Bybit ByVotes #14 – новий airdprop від Bybit

Bybit ByVotes #14 - новий airdprop від Bybit – Velo Labs (токен VELO), tomiNet (токен TOMI) чи Alethea AI (токен ALI)

Привіт

Біржа Bybit оголосила про 14 раунд ByVotes – це безкоштовна роздача токенів! Цього разу, ви можете безкоштовно отримати токени одного із проектів – Velo Labs (токен VELO), tomiNet (токен TOMI) чи Alethea AI (токен ALI).

А саме важливе – у цьому дописі, я розкажу, що таке Bybit ByVotes, оглянемо проекти і терміни проведення події, та розкажу як гарантовано отримати свої токени, не розпиляючи голоси поміж усіх проектів.

Голосування за токени Bybit (ByVotes)

Голосування проводиться стейблкойнами USDT, USDC, USDD, DAI, CUSD, BUSD та біржовим токеном BIT, і за кожен умовний долар, ви отримуєте 1 голос. Тому, для отримання максимального дропу, можна на період голосування завести свої стейбликоїни, а, після заврешення події, просто вивести їх.

Важливо – кошти мають бути заведені на рахунок до кінця періоду знімків. Якщо ви заведете кошти після старту періоду знімків, то ці кошти не будуть зараховані.

А тепер, можна коротко оглянути проекти, по яким можна отримати безкоштовні токени аірдропом.

Проект Velo Labs (токен VELO)

Проект Velo хоче провести революцію у світі фінансових послуг, використовуючи технологію блокчейн. Вони пишуть, що створили дружню до регуляторів структуру Velo, і завдяки їй, зможуть легко інтегруватися із традиційними фінансовими мережами, що дозволить користувачам легко переміщати кошти будь-коли, в будь-якому місці та з будь-якою метою.

Нічого революційного я не бачу, кожен другий проект заявляє щось схоже, але без толку. Ну, побачимо.

По залученню користувачів. У твіттері у них – 52,4 тис підписників, у телеграмі – 43,7 тис користувачів, у discord – 7,3 тис підписників.

По аналізу токена:

Проект Velo Labs (токен VELO)

Тут, до речі, не так страшно – повна капіталізація 88 мільйонів доларів, а по випущеним токенам 14,7 мільйонів доларів. Цифра не мала, само собою, але порівняно із іншими проектами, досить приземлена.

Але проблема у тому, що у циркуляції тільки 17% токенів, і при розблокуванні решти 83% – ціну можуть вкатати у дно. Звичайно, треба зважати на графік розлоків, він може бути складений із розумом, але я глибоко вникати не буду, так як токени видаються безкоштовно.

Як висновок – нічого особливого і цікавого, просто і ще один фінансовий проект. Але чи будуть перспективи, залежить від їх команди.

Проект tomiNet (токен TOMI)

Tomi — це проєкт Web3, у рамках якого розробляється альтернативний децентралізований інтернет, контрольований спільнотою через DAO. Зусилля проєкту зосереджені на розробці комплексної децентралізованої інфраструктури, що складається з браузера, доменної системи, мультичейн-гаманця та багатьох інших функцій. Метою tomi є створення орієнтованої на конфіденційність та стійкої до цензури екосистеми, яка підтримує свободу вираження у мережі.

Тут уже цікавіше, так як проект не фінансовий, а інфраструктурний.

Перейдемо до залучення користувачів у проект. У твіттері у них – 115,4 тис підписників, у телеграмі – 21,9 тис користувачів, у discord – 23,9 тис підписників.

Щодо фінансового стану токена:

Проект tomiNet (токен TOMI)

Повна капіталізація 350 мільйонів доларів, а у циркуляції 131 мільйон. Це не мало, але основна проблема навіть не у цьому – справа у тому, що у них немає максимальної пропозиції токенів.

Я не знаю їх правила за якими вони карбують свої токени, але я особисто з недовірою ставлюся до проектів, де немає максимального обмеження і є інфляційна складова. Тут є ризики безконтрольного випуску, і обнулення вартості токена – такі прецеденти, нажаль, на історії уже були.

Як висновок – ідея цікава і варта уваги однозначно, але от зі сторони фінансів, не все гладко. Хоча, залучення у них хороше.

Проект Alethea AI (токен ALI)

Alethea AI — це студія досліджень і розробок, яка займається розробкою протоколу штучного інтелекту у Web3. ALI — це службовий токен їх протоколу штучного інтелекту, децентралізованого протоколу, який дозволяє будь-кому створювати та володіти токенізованими моделями ШІ, агентами ШІ та сумісними активами ШІ.

Тема цікава і навіть хайпова, але я не зовсім розумію чим саме займається проект. Для чого саме вони розробляють штучний інтелект.

Перейдемо до залучення користувачів у проект. У твіттері у них – 48,8 тис підписників, у телеграмі – 3,8 тис користувачів, у discord – 1,7 тис підписників.

По фінансам:

Проект Alethea AI (токен ALI)

Повна капіталізація проекту 278 мільйонів доларів – це дуже багато, особливо враховуючи те, яке у них залучення користувачів. Але плюс, що є обмеження у максимальній пропозиції токенів.

У обігу уже 36% токенів, тобто, поява в ринку залишку вже не буде критичною, але усе одно, це не виправдовує таку капіталізацію.

Як висновок – тема проекту хайпова, але чи вони займаються конкретно – не зрозуміло. Залучення доволі слабке, а по капіталізації вони дуже переоцінені.

Як отримати гарантовано свої токени

11 травня о 21-00 за Київськи часом я у коментарі до цього допису вкажу токен, який на даний момент перемагає і за який я проголосував. Таким чином, вам не буде потреби розпиляти свої голоси між усіма проектами – ви гарантовано проголосуєте за токен, який перемагає.

Терміни проведення AirDrop

Знімки рахунку будуть проводитись із 03:00 11 травня 2023 року за київським часом, і будуть тривати до 06:00 11 травня 2023 р.

Голосування за проекти почнеться о 06:00 11 травня 2023 р. і буде активним до 05:59 12 травня 2023 р. за київським часом. Далі, будуть підбиватись підсумки по голосуванню, розрахунок розміру роздачі та безпосередньо сам AirDrop.

Результати оголосять о 13:00 12 травня 2023 року, і він буде розміщений на платформі в розділі «Зона інновацій» .

Особисто я продавати токени не буду, а переведу їх у свій портфель ?Capitalizator Ventures. (що це – посилання нижче).

В любому випадку, не ігноруйте такі аірдропи, це фактично безкоштовна роздача грошей за невеличку активність на біржі.

? Корисні посилання:

? Сторінка голосування ByVotes>>>
? Що таке венчурний портфель>>
? Посилання на мій венчурний портфель>>

Детально  у відео:

Якщо вам цікаво бути в курсі нових аірдропів, ви можете слідкувати на телеграм-каналі та ютуб-каналі. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest