Зміни у стратегії високодохідного портфелю Capitalizator Stock Ventures

Зміни у стратегії високодохідного портфелю Capitalizator Stock Ventures

Привіт

На даний момент у венчурному портфелі уже є 10 акцій, чи як точніше, відібрано 10 акцій, по яким вже є відкриті позиції, або виставлені ордера на придбання.

Так як це все ж таки експеримент, я вирішив тримати в портфелі не більше 10 таких акцій одночасно, тобто, коли закривається одна – я добираю іншу. А коли експеримент зможе доказати свою ефективність відповідно до розрахунків, то кількість акцій у портфелі буде збільшена.

Щодо змін – за цей час використання даної стратегії, уже можна зробити деякі висновки, як покращити стратегію.

Найперше – починати відбір акції найкраще по угодам інсайдерів. Інсайдери – це звичайно, не гарантія, що ціна акції буде рости, але вони значно підвищують ймовірність перспективи росту.

І більше того, найкраще використовувати, так званих, смарт інсайдерів. Умовно, це такі інсайдери, після покупок яких вартість акції росли, а після продажу – ціни падали. Тобто, такі інсайдери регулярно показують прибутки по історії.

Це є суттєва перевага, і таких компаній дуже мало, а також, як правило, потенціал таких угод значно менше 1000%, проте ймовірність отримати прибуток по таким угодам – у рази вище.

Із оглянутих компаній, я зробив висновок, що найкраще брати акції із секції OTCQB. Справа у тому, що на OTCQX (це найвища категорія на OTC Markets) – це хороші акції, часто рівня NYSE/NASDAQ, і якогось швидкого росту у них не варто чекати.

На ОТС Pink Current – це акції, у яких звітність може затримуватись, або можуть не походити аудит, і навіть можуть не здавати звіти у SEC. Тобто, є підвищені варіанти попасти на шлак під красивою обгорткою.

На ОТС Pink Limited узагалі не варто дивитись (на мою думку) – там, окрім того, що там вся інформація по компаніям сумнівна, що бувають регулярні блокування торгів і делістингу акції із ринку. А також, компанію із цієї секції можуть перевести на Grey Market чи Expert Market, а там ви вже не зможете продати акції скоріш за все, тобто, вона буде висіти мертвим вантажем.

А самий ідеальний ринок – це OTCQB. Це безпосередньо венчурний ринок (OTC Markets саме так його і позиціонує), тобто акції на стадії розвитку із потенціалом росту, та відповідно недооцінені по ціні. Окрім цього, навіть якщо фундамент по акції погіршується, то її можна утримувати далі, так як вона не пройде делістинг, а просто переміститься на ОТС Pink Current, а потім уже на ОТС Pink Limited.

І тут появляється нове правило, як тільки акція докочується до ОТС Pink Limited – одразу продаю акції не залежно від прибутку и збитку по позиції. Краще отримати хоч щось, ніж позбутися усієї позиції.

Аналогічно, нове правило – це знак “Caveat Emptor” або будь-який червоний знак у статусі компанії на сайті OTC Markets буде означати, що я продам всі акції даної компанії. Оскільки такі попередження, також, можуть привести до делістнингу.

Наступне правило – це вихід по інсайдерам. Тобто, якщо позиція в плюсі, і є продаж від смарт інсайдера, або великий продаж від звичайного інсайдера – я буду закривати позицію.

Також, у попередніх правилах передбачена докупка, і після неї тейк-профіт зменшувався у два рази – це занадто кардинально. Тому, я вирішив зменшувати тейк-профіт на 10% від попереднього значення.

Додаткове правило, якщо за пів року я не вийшов із позиції – також зменшую тейк профіт на 10%. Тобто, за час утримання підтягую також тейк профіт. Це зв’язано з тим, що гарантій немає, що акція виросте на 1000%, тому треба трейлити тейк-профіт, щоби не чекати вічність.

Також, був запит на рахунок того, щоби провести експерименти не тільки на OTC Markets, але і на акціях NYSE/NASDAQ – оскільки не всі інвестори мають доступ до ОТС, і не кожен бажає інвестувати на ньому.

Тому, наступні 10 акцій, які я буду брати по ходу закриття акцій із ОТС, я буду брати із списку бірж NYSE чи NASDAQ.

По стратегії змін не буде великих, єдине що, брати акції у портфель я буду тільки за умови наявності смарт інсайдерів у цій компанії. А також, піднімаю планку по ціні акції до 2.5 долара, так як, акцій, навіть посередніх ціною до 10 центів на NYSE/NASDAQ майже немає.

Таких компаній я також візьму 10, так буде зручно для аналізу. Це також буде хороший додатковий експеримент, і цікаво буде порівняти результати по акціям ОТС та NYSE/NASDAQ.

Наступний перегляд стратегії проведу уже в лютому 2024 року, тобто за рік, після старту портфелю. На той час уже будуть закриті позиції, будуть нові покупки – тобто буде що аналізувати.

Відео на тему:

? Корисні посилання по темі:

? Брокер для доступу на OTC Interactive Brokers>>>
? Що таке Capitalizator Stock Ventures>>>
? Всі акції портфелю Capitalizator Stock Ventures>>>

Якщо вам цікаво бути в курсі високодохідної стратегії інвестування та її результатів, ви можете слідкувати за оновленнями на телеграм-каналіtwitter та ютуб-каналі. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest