узагалі, те що у циркуляції всього 4% токенів – це проблема, тиск на ціну токена може бути нереальний, коли в ринок зайдуть ті 96%, які ще не доступні.

А враховуючи те, що даних по розлокам немає, то це може бути проблемою. Також немає інформації, по розподіленню токенів (скільки команді, радникам, первинним інвесторам і т.п.).

Як висновок, проект може і вартий уваги зі сторони бізнесу, але завищена капіталізація, та відсутність у публічному доступі важливої інформації про токен, точно не сприяє довірі до проекту.

Проект Mass Vehicle Ledger (токен MVL)

Mass Vehicle Ledger (MVL) — це екосистема мобільності Web3, яка ще з 2018 року надає послуги у реальному секторі перевезень в Південно-Східній Азії. В основному, вони працюють із двома контрагентами.

Перший, це TADA — це платформа для попутних поїздок (щось типу, як у нас блаблакар), якою зараз користується понад 2 мільйони зареєстрованих користувачів. Вони є одним із лідерів у галузі.

Другий, це ONiON Mobility, що виробляє та продає електромобілі та зарядну інфраструктуру в Камбоджі.

Споживачі цих послуг можуть оплачувати їх у токенах MVL, а також , можуть купувати дисконтні купони під час поїздки. Окрім цього, тримачам токенів MVL можуть дати стимули вносити їх у стейкінг.

По залученню користувачів. У твіттері у них – 13,6 тис підписників, у телеграмі – 2300 користувачів, у youtube – 4,6 тис підписників.

Проект Mass Vehicle Ledger (токен MVL)

Капіталізація у тих теж дуже роздута. 118 мільйонів доларів при залученні у кілька тисяч осіб – виглядає досить сумнівно. У них щось типу середнього бізнесу, але аж ніяк не мільйонного.

Єдиний плюс це те, що у обігу уже 76% всіх токенів, тобто значного тиску на ціну нові розлоки не мали б здійснити.

Як висновок, для себе я бачу посередню компанію, яка має готову справу, і уже працює, проте залучення користувачів і капіталізація не співмірні. Тобто, на такій стадії не може бути така вартість.

Проект Tamadoge (токен TAMA)

Tamadoge (TAMA) – це проект із сектору GamrFi. Тут також представлена платформа, де розробники викладають ігри – на даний момент уже є 4 готові гри і  ще одна у розробці. Проект має свій метавсесвіт, є маркетплейс NFT, обмінник та мерч.

По залученню користувачів. У твіттері у них – 62 тис підписників, у телеграмі – 42,7 тис користувачів, у discord – 14 тис підписників.

Проект Tamadoge (токен TAMA)

Капіталізація загальна у токена 21 мільйон доларів – це не мало, але у порівнянні із іншими проектами, і враховуючи залучнення – тут найбільш реальний показник.

Висновок зробити важко, так як у ігровій сфері все залежить від команди розробників – чи зроблять вони гру цікавою для гравців, бо без цього, токен із часом буде коштувати 0. Проте, саме цей проект із списку мені подобається найбільше.

Як отримати гарантовано свої токени

30 березня 21-00 за Київськи часом я у коментарі до цього допису вкажу токен, який на даний момент перемагає і за який я проголосував. Таким чином, вам не буде потреби розпиляти свої голоси між усіма проектами.

Терміни проведення AirDrop

Голосування за проекти почнеться о 6:00 30 березня 2023 р. і буде активним до 6:00 31 березня 2023 р. за київським часом. Далі, будуть підбиватись підсумки по голосуванню, розрахунок розміру роздачі та безпосередньо сам AirDrop.

Результати оголосять о 13:00 31 березня 2023 року, і він буде розміщений на платформі в розділі «Зона інновацій» .

Особисто я продавати токени не буду, а перевожу їх у свій портфель ?Capitalizator Ventures. (що це – посилання нижче).

В любому випадку, не ігноруйте такі аірдропи, це фактично безкоштовна роздача грошей за невеличку активність на біржі.

? Корисні посилання:

? Сторінка голосування ByVotes>>>
? Що таке венчурний портфель>>
? Посилання на мій венчурний портфель>>

Детально  у відео:

Якщо вам цікаво бути в курсі нових аірдропів, ви можете слідкувати на телеграм-каналі та ютуб-каналі. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest