Open Campus (токен EDU) – новий лаунчпад на біржі Binance

Open Campus (токен EDU) – новий лаунчпад на біржі Binance

Вітаю

Біржа Binance оголосила про новий launchpad. На біржі запускається токен EDU від проекту Open Campus. Я обов’язково буду брати участь у цьому лаeнчападі, оскільки на Binance виходять, як правило, самі сильні проекти.

Давайте оглянемо проект Open Campus, щоби знати, із чим ми будемо мати справу.

Огляд проекту Open Campus

Open Campus Protocol — це освітній протокол web3 для токенізації освітнього контенту, що дозволяє викладачам і творцям навчальних матеріалів монетизувати створений ними контент. Місія проекту полягає в тому, щоб забезпечити визнання внеску вчителів у суспільство та створити глобальну альтернативну систему освіти для учнів та студентів у всьому світі.

EDU є рідним токеном екосистеми Open Campus, його можна використовувати на платформі Open Campus і брати участь у пропозиціях щодо управління Open Campus DAO, а також для управлінням напрямком розвитку протоколу.

Open Campus не починає діяльність з нуля, так як він має існуючий продукт на Web2 – це проект TinyTap. Він заснований ще у 2012 році, і постійно входить до 10 найприбутковіших дитячих програм у всьому світі з понад 250 тисячами ігор, та співпрацює з відомими брендами та видавцями.

Розробники навчальних матеріалів токенізують їх у вигляді NFT. А дохід, отриманий від контенту, буде зберігатися в смарт-контракті, і може бути виведений по запиту.

Open Campus має потужних партнерів – наприклад, GEMS Education, одну з найбільших мереж приватних шкіл у світі, із понад 60 школами та 130 тисячами учнів у Північній Африці та на Близькому Сході, а також багато інших, зокрема Animoca Brands, Sandbox, Hooked і Highstreet.

Узагалі, яке використання має токен EDU у екосистемі:

  • Виплата для винагороди створювачів контенту та співвидавців за їх частку доходу.
  • Карбування освітнього контенту у вигляді NFT.
  • Платежі за доступ до партнерських освітніх платформ Open Campus.
  • Права голосу в управлінні EDU.

А також, у майбутньому, мають бути добавлені такі можливості використання:

  • Купівля та продаж на ринку Open Campus Protocol (наприклад, співвидавці купують NFT створювачів контенту).
  • Гранти та стипендії через Smart Donations.
  • Децентралізована система рецензування.
  • Майбутні освітні партнери (наприклад, такі видавництва, як Oxford University Press and Schools, GEMS Education), які приймають Open Campus Protocol.

Тобто, застосування токена повністю прораховане!

Щодо залучення у проект – у twitter у них 27,3 тис підписників і у discord у них 11,4 тис учасників. Нічного неймовірного, але все одно залучення є.

Давайте по пройдемось алокації токенів EDU:

Token Allocations - Open Campus - EDU

Binance Launchpad
5.0%
50,000,000
Операційні витрати
4.0%
40,000,000
Підтримка ліквідності
10.0%
100,000,000
Ранні учасники
7.5%
75,000,000
Фонд екосистеми
25.0%
250,000,000
Скарбниця проекту
10.0%
100,000,000
Стратегічні продажі
13.0%
130,000,000
Радники
15.5%
155,000,000
Команда
10%
100,000,000
Total
100.0%
1,000,000,000

Як видно, розподіл токенів доволі лояльний – для команди залишили всього 10% токенів, усе інше – під розвиток проекту.

Графік розлоків токенів також прорахований:

EDU token distribution - розлоки токенів

Як видно, половина токенів буде у обігу тільки за два роки. Тобто, плавність розлоків вбереже ціну EDU від надмірного тиску бажаючих продати свої токени.

Давайте поглянемо на токеноміку токена EDU:

Open Campus Token Sale and Economics - токеноміка EDU

Як видно, тип токена – BEP-20, початкова ціна лістингу 5 центів. Після запустку одразу буде доступно 14,5% усієї емісії EDU (із них на лаунчпад виділено 5%) і після лаунчпаду токену будуть одразу доступні для продажу.

Висновки по EDU

Проект доволі цікавий і, саме головне – уже працюючий. Тобто, це на стартап у стані проектування, а проект, який має готовий продукт, має наповнення і солідних партнерів.

Open Campus має продуману токеноміку і графік розлоків. Розподіл токенів також показує, що ціль проекту не “постригти” інвесторів, а саме займатись справою.

Токен EDU має чітко розписані варіанти застосування, а сам проект уже має часткове залучення користувачів.

Тобто, проект має всі шанси на ріст, а що буде далі, уже залежить від команди розробників!

Інформація по Launchpad Binance

Період розрахунку холду BNB почнеться о 3:00 23 квітня 2023 року і буде тривати до 9:00 28 квітня 2023 року (за Києвом) – і у це час починається період підписки.

У цьому періоді ви вказуєте скільки BNB максимально використати для токенсейлу. І вже в 12:00 годині, цього-ж дня, починається розрахунок, кому скільки токенів буде нараховано.

А о 13:00 безпосередньо почнеться торгівля токеном EDU. Тому, не пропустіть п’ятницю 28 квітня 2023 року – саме у цей день буде вся максимальна активність по проекту Open Campus.

У загальному, мені подобається цей проект, і саме тому, цей проект після Launchpad, також увійде у мій портфель Capitalizator Crypto Ventures. А там вже час покаже, чи вірний я зробив висновок, чи ні.

? Корисні посилання:

? Сторінка Launchpad токена ID>>
? посилання на мій Венчурний портфель>>
? Про мій венчурний портфель>>

Детально  у відео:

Якщо вам цікавий розвиток цієї теми, ви можете слідкувати за оновленнями портфелю на телеграм-каналі, твіттері та ютуб-каналі. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest