Торговий робот для ф’ючерсних контрактів біржі Bybit

Торговий робот для ф’ючерсних контрактів біржі Bybit

Вітаю.

Поповнення у розділі “Портфоліо” – Торговий бот для USDT-безстрокових ф’ючерсних контрактів біржі Bybit. Деталі стратегії викласти не можу, але можу описати основні характеристики.

Бот написаний з використанням стандартних візуальних елементів Windows, без додаткової графічної оболонки.

Торговий бот – мультивалютний, одночасно може торгувати необмежену кількість торгових пар. У загальному, бот має необхідний спектр налаштувань, щоби можна було запускати будь-які комбінації торгової системи.

Для більшої швидкості, кращої надійності та меншої ресурсоємкості торгова частина у торговому роботі виведена у окремий процес. Усі операції проводяться асинхронними методам.

Криптобот має обробку всіх можливих помилок та виключень (включаючи обриви зв’язку, помилки “спілкування” з біржею та ін.). Це забезпечує безперервну круглодобову роботу?, без втручання трейдера – без зависань чи “злітання”.

Криптовалютний бот адаптований для торгівлі як на локальному комп’ютері, так і на віддаленому сервері під управлінням ОС Windows.

Маєте власну ідею? Звертайтесь, я напишу вам бота, який буде якісно реалізовувати вашу стратегію і проносити вам дохід?.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest