Теорія рефлексивності Сороса. Чому ринки і економіка це не те ж саме?

Теорія рефлексивності Сорос. Чому ринки і економіка це не те ж саме?

Теорія рефлексивності відповідає на основне питання, чому економіка і ринки – це не те ж саме. Саме на цьому Сорос (по його заявам) заробив весь капітал.

Цей допис був у телегам каналі уже, але вирішив ще й на сайті викласти і добавити у розділ “База знань“, оскільки це дуже важлива теорія для розуміння ринку.

Теорія рефлексивності визначається так – людська поведінка визначається не реальністю, а суб’єктивними уявленнями про неї. Це призводить до того, що це суб’єктивне бачення і стає реальністю.

На малюнку видно, як інвестори переоцінюють рівень економіки на її рості (особливо у фазах активного росту), і як недооцінюють під час криз. Теж саме і на конкретних фінансових інструментах. Наприклад, коли у певній компанії росте прибуток на акцію, то ціна акції росте непропорційно більше

Прямий поточний приклад, це невеликий ріст економіки США і масштабний ріст біржових індексів. Локальний приклад, яскраво демонструє Nvidia, якщо порівняти динаміку реальних прибутків і динаміку ціни акції.

Що говорить сам Сорос:

Рух цін на фінансових ринках намагається передбачити майбутнє, яке залежить від рішень, які приймають суб’єкти. Замість простого відображення дійсності фінансові ринки самі активно формують реальність, яка знаходить у них своє відображення. Є двосторонній зв’язок між прийнятими рішеннями та подіями майбутнього. Такий зв’язок називається рефлексивністю

Як Джорж Сорос інвестує. При розробці стратегій Джордж Сорос слідує теорії, що ринок завжди помиляється❗️ Він знаходиться у пошуку значних дисбалансів на ринку та робить ставки з урахуванням свого досвіду та аналізу актуальної інформації.

Висновки, які випливають із стратегії Сороса:

☑️ Шукайте економічні помилки (дисбаланс) та використовуйте їх у своїй торгівлі
☑️ Думайте незалежно (не попадайте під загальні настрої ринку)
☑️ Будьте готові діяти швидко
☑️ Не бійтеся ризикувати

Якщо вам цікава така тематика, підписуйтесь на телеграм-канал та ютуб-канал.

? Корисні посилання по темі:

? Відкрити рахунок у надійного брокера Freedom Finance>>>

Реєструючись за цими посиланнями, ви не тільки отримуєте знижки і бонуси, але і підтримуєте розвиток проекту Capitalizator UA !

Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних дописах. З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest